Останнє оновлення: 10:57 вівторок, 18 лютого
Кавказ / окупація
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росіяни підпалюють ліс поблизу Боржомі і Ґорі? (оновлено)

Росіяни підпалюють ліс поблизу Боржомі і Ґорі? (оновлено)

Російські окупаційні війська, які увійшли до Грузії і не полишають території країни, запропонували Грузії новий «сюрприз».

Як заявила на сьогоднішньому брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Грузії Эка Зґуладзе, у регіоні Самцхе-Джавахеті, над лісовим масивом Боржомі – Цемі фіксуються регулярні прольоти російських вертольотів і після кожного перельоту у лісах виникають пожежі.

Як заявила на сьогоднішньому брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Грузії Эка Зґуладзе, у регіоні Самцхе-Джавахеті, над лісовим масивом Боржомі – Цемі фіксуються регулярні прольоти російських вертольотів і після кожного перельоту у лісах виникають пожежі.

«Найважливіше, що мобілізовано пожежну службу Самцхе-Джавахеті і їй допомагають місцеві жителі. Вогнища пожежі підлягають ліквідації. Не хочу, аби додаткова паніка створилася в боржомській ущелині. Це, звичайно, саме по собі жахливо. Росіяни дуже творчо підійшли до гри на наших нервах, однак місцеві сили змобілізовані і досить врівноважено розправляються з джерелами займання, отже немає нічого загрозливого», - заявила Зґуладзе.

Вона також попросила фото- і тележурналістів фіксувати подібні факти, які потім будуть використані як доказова база.

Тим часом російські військовослужбовці, що стоять біля в'їзду до Ґорі, «розважаються».
Як повідомляє кореспондент Інтерпрес-Ньюс, п'яні російські військові підпалили хвойний ліс.

За його ж словами, якщо російських солдатів, що перебувають у нетверезому стані, не вдасться вчасно вивести, то біля в'їзду до Ґорі взагалі може не залишитися хвойного лісу.

 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Коли закохався в фотографію

SVOBODA.FM