Останнє оновлення: 12:03 четвер, 13 березня
Кавказ
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Дмитро Корчинський: Війна на Кавказі відсуває виникнення фронту в Криму
Дмитро Корчинський: Війна на Кавказі відсуває виникнення фронту в Криму

Дмитро Корчинський: Війна на Кавказі відсуває виникнення фронту в Криму

У ніч на п'ятницю Грузія офіційно оголосила війну невизнаній республіці Південна Осетія. Грузинська сторона зателефонувала командувачу миротворчих сил Марату Кулахметову й оголосила про те, що починає військові дії. Вже в перший день конфлікту грузинська сторона заявила про взяття Цхінвалі з навколишніми селами і про бомбардурдування російською авіацією грузинської території.

Думками про ситуацію в зоні конфлікту і про його влив на Україну з «Високим Валом» ділиться екс-лідер УНА-УНСО Дмитро Корчинський.

Як відомо,  представники УНСО свого часу брали участь в грузино-абхазькій війні на боці Грузії у складі добровільного експедиційного корпусу «Арго».
- Яким чином нова війна на Кавказі може вплинути на Україну?
- Для України це в першу чергу означає, що будь-яка війна на Кавказі, особливо тривала війна, відсуває виникнення фронту в Криму. Україна має вітати будь-який фронт на Кавказі і підтримувати цей фронт по мірі можливостей.
Крім того, єдиним серйозним союзником України на Кавказі є Грузія. Безумовно, потрібно сприяти посиленню цього союзника, бо більше у нас немає.
- Чи не затягує Україна з демонстрацією своєї позиції в цьому питанні?
- Безумовно, Україна як завжди затягує. З іншого буку, в таких речах завжди має бути офіційна позиція і неофіційна позиція. Офіційна позиція України безумовно має бути поблажливо-нейтральною, позитивно-нейтральною. А неофіційна позиція має полягати в тому, що всі форми неофіційної підтримки Грузії мають бути застосованими. Інша справа – застосовуються вони чи ні Україною, але так би мало бути.
- Тобто Україна тягне з застосуванням цих методів?
- Тут важко сказати. Адже маємо мало інформації з грузинського боку і з українського боку. Крім того, Україна має не сильно багато можливостей допомагати. Зараз Грузія користується більше сприянням з боку НАТО, військовим співробітництвом з Ізраїлем, з Турцією. Чим може допомогти Україна? Хіба що дипломатичними методами.
- Як Ви вважаєте, початок воєнних дій для Грузії був вчасним?
- Мені здається, достатньо вигідним. Момент непоганий. З іншого боку, можуть казати, що в кінці літа. Але якщо Грузія сподівається на перший удар, то вже восени сніг замітає перевал. І це унеможливлює можливість Росії вдаватися до тих чи інших кроків. Через пару місяців так чи інакше ситуація заморозиться. Тобто, я сподіваюся, що у Росії велика інерція. І, незважаючи на грізні заяви, вона все одно швидко не «раздуплітся». А коли «раздуплітся», вже буде зима і до весни збережеться статус-кво.
- Але ніби вже з’явилися повідомлення, що росіяни контролюють Цхінвалі, що введено російську бронетехніку?
- Подивимося. Що таке «повідомлення» і що таке «контролюють»? Тим більше, що Грузія зі свого боку обмежує роботу журналістів в зоні конфлікту і всі ці «повідомлення» мають швидше пропагандистський характер.
- А на вибір часу наступу якось вплинуло відкриття Олімпіади?

Могло бути в якійсь мірі і пов’язано. Якщо взяти конкретно день, те що Путін перебуває в Китаї, те що увага світового співтовариства зайнята Олімпійськими іграми. Я думаю що могло бути пов’язано.

- Чи будуть, на Вашу думку, брати у цьому конфлікті участь українські добровольці?

- Це буде залежати від того, наскільки довго цей конфлікт продовжиться. Якщо справа затягнеться, то можливо що будуть.

Коментарі (60)

Влад Бондарь | 2008-08-16 15:48

Глас вопіющого в пустелі
А чому не можна уявити, що неофашисти до Дідька підуть? Власне чого усі намагаються після відміни кріпосного права? Щоб нічого не робити, але щоб це хтось інший змушений був робить, правильно? Під будь-якою фінансово-політичною личиною. Але нам властива правда, що якщо ми не отримуємо за працю належне, то можемо й до Біса послати. Добре, що мені наприклад провели інтернет, але я для того скільки праці віддав. А якщо змусять тільки віддавати, і нічого не давати адекватно взамін, то і працювати не буду. Нічого не виросте і всі остануться голодні. І попре те все одно не будуть ніколи в землі колупаться. Нехай тодіїдять що хочуть. Нехай фашисти рибу ловлять, якої усе менше є. А я нагружаться не буду, нашо мені таке нада. Брехня. Усіх робить не заставлять. Розвалиться їхній фашизм. Люди січас усі хотят хорошо жить.

Глас вопіющого в пустелі | 2008-08-11 16:03

Аксіома: "Успішна агресія спонукає агресора до нових агресій."
1. До речі, про це чомусь не бажали думати у далекому 1938 році у Мюнхені "гаспада соціалісти" Деладьє (Фр.) і Чемберлен (Брит.) коли здали Чехословаччину диктаторському режиму на чолі націонал-соціалістом з А.Гітлером.
В Європі ні хто не міг уявити після жахів Першої світової, Друга світова війна буде ще жахливіша. Тільки тому, що у владі були диктатори націонал-соціаліст А.Гітлер і комуно-соціаліст Й.Сталін.
Невже не зрозуміло, що ми є свідками народження імперського рашизму, якому як повітря потрібні перемоги...
 Період "Веймарської республіки" в РФ закінчився...
2. Військові перемоги і безкарність за це імперських рашистів, безсумніву, спровокує їх на агресію проти України.
3. Шкода, що говорити про це провокують такі неоднозначні особистості як корчі і тягнивбоки, а не серьйозні політики.
  

Бондарев Олександр | 2008-08-11 12:07

1. Про статтю. Дуже вдала по часу, по змісту і по проблематиці.
2. Про УНСОвців. Вони воювали в Грузії, Азербайджані, Чечні... не тому, що "за братский народ", а тому, щоб відтягнути війну в Україні. Щоби наша держава могла наростити м'язи і відновити свою боєздатність. Щоби розхитати і виснажити можливого агресора не на своїй землі.
3. Грузія хоче бути стабільною і без "горячих точек" державою (інвестиції, туризм, транзит тощо). А заморожений конфлікт тягнеться вже багато років і завдяки Росії ніяк не вирішується, навпаки Росія надає, порушуючи всі норми законів і моралі, своє громадянство осетинам. І тепер говорить про захист своїх громадян. По-суті, Росія вже анексувала частину території Грузії, як в Осетії так і в Абхазії.
4. Нажаль, Грузія стала заручником геополітики Росії і США . Дуже шкода грузинів, осетинів, абхазів, бо вони ляльки на геополітичній сцені.
5. Україна, нажаль, теж заручниця геополітичних розборок і у майбутнєму нас можуть чекати кроваві сценарії. Я завжди був пацифістом, але зараз думаю, що Україні потрібна колективна безпека - НАТО.
Будемо надіятись, що в Грузії перестане литися цивільна кров, а в Україні ніколи не буде війни.

btbwild | 2008-08-11 10:20

СтасГеополітик 2008-08-09 09:41
Каждый видит то, что хочет видеть. Официальная версия... А Вы знаете, сколько горячих точек на Кавказе? Посчитать? Пальцев рук боюсь не хватит.
Возможно и до Крыма близко. И война в Крыму будет настолько более вероятна - насколько будете накалять обстановку вокруг этого вопроса. Чем больше будет Украина готовиться к войне - тем больший будет риск её получить. И кто будет воевать? Вам не кажется, что наши войска и в 10 раз не так свидоми, как это кое-кому хочется. Ни Харьков, Ни Одесса, Ни Донецк с Россией не будут воевать в жизни.
Другой аспект - материальный. Чем воевать? Люди, вы хоть последние военные доктрины читаете? В курсе что пехота на войне уже не актуальна, что танк является самой уязвимой мишенью, что не обязательно быть поблизости, чтобы бомбить и т.д. Как Украине готовиться к продуктивной масштабной войне в 21-м веке? Сколько это будет стоять? На сегодняшний день мы даже не способны переплавить все свои устаревшие пукавки, которыми забиты артсклады ещё с советских времён. Зачем стране столько непродуктивного для войны оружия? Его ж в НАТО не примут, потребуют иметь оружие под ихние стандарты. А это всё расходы и расходы и расходы...
"И кто будет воевать? Вам не кажется, что наши войска и в 10 раз не так свидоми, как это кое-кому хочется. Ни Харьков, Ни Одесса, Ни Донецк с Россией не будут воевать в жизни."правильно... воевать будут за свою землю, а не против кого-то... И Харьков, и Донецк, и Одесса, и все остальное население суверенного государства Украина. и как я читал на многочисленных форумах, и харьковчане, и донетчане, в большинстве совем говорят, что если россияне сунутся на их землю с оружием - они тоже возьмут оружие... Да и я тоже: если хоть одна бомба упадет на МОЮ землю, пойду с оружием на владельца этой бомбы.

abc | 2008-08-11 07:47

Усі, хто залишив коментарі у цій темі, переймаються проблемою безпеки - себе, своїх близьких, інших людей та держав. І всім, без винятку, за це велика вдячність. Відносно ж того, яким чином цю саму безпеку забезпечити, підходи різняться. Я бачу їх два:
1. Споконвічно традиційний - знайти чи створити когось Великого і сильного, під чиїм захистом буде плювати на все і всіх. Ніхто тобі не страшний і ніхто тебе не займатиме, крім, звісно, самого Великого і сильного. Більшість тих, хто дотримується такого підходу, роблять ставку на Велику і сильну Росію, дехто - США. Відповідно, у таких людей люта ненависть до іншого Великого і сильного - він послаблює велич і силу "мого" захисника, робить мій стан менш безпечним. Найкраща ситуація - "мій" Великий і сильний є найсильнішим всесвітнім повелителем, саме тоді я найбільш захищений.
2. Порівняно новий підхід, котрий прийнято називати системою колективної безпеки. Він полягає в тому, що виробляються єдині і обов"язкові для всіх "правила гри". При порушенні цих міжнародних законів усі держави об"єднують зусилля на те, щоб поставити порушника на місце, а злочинців судити.

Влад | 2008-08-10 22:26

Сначала Россия спасала запорожских казаков.Потом грузин.Потом болгар.Была для них хорошая.Теперь другой мир.В нём господствует Западный образ мыслей и власть "золотого тельца".Несёт это восновном Америка.Большинство мира под неё"легло",предпочитая жратву морали.Но даже сами американцы сравнивают свою страну с Содомом и Гоморрой и пророчат ей то же будущее.Поэтому за ней никогда не пойдёт Китай,исламский мир,да и Россия не торопится.Может и война.Так большинство живущих уже давно мертвы.

Адмін | 2008-08-10 12:24

Максим Боюра
Стас таки отримав свій бан у цьому обговоренні. Попереджаємо стосовно дотримання правил на форумі. Зараз за цим слідкуємо дуже жорстко. Тим більше, нікому не радимо вдаватися до погроз на адресу інформаційного ресурсу. Це може мати відповідні юридичні наслідки для сміливців і власників IP-адрес, з яких йдуть подібні обіцянки.

Максим Боюра | 2008-08-10 11:56

 п. Адміне, виділіть, будь ласка, окрему сторінку "Стасу", "Геополітику" ще декому, і хай вони там розміщають свої простирадла-пости і хай вчаться писати, щоб думкам було розлого, а словам стисло; щоб не відволікали відвідувачів ВВ від животрепним сьогоденних проблем ( навмисно чи ні). Дякую.

Адмін | 2008-08-10 11:49

Стас
Глибокошановний мною Стас, якщо почне навмисно чи ненавмисно плутати персоналії чи порушувати етику форуму, може заробити бан на n-ну кількість коментарів. Сподіваюся, до цього не дійде.

Геополітик | 2008-08-10 11:45

Стас
"Ти Корчинський, співавтор цієї статті. Разом із своїм другом Головатенком"
Вибач Стас, але ти видав себе власним маразмом. Це я про цінність твоїх думок після цього.

Стас | 2008-08-10 11:24

Геополітик 2008-08-10 10:22
Ось Ти, друже, себе й видав. Ти Корчинський, співавтор цієї статті. Разом із своїм другом Головатенком, тобто з авс ви настільки свято цінуєте нашу незалежність та любите свою активну участь в ній, що ради її захисту здатні закрити очі на усе інше, і в разі потреби будете палити з артилерії по власних же містах, аби тільки вони не дісталися клятим ворогам. У вашому розумінні москалям. Задля власного непереборного ега ви й батька з матір*ю заложите в ломбарді, аби тільки відстояти свої нікчемні ідеї до останньої каплі чужої (а може і власної) крові. Ви - політичні фанатики та злочинці. Ви не вважаєте потрібним визнати за злочин, що Цхінвалі зтертий з лиця Землі грузинами, їх артилерією. Вони знищили власне місто задля світлої своєї ідеї в хворих своїх головах. Ви здатні зробити теж саме, а то і більше. Тепер усвідомлюю, що ваші слова про безлюдний Крим не були жартами.

Геополітик | 2008-08-10 10:22

abc
Костян
Костяну.
Погоджуюся з Вами лише в одному. Конфлікт вигідний США. Все решта - з точністю до навпаки. Причина - ваша невмотивована любов до Росії. У Грузії ж елементарно терпець увірвався. Яке "Цхінвалі потрібно Саакашвілі"? Ви про що? Є держава і її територіальна цілісність. Це не обговорюється в принципі, якщо вільний вихід зі складу держави не передбачений Конституцією цієї держави.
А розвиток конфлікту вигідний особисто хворому на голову Путіну. Ні, ви просто уявіть собі, що одразу після початку зачисток проти банд-формувань у Чечні Грузія б завдала превентивного удару по аеродрому в якому-небудь Краснодарі. З чисто гуманістичних міркувань. Як вам такий варіант? Марення? Так! Але цей безлад зараз творить Росія! Без неї поліцейська операція завершилась би за одну ніч. Спочатку - масова роздача громадянства, озброєння незаконних осетинських бойовиків, кришування цих процесів під виглядом так званих "миротворців", провокування збройного конфлікту. Бо як, по вашому, мають на це дивитися органи влади суверенної держави?
Вчора бачив сюжет по Інтеру: серед зграї озброєних до зубів осетинських бандитів по вулицях Цхінвалі вальяжно прогулювався із задоволеним обличчям якийсь пробачте гандон в російській уніформі. Не приховуючи посмішки, він розповів, як бандити за підтримки росіян знищили 2 грузинських танки і як трупи грузинів грузовиками відправляють назад. Щось мені здається, що за фашистською Росією і Путіним особисто плаче міжнародний трибунал.
Стасу:
"Если каждая такая карликовая страна в мире будет обладать таким количеством оружия для защиты собственных интересов"
Ви говоріть, та не заговорюйтеся! Коли говорите про "карликовую страну", пропоную спочатку звернути увагу на ядерний агресивний Ізраїль, який за розмірами менше Чернігівської області. Це так, для сміху. Бо Грузія - це ціла давня цивілізація з власною двохтисячолітньою історією і епосом. Розвивати думку не стану.
Всім не для сміху:
З української території, власне, вже почалася агресія проти суверенної держави. Маю на увазі вихід кораблів ЧФ до порту Поті. Мені здається, в цій ситуації дії України повинні випереджати заяви її МЗС.
Потрібно заблокувати решту кораблів ЧФ у Севастополі, забезпечити їхнє фізичне виведення з міста без попередніх заяв. Бо п"ята колона розвалює Україну в Криму не гірше, ніж Грузію в Осетії. Якщо не вживати заходів, то краще подивитися на результат, який ми сьогодні спостерігаємо в Грузії.

Костян | 2008-08-10 09:14

abc
Ну и зачем вы все это пишите?
Ситуаций подобных осетинской в мире -огромное количество, начиная от Ольстера и заканчивая Тибетом. Если вы за Грузию, только из-за того, что вы против России -так и напишите:, что вы просто против России, при чем на уровне третьей сигнальной системы.
А если все разложить по полочкам- получается:
 1. Война нужна Южной Осетии. Зачем? Ни одного довода в пользу такого утверждения я не нашел. Это грузинские войска штурмуют Цхинвали, а не осетинские Тбилиси. Это Цхинвали нужен Саакашвили, а не Тбилиси южноосетинскому президенту Кокойты.
  2. Война нужна России. Опять не то. Россия оказалась в сложной ситуации: надо помочь своим гражданам, и одновременно помогать им нельзя, ибо они находятся на территории другого государства. Поможешь – международное осуждение. Не поможешь – недовольство жителей Кавказа, осуждение «предательства» центральной власти. Минусы очевидны – напряженность у границ, плюсов не наблюдается.
  3. Война нужна Грузии. Сомнительно – гробы в грузинские семьи, добровольцы с Кавказа, партизанская война в случае успеха, и позор в случае провала. Экономика Грузии дышит на ладан, нищета. Неужели война с затратами и жертвами, может помочь решить экономические проблемы? Нет. Война это углубление напряженности с Россией, от которой зависит львиная доля грузинского благополучия.
  4. Война нужна Саакашвили персонально. Очень даже может быть, однако грузины – это не воины, а торговцы. Вероятность военного успеха грузинской армии близится к нулю, а вероятность поражения наоборот велика. Зачем ставить на карту все?
   Война нужна США. Плюсы для Вашингтона столь очевидны и многочисленны, что сомнения в авторстве нового витка старого конфликта сразу отпадают.
  Так кому же нужна война? Ведь войны , как и звезды «зажигают» те кому это нужно.

Стас | 2008-08-10 09:11

На неформальном заседании Совет Безопасности ООН (СБ ООН) вновь не смог принять никаких решений по ситуации в Южной Осетии.
  После заседания, которое проходило в закрытом режиме, представитель Бельгии (страны, которая председательствует в СБ ООН в этом месяце) Ян Граулс заявил, что для Совета Безопасности будет почти невозможно принять какие-либо решения в данный момент, передает Associated Press.
Президент Украины Виктор Ющенко подписал указ о предоставлении гуманитарной помощи Грузии. Соответствующий документ, датированный 9 августа, опубликован на официальном сайте главы государства.
  Кабинету министров Украины поручено в трехдневный срок обеспечить предоставление гуманитарной помощи, в первую очередь, предоставление медицинской помощи пострадавшим из числа гражданского населения, направление для этого медпрепаратов, продуктов питания и медикаментов, перевязочных средств, санитарно-хозяйственного имущества, а также предметов первой необходимости для гражданского населения, страдающего в результате обострения конфликта.

Стас | 2008-08-10 08:55

Все человеческие противоречия происходят от того, что у человека одна нога левая, а другая правая. Одев на ноги два левых сапога, эти противоречия исчезают.
Россия в регионе находится согласно мандату, выданному ей международным сообществом для обеспечения перемирия между Грузией и Южной Осетией, достигнутого в 1994-м году. Поддержка мира трёхсторонняя, кроме миротворцев России мандат поддерживают миротворцы Грузии и Южной Осетии (честно говоря более дебильную схему по поддержанию мира трудно найти, как и выход из ситуации. Пригласить в зону конфликта непредвзятые войска ООН из какого-нибудь Уругвая?). Стороны эти с 1994 года погрузли в дипломатической конфронтации, и неминуемо шли к войне. В 2006 году грузинский парламент проголосовал за вывод всех иностранных войск с территории Грузии, и сейчас начал действовать на основании этого своего документа. Но вначале Грузия должна была доказать мировому сообществу полную безопасность в своих горячих точках, а потом уже выдворять миротворцев. Такая эскалация насилия и беспрецедентная подготовка такой маленькой страны к ведению масштабных военных действий в нашу эпоху демилитаризации и осуждения агрессии может нанести Грузии непоправимый урон в глазах мирового сообщества, и отбросить её далеко назад в геополитическом отношении.
(Если каждая такая карликовая страна в мире будет обладать таким количеством оружия для защиты собственных интересов, то во сколько раз возростут количество и последствия военных конфликтов на планете)?

abc | 2008-08-10 07:38

1. Россия - Чечня. Россия с помощью армии подавляет независимость, сохраняя свою целосность.
2. Грузия - Осетия. Россия с помощью армии подавляет соседнее государство, с целью воспрепятствовать сохранению его целосности.
Как видим, Россия действует в разных ситуациях по разному, если судить по принципу целосность - независимость.
Но, в то же время, если взглянуть на ситуацию с точки зрения стремления России к расширению подконтрольных ей територий, то всякие противоречия исчезают.
Теперь третья пара, Украина - Крым. Судя по всему, нам следует ожидать военного нападения со стороны стремящейся к своему расширению России. Т.е. ситуация аналогична грузинской.

Стас | 2008-08-09 20:57

До усіх моїх піскоголових друзів-опонентів. Ви спершу уважно читайте ті аргументи що я перед тим дав, та пробуйте вже на них якось реагувати, а потім пишіть, що в мене для вас скінчилися аргументи, добре?
Там хтось порівнював радянські військові кампанії з теперішніми російськими.. можу йому відповісти лише одне: нехай мерщій звертається до ООН, щоб та оперативно, на рівні військових, прийняла бодай якесь рішення по цьому питанню. Та ще бажано щоб направила туди свої миротворчі сили, бо там уже й абхазські добровольці підключаються. Якщо ООН там буде - Іван поїде додому.
На совісті штучноствореної помаранчевої міжнародної платної банди уже тече кров невинних осетин та абхазців. Заклики ж цих кольорових до українців взяти зброю та воювати не потерпить навіть їх спонсор США, бо будь-коли може зробити своїм найманцям непереливки.
Вчіться краще достойно спілкуватися, чернігівці. Бо не дивно, що вами правлять заїзджі. Тому що у вас здорового глузду мало залишилося, одна платна журналістика.

forUkraine | 2008-08-09 19:20

50-е годы - Венгрия, Корея, 60-е - Чехословакия, Вьетнам, 70-е - Ближний Восток, Африка, 80-е - Афган, 90-е - Приднестровье, Чечня, Абхазия, 2000-е - Грузия... А слова всегда одни и те же: "ИВАН, ЗАЧЕМ ТЫ СЮДА ПРИШЁЛ? ВОЗВРАЩАЙСЯ К СЕБЕ ДОМОЙ..."

abc | 2008-08-09 19:13

Стас
Дякую Стас. Ваш останній коментар допоміг мені зрозуміти російську політику. Коли закінчилися аргументи, а амбіції зверхності не дозволили визнати свою неправоту, Ви безпідставно звинуватили опонента аби в чому, та перейшли до образ. Ви дієте за тією ж логікою, що і російський уряд, тільки Ви ображаєте, а вони вбивають.

Олександр Підгорний | 2008-08-09 19:00

Дуже уважно слідкую за поданням інфо , як російських, так інших. І дуже чітка вимальовується позиція Россії у данному випадку. Я поважаю Росію, як країну, котра не знехтувала своїми амбіціями. Сьогодні Россія може реально впливати на певний розподіл сил у Європі( Німетчина перша продалась Путіну, у вигляді госпожі Меркель. Слід зауважити, вона робить розумні рчі - ГАЗ - не остання річ, яка може впливати на певні рішення.)І європейці розраховують на дешевизну свого пожитя. Але !!! Негідно нашему президентові сьогодні нехтувати своії партнером по ГУАМу. Та й ще і кумом. І реваншісткі діяння Россії у регіоні, котроий не хоче попасти під іго "прокомуністичних" послідувачів, а це чітка позиція сьогоднішньї Россії, у збоченому виглядіі. А ми хто, Українці? Звучала теза - Крайня Північ, а та усі наші(украінці). Я там відробив 8 років. І сьогодні зателефонував до своїх кумів( Новий Уренгой, Тюменська обл). Хто платить гроші, той і живе. Середня зарплта там - 5000$, і це це по бідному. А що може протиставити Україна? 700 грн. - проти -?:)))))) Але Дмитро каже реальны речі. Сьогодны Осетія - а завтрва Крим !!! А наші , певна група депутатів, буде мати собі кусок Землі, бо вже має! А що громамадянам України? БОЛТ!!!

Геополітик | 2008-08-09 18:50

Стас
"Відносно вас, унсовців"
Це ви до мене, чи де?)) Ви мене дивуєте все більше і більше. З якого це дива ви взяли?
Не был, не состоял, не привлекался)))

Стас | 2008-08-09 18:44

Геополітик | 2008-08-09 18:26
Я не наспамив, а просто словами інших людей сказав усе що маю сказати, бо мені треба відлучитися і перервати дискусію. Ваша стаття по ссилці дуже довга, і вона про емігрантів, якщо не помиляюся. Обіцяю Вам обов*язково її дочитати, щойно повернуся.
Відносно вас, унсовців, то ви самі себе давно вже зганьбили. Ваш Матвієнко публічно признався, як вашу політвенхушку примусили усіх до одного голосувати за Тимошенко, і ви усі як один підписалися під цим. Тому ви не державна та національна сила, ви кучка зарозумілих мавпочок, що штовхає країну в прірву геополітичних покидьків світу.

abc | 2008-08-09 18:30

Стас
Стас, а що, нехай би бомбив Грузію отой Ту-22? А щоб пораненим після бомбардування легше було помирати, ви пропонуєте їм одіяла направляти? Називайте речі своїми іменами - знищили злочинця, котрий летів вбивати людей. І якщо наша держава допомогла зброєю, то правильно зробила. А Герман? В неї така ж логіка як і у Вас - Росія напала на Грузію, а винні українці...
 

Геополітик | 2008-08-09 18:26

Стас
Ну Ви й наспамили! Ще б старуху Шапокляк зацитували. Вибачте за набридливо-ганебні асоціації.
Щодо С-200: Російський бомбардувальник мирно літав над територією сусідньої держави і був збитий її підступно-агресивними ЗС. А Україна, яка постачає зброю уряду Грузії, безумовно винна у геноциді осетин)). Ви хоч усвідомлюєте, ЯКЕ марення цитуєте? Воно розраховане хіба на тих, хто крім ОРТ вже довго нічого не дивиться, книжок-газет не читає і радіо не слухає)).
Стосовно латентних нацистів, яких поєднує газова дружба. Через те, що Нюрнбергу-2 ще не відбулося, на ґрунті власних комплексів німці можуть і не таке ляпнути. Але на їх місці краще жувати, ніж говорити, і для початку розібратися принаймні із цим:
http://www.dt.ua/1000/1550/63269/
Бо шкандаль міжнародний вже є, а належної реакції у нащадків "бравих вояків" ще й досі немає.

Стас | 2008-08-09 17:55

Народный депутат от Партии регионов Анна Герман считает необходимым вынести на рассмотрение Верховной рады вопрос компетенции Министерства иностранных дел Украины в случае резкого ухудшения международной безопасности.
  Об этом сообщает пресс-служба партии.
  Также, по словам Герман, является очевидной необходимость создания парламентской временной следственной комиссии относительно поставок украинских вооружений в так называемые "горячие точки".
Герман также выразила мнение, что ход событий в зоне грузино-южноосетинского конфликта с его многочисленными жертвами и угрозой перерастания в полномасштабную грузино-российскую войну доказывает также целесообразность сохранения внеблокового статуса Украины. "Политика нейтралитета и невмешательства - гарантия того, что украинцы не будут погибать в окопах, устроенных им безответственными политиками", - заявила она.
  

Стас | 2008-08-09 17:48

Российский бомбардировщик дальнего радиуса действия Ту-22 был сбит над Грузией зенитной ракетой дальнего радиуса действия, предположительно С-200, сообщил источник в оперативном штабе российской группировки.
  "Предположительно, - продолжил он, - самолет был сбит зенитной ракетной системой С-200, которые находятся на вооружении войск ПВО Украины и могли быть поставлены Киевом Тбилиси". - сообщил источник агентству "Интерфакс-АВН".
  "Бомбардировщик Ту-22 невозможно поразить средствами ПВО ближнего радиуса действия - переносными зенитными ракетными комплексами, поскольку дальность их действия не превышает 5 километров, а Ту-22 выполняет боевые задачи на гораздо больших высотах".
  Официальная версия поражения бомбардировщика Ту-22 пока не распространялась.
  Напомним, в зоне грузино-осетинского конфликта сегодня были сбиты два российских военных самолета.
  Местные СМИ позже сообщили, что пилот одного из самолетов попал в грузинский плен, начался его допрос.
  

Стас | 2008-08-09 17:40

Грузинское руководство нарушает права граждан в Южной Осетии, заявил сегодня государственный министр в МИД ФРГ Гернот Эрлер в интервью телекомпании "НДР".
  Как отметил высокопоставленный немецкий дипломат, развязанный на Кавказе военный конфликт нарушает перемирие 1992 года, соблюдение которого контролируется иностранными войсками.
  Гернот Эрлер подчеркнул, что с пониманием относится к реакции Москвы на события в Южной Осетии, поскольку этот регион, хотя и формально принадлежит Грузии, экономически поддерживается Россией. Тем не менее, происходящее является бессмысленной войной, которая полностью не решит проблему Южной Осетии, полагает госминистр в МИД ФРГ.

Стас | 2008-08-09 15:50

abc 2008-08-09 14:38
Ваша гостріша проблема полягає у вас самих. У вашому прагненні до миру через підготовку до війни. Мабуть, декому було нецікаво від того, що Україна отримала незалежність без війни. Якщо Ви також чесні, то прямо зараз відкриєте своі очі, і побачите що російські війська вже давно стояли на грузинській території, а не вторглися і почали бомбить мирне населення. Грузинам терпець увірвався, і вони зажадали росіян вибити звідти силою. Не воювали б вони зі своїми багаточисельними сеператистами - взагалі б не було ніяких проблем.
І чомусь російські загарбники і геноцидники при своїх широких військових можливостях занадто довго воюють. Чі не простіше було б для них застосувати свою хімічну та бактеріологічну зброю, яка в 100 разів ефективніше будь-яких бомб для знищення населення? Корчинський в силу своєї недалекості навіть не уявляє, яка зараз буває зброя...
Нехай грузини з осетинцями по-доброму розберуться, тоді не буде приводу. А то Північна Осетія є суб*єктом російської федерації, і не все так просто для грузинського керівництва.
На російських форумах також далеко не в захваті від цієї кампанії. За ніч у росіян 150 поранених, і усі майже в один голос кричать, що на біса усі оті місії, нехай сами розбираються. Солдатські матері готовлять звернення до президента Росії, щоб негайно виводив звідти всі війська, так як вони не хочуть отримати синів у труні. Російські осетинці навпаки благають залишатися, бо бояться, що грузини і їх виріжуть. Ситуація неоднозначна. (Та й однозначною ніколи не була). А тепер на фоні усього сказаного подумайте, якого дідька Росії бомбардувати Чернігів та інші міста України? ? ?

abc | 2008-08-09 14:38

Стас
Стас, Ви можете собі дозволити бути то адвокатом Росії, то України та займатися дискусіями, а в нас проблема дещо гостріша. Ми тут живемо. Сьогодні Росія напала на таку ж суверенну державу як ми - Грузію. Завтра буде обстрілювати й бомбардувати Чернігів. Ви зможете перебути цей час в Росії, а потім приїхати сюди на звільнену від нас територію. А нам діватися нікуди. Словоблудити можна безкінечно. Але є страшний факт - сусідня Росія напала на суверенну державу. Це злочин, страшний злочин, за котрий в першу чергу російський народ повинен судити свій уряд. Якщо ні - то Путіна з Медведевим повинні виловити і віддати під міжнародний трибунал.
Стас, якщо ви чесна людина, то йдіть на російські сайти, звертайтеся до російського народу і переконуйте їх зупинити своїх високопосадових злочинців. У вбивць завжди знаходяться якісь пояснення свого злочину, але від того злочин не стає ні менш тяжким, ні менш огидним.

Стас | 2008-08-09 13:59

Геополітик 2008-08-09 13:33
Я розуму сповна, сповна. Я лише привів аналогію, щоб інші краще зрозуміли, що святим українським поняттям незалежності і невтручання існує в світі здорова межа та мало-мальська адекватність ситуації.
Написане Вами має дуже малий відсоток безпосереднього відношення до проблеми. Поведінка російських солдат у Севастополі має регулюватися домовленостями між країнами. Росія в Чечні якщо й перегнула палку, то з переляку, а не по щирому бажанню. Зараз у світі не білий і не пухнастий ніхто, а кожен якийсь брудно-сірий.
Не треба мені нічого радити. Не хочете сперечатися, то не треба. Взагалі рахував, що ми дискутуємо, а не сперечаємося. Якщо Ви не готові дискутувати, то припинемо. Що з того, що в цьому питанні я адвокат Росії? Завтра в другому питанні я буду адвокатом України. Я відстоюю ту точку зору, яка здається мені правильнішою. Ви - ту, що видається правильнішою для вас. Тому намагайтеся обходитися без явної упередженості, а починайте вже визнавати якісь недоліки і в української позиції. Розумію, що це буде дуже важко, хто звик жити в однобокості та однозначності трактувань. Краще спробувати переконати мене не далекойдучими висновками загального характеру (неперевіреними), а чимось більш конкретним та приземленим. Якщо переконаєте - я прийму Вашу точку зору, якщо переконлівішими будуть мої аргументи - дозволю Вам залишитись при своїй думці:)))

Геополітик | 2008-08-09 13:33

Стас
Ви взагалі сповна розуму таке писати? Які етнічні чистки з концтаборами? Ті, хто трощать вікна у українців Севастополя чи зривають таблички українського флоту на пристані, мали б вже давно сидіти у місцях не таких віддалених. Аби ситуація хоча б віддалено не скочувалась у бік осетинської. Раджу не перейматися думками з путінського бодуна чи то хуліганською риторикою російського МЗС-у, який і поряд з дипломатією не стояв. На злодії шапка давно згоріла, тому слова про етнічні чистки потрібно застосовувати насамперед то тих, хто їх виголошує. А взагалі, якщо ви тут адвокат Росії, то сперечатися з вами не бачу сенсу. Бо Росія біла і пухнаста, до злочинів непричетна, у Чечні куди більшим геноцидом не займалася, тактику випаленої території не застосовувала, своє перепрошую рило до сусідів не пхала. І навіть музика державного гімну нічим не нагадує гімн держави, яка виселяла татар до Азії, а українців - до Сибіру. Втім це все не СРСР, а поганий грузин Сталін, від якого нещасна Росія і постраждала.

Стас | 2008-08-09 13:22

abc | 2008-08-09 12:30
В мире это ещё называют "сесть за стол переговоров". Если переговоры между равноправными сторонами - то говорят "за круглый стол".
Широкие дипломатические возможности подразумевают активное политическое участие других стран, направленное на прекращение насилия.

Стас | 2008-08-09 13:05

Геополітик
Якщо Україна почне робити в Криму етнічні чистки, або намагатиметься встановити там закони шаріату, то Російська Федерація миттєво зажадає втілити там усі свої імперські амбіції. Введе війська і чхатиме на всякі резолюції. Тому що в нас не Руанда, на яку усим начхати, як відомо. США не потрібні мандати організації, війська якой стояли в Югославії і колупались пальцем в носі, коли у низ маже під боком відбувалася жахлива для наших часів різня. Трохи призабуте для нас поняття концтаборів, де держава знищувала власних же громадян (правда за національними ознаками), але робила це мало не офіційно. І з подібною аргументацією, ак у Мілошевича (що албанці надто швидко розмножуються), діалог з ним є марною справою.
Комусь не подобаються дії Путіна в Чечні, бо він не дав чеченцям незалежність. А знаєте скільки чеченські мусульманські бандити перерізали там слав*янського та християнського люду?
А якщо завтра кримські татари зажадають зробити в Криму мусульманську республіку, та проголосять незалежність від України, супроводжуючи свої дії різнею та виселенням звідти всих українців і росіян - тоді що? (Особливоколи татари згадають, що Корчинський колись ляпнув язиком, що Крим або буде український, або безлюдний). Невже Україна не введе війська у проголошену суверенну республіку? Чекатиме на мандат ООН, доки там всіх не виріжуть? Чі буде воювати силами МВС проти ракетниць та захоплених у нас танків? Росія татар не виселяла. Виселяв Сталін. А зараз це вже давно українська територія - а землю і владу татарам все одно - зась. Не дають. Незважаючи на формальну автономію татари там ніхто. Поїдьте подивіться в російські автономії, і порівняєте потім. А заодно подумаєте як багатонаціональній країні з усим цим поратися.
Грузія теж багатонаціональна. Але грузинська влада вирішує свої внутрішні проблеми у неприпустимі з точки зору принципів гуманності способи. І тому невтручання у внутрішні справи країни при такому її керівництві не буде ніколи.

abc | 2008-08-09 12:30

Стас
Цитата: "А чому ніхто не згадав про широкі дипломатичні можливості врегулювання військового конфлікту???"
Стас, це як, на колінах в білокам"яну? Чи вступити в НАТО і розташувати на кордоні міжнародні сили стримування агресора? Чи звернутися до міжнародної спільноти з вимогов визнати дії уряду Росії злочинними та застосувати до неї всі можливі заходи впливу? Конкретизуйте, що Ви маєте на увазі.

Стас | 2008-08-09 11:36

Геополітик 2008-08-09 11:23
Звідки Ви взяли, що я саме Вас мав на увазі? Але.. беремо наш форум:
OLEKSANDER | 2008-08-08 20:27
Шева | 2008-08-08 23:42
lopez | 2008-08-09 06:30
Перші двоє ратують за неофіційну відправку добровольців, третій уможливлює і вбачає сенс у розробці власної військової ядерної програми.
А чому ніхто не згадав про широкі дипломатичні можливості врегулювання військового конфлікту???

Геополітик | 2008-08-09 11:23

Стас
Де Ви взяли, що я бряцаю зброєю? Навпаки, я за те, щоб такого не довелося робити. Не думаю, що Вам варто розписуватися за більшу половину країни. Українця дійсно важко розворушити, але якщо розворушити, то варто буде порівнювати результат з Коліївщиною і Гайдамаччиною. Звичайно, в Росії не мають жодного уявлення процей нюанс. Як і про те, що найбільшими українськими націоналістами на початку 90-х були шахтарі Донбасу. Які не мали жодних уявлень про "катівні Львова". Останні - швидше у хворих головах наших північно-східних сусідів, які живуть лише власним міфом про УПА. У цьому насправді їх слабке місце.
Стосовно гуманітарної допомоги - повністю згоден.

Стас | 2008-08-09 11:03

Геополітик 2008-08-09 10:45
Я на жаль правий у тому, що українці прагнуть війни з москалями. За будь-яких приводів. А привід знайти - не проблема. Але це рівень першої світової війни. Там також хотіли війни, і привід знайти не було проблемою.
А Ви на жаль праві в тому, що я дійсно не свідомий. І навіть не розумію як це. І не тільки я один такий виродок національний, але мало не пів-країни таких (щоб не сказати що більша половина). Ми такими є, і нас непросто переробити під націоналістів. Хіба що в катівнях Львова можна буде спробувати.
Не розумію матеріальної вигоди воювати в 21-му сторіччі. І не хочу займатися питаннями міжнаціонально-військовими. А тим більше мобілізуватися. Тим більше для виїзду на Кавказ. Мені теж сумно за грузинів. А вам якщо там наші друзі, то треба б спершу подбати про те, щоб вони там не повмирали, бо в місті вже нема ні газу, ні води, ні електрики, багато будівель зруйновано. Шукаю інформацію про гуманітарну допомогу, та поки що марно. А із ста українських форумів у 99-ти йдеться про бряцання зброєю та відновлення ядерної програми. І ні в одному нема ініціативи передати друзям трохи хліба, урожай якого в нас наразі непоганий.

Геополітик | 2008-08-09 10:45

Стас
Ви надто себе видаєте двома речами:
По-перше, застосуванням слова "свідомий" в російській інтерпритації і тим, що користуєтеся хибним уявленням росіян про те, що з ними воювати ніхто не буде))). В цьому росіяни - заручники власного самонавіювання.
Але ви на жаль праві в тому, що стосується стану української армії.

Геополітик | 2008-08-09 10:40

Стас
Стасе, Ви мене розчаровуєте все більше. Грузія - дійсно наша точка опори на Кавказі, наш великий друг і учасник ГУАМу. А слово "дружба" у даному випадку - не просто слово. Ви просто собі не уявляєте, як в Грузії ставляться до українця. Мені особисто дуже боляче зараз, що там стріляють. Дуже боляче, що у хворого на голову Путіна повертається язик ляпати щось проти грузин після Чечні. У росіян вистачило нахабства неприховано бомбардувати грузинську територію.
І після цього я б не говорив холодно і цинічно стосовно дійсно друзів, які опинилися в великій біді. А коли вже говорити цинічно, то відкрийте нарешті очі і подивіться в бік Криму. Що там робиться вже кілька місяців. Росія нахабно виштовхує Україну з України. Це і нахабне знищення українських символів на українській території, встановлення власних, повне ігнорування чорноморським флотом будь-яких рішень виконавчих і судових органів країни. Не думаю, що Україна виграє, якщо й надалі залишатиметься глуха й німа. Будь-які спроби випробовувати Україну, "штиркаючи її штиком" (за визначенням Сталіна часів війни з Фінляндією) подрібно придушувати у зародку. Насамперед жорсткими дипломатичними демаршами, як це вдало робить та сама Білорусь.
Наприклад, після вчинення тиску на білоруські підприємства з боку США МЗС цієї країни заявило, що вважає це цілеспрямованим підривом власної безпеки і в разі нереагування на заяву з боку гарантів натякнуло, що залишає за собою право на відновлення ядерного циклу.
Вважаю, що подібну заяву зараз має виголосити МЗС України. Що заважає це зробити? Хіба що несамостійність у своїх дях нібито еліти суверенної держави.

Стас | 2008-08-09 10:26

Геополітик 2008-08-09 09:41
Каждый видит то, что хочет видеть. Официальная версия... А Вы знаете, сколько горячих точек на Кавказе? Посчитать? Пальцев рук боюсь не хватит.
Возможно и до Крыма близко. И война в Крыму будет настолько более вероятна - насколько будете накалять обстановку вокруг этого вопроса. Чем больше будет Украина готовиться к войне - тем больший будет риск её получить. И кто будет воевать? Вам не кажется, что наши войска и в 10 раз не так свидоми, как это кое-кому хочется. Ни Харьков, Ни Одесса, Ни Донецк с Россией не будут воевать в жизни.
Другой аспект - материальный. Чем воевать? Люди, вы хоть последние военные доктрины читаете? В курсе что пехота на войне уже не актуальна, что танк является самой уязвимой мишенью, что не обязательно быть поблизости, чтобы бомбить и т.д. Как Украине готовиться к продуктивной масштабной войне в 21-м веке? Сколько это будет стоять? На сегодняшний день мы даже не способны переплавить все свои устаревшие пукавки, которыми забиты артсклады ещё с советских времён. Зачем стране столько непродуктивного для войны оружия? Его ж в НАТО не примут, потребуют иметь оружие под ихние стандарты. А это всё расходы и расходы и расходы...

М.Боюра | 2008-08-09 10:11

 З Корчинським можна б і погодитись, якби ж не знати Росії. На сьогодні фронт в Криму може і " відсуне", але якщо її авантюра в П.Осетії пройде, тоді і Крим постане. Росія прив'язала Захід до своєї газонафтової труби, нажерлася їх доларами і тепер починає втілювати свої імперські плани. Сьогодні в Грузії вона захищає російських громадян (так сказав їх през.Мєдвєдєв), а завтра вирішитьзахищати таких же громадян в Україні, а де їх громадян нема? Вже завтра ми всі можемо з гіркотою говорити, що дурнями були, коли дали можливість п'ятій колоні відсунути наш поступ до НАТО. Ми, українці, не думаємо ні про своє життя, ні про майбуття своїх дітей-онуків. Горе нам.

Стас | 2008-08-09 10:00

Геополітик 2008-08-09 09:30
Якщо Україна має якісь наміри відносно Грузії, то краще для України буде відкрито про них заявити. І не дай Боже таємно поставляти зброю грузинському теперішньому урядові. Заяви можна робити будь-які. Але бажано акцент робити на гуманітарних проблемах і примиренні, а не на поширенні військових дій.
До речі, є хоч хтось, хто від Грузії відокремитись НЕ хоче? Абхазія - хоче. Причому там теж збройний конфлікт, Південна Осетія - теж хоче. І грузинам навіть наплювати на Цхінвал. Заради одного вбитого росіянина вони перестріляють і п*ятеро своїх (чі осетинці чужі?). Аджарія поки що не хоче. Або хоче незбройно, то ми й не знаємо, що хоче.
І на фоні таких протиріч я ліпше допущу що грузія в найближчі 20 років буде економічно дохла. Не по силам такій маленькій країнці вести безкінечні військові кампанії та купувати безпілотні літальні апарати.
Їдьте туди, блюдіть там українські інтереси (зараз можна недорого там нерухомість купить. У Цхінвалі.))))))
abc 2008-08-09 09:32
Мабуть Соколов здогадується, що скоро бомбардуватимуть Чернігів, тому спродує усе що бачить. Кмітливий він. :)))))))))))
lopez 2008-08-09 06:30
Нехай краще Швейцарія нарощує ядерні м*язи :))))))))))))))
А нам краще направити зусилля країни на те, щоб побудувати ще пару атомних електростанцій, та потім закрити на капітальні ремонти свої ГРЕСи, а то вже по швах тріщать. Як прорве - то дупа буде повна :)))

Геополітик | 2008-08-09 09:41

abc
До інформації. Поблизу Ростова-на-Дону Росія облаштовує потужний військовий аеродром. Подивіться на карту. Із стратегічної точки зору місце дуже вдале для бойових вильотів як в напрямку Харкова і далі, так і в напрямку Сімферополя.
ОФІЦІЙНА версія Росії по розміщенню аеродрому - ситуація на Кавказі. Здогадайтеся з трьох разів - яка є НЕОФІЦІЙНА мета таких рухів?
А вони - про дружбу і про мир. Ні, ну я не проти поговорити про це вголос. Але сподіваюся, що всі тут розумні люди.

abc | 2008-08-09 09:32

Дві послідовності:
1). Підігрів Росією сеператистських настроїв в Осетії, конфлікт, бомбардування території Грузії.
2). Підігрів Росією сеператистських настроїв в Криму, конфлікт, бомбардування Чернігова?
Знайдіть різницю!

Геополітик | 2008-08-09 09:30

Стас
"А розумник схильний до дій втихаря, виявляється. І нема кому пояснити йому, чим це потім буде чревато для країни".
Стас, читаю Ваші коментарі і роблю висновок, що Ви розумна людина. Але де Ваша зрілість стосовно цієї прописної істини? Та будь-яка небананова країна завжди має дві позиції, одну з яких, білу й пухнасту, демонструє на загал. Пам"ятаєте у Черчіля: "У Британії немає ні друзів, ні ворогів. У неї є свої інтереси"... Чи якось так, точно не пригадую. Тому як на мене, Корч повідомив щось таке аж надто банальне, що я навіть не знаю, в чому саме полягає посил.
Читаю ваш коммент і думаю, чи продовжить Україна і далі купуватися на російський панібратський розводняк? Що, будучи зрадженою вже сотні разів за всю історію через святу віру в офіційну і нібито єдино існуючу позицію Росії, буде й надалі "дружити"?)) Замість того, щоб забезбечувати власний інтерес у будь-якій точці земної кулі. Як на мене, це був би верх глупства.

Стас | 2008-08-09 08:58

Не быть олимпиаде в Сочи.

Стас | 2008-08-09 08:40

Цитата Корчинського: "З іншого буку, в таких речах завжди має бути офіційна позиція і неофіційна позиція. Офіційна позиція України безумовно має бути поблажливо-нейтральною, позитивно-нейтральною. А неофіційна позиція має полягати в тому, що всі форми неофіційної підтримки Грузії мають бути застосованими."
А розумник схильний до дій втихаря, виявляється. І нема кому пояснити йому, чим це потім буде чревато для країни.
І чогось ще ніхто не затронув гуманітарний аспект проблеми, а усі тільки хочуть взяти зброю та піти воювати. Немає бажання вислати туди біженцям своє одіяло? Воно ж тут все одно вже не знадобиться, так як поїдете боротися за єдину Грузію.
Можна подумати, що Росія вимагає незалежності Південної Осетії.

lopez | 2008-08-09 06:40

ШеваМосква Південну Осетію просто так не віддасть, і тут нам потрібно готуватись, - наступні будемо ми.
Рф розглядає Грузинів, як США Сербів. Тому в данній ситуації Україна має підтримати Грузію всім доступнимним, навіть направленням до зони конфлікту добровольців (неофіційно) і миротворців на кордон РФ і Грузії (офіційно).
Як багато розвелось розумників, які знають, що саме має робити Україна. То нехай твої діти йдуть туди добровольцями, щоб приїхати додому в цинковій труні.

lopez | 2008-08-09 06:30

abcПоясніть мені, що Росія робить в Грузії? За якою такою логікою вона підтримує сеператизм в чужій країні? Чи не повинне було, слідуючи російській логіці, світове співтовариство ввести міжнародні війстка і забезпечити незалежність Чечні? Як можна з повагою відноситися до країни-загарбника?
От Стас пише: "Сибір на чверть українська, якщо не на половину. Пора це вже збагнути." То що ми повинні збагнути? Пригадати як люб"язно нас запрошували у ту Сибір, особливо з Західної України? Чи як татар запростли з Криму? Українців "запрошували" переселятися до Сибіру, самі їхали сюди. А тепер ми живемо на "исконно русских териториях"? А де ж "исконно" українські території, в Сибіру?
Чому Росія проти приєднання України до системи міжнародного захисту, якщо не має агрествних намірів щодо нас?
Чому, чому... Тому що, хто сильний, той і правий. Що штатам начхати на думку "світового співтовариства" (Ірак, Афган, Югославія), що Росії. Нарощуймо ядерні м"язи - і нам можна буде чхати.

Шева | 2008-08-08 23:42

Москва Південну Осетію просто так не віддасть, і тут нам потрібно готуватись, - наступні будемо ми.
Рф розглядає Грузинів, як США Сербів. Тому в данній ситуації Україна має підтримати Грузію всім доступнимним, навіть направленням до зони конфлікту добровольців (неофіційно) і миротворців на кордон РФ і Грузії (офіційно).

abc | 2008-08-08 23:06

Поясніть мені, що Росія робить в Грузії? За якою такою логікою вона підтримує сеператизм в чужій країні? Чи не повинне було, слідуючи російській логіці, світове співтовариство ввести міжнародні війстка і забезпечити незалежність Чечні? Як можна з повагою відноситися до країни-загарбника?
От Стас пише: "Сибір на чверть українська, якщо не на половину. Пора це вже збагнути." То що ми повинні збагнути? Пригадати як люб"язно нас запрошували у ту Сибір, особливо з Західної України? Чи як татар запростли з Криму? Українців "запрошували" переселятися до Сибіру, самі їхали сюди. А тепер ми живемо на "исконно русских териториях"? А де ж "исконно" українські території, в Сибіру?
Чому Росія проти приєднання України до системи міжнародного захисту, якщо не має агрествних намірів щодо нас?

Костян | 2008-08-08 22:06

Предлагаю Олександру, в отместку за открытие второго фронта Абхазией, открыть фронт Абхазии путем высадки десанта на побережье Черн.Моря в районе Сухуми из "патриотов-профессионалов" и им "сочувствующих".
Может хоть непроходимой тупости меньше будет.

УНА - УНСО | 2008-08-08 21:47

СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Хуан Карлос | 2008-08-08 21:40

lopez
Да ну! )) Прям таки никому не интересный?! Наверное наши депутаты, от которых мухи хуже чем от тоски дохнут, гораздо интереснее? ))))

lopez | 2008-08-08 21:19

Корчинский, как всегда, артист. Театральный цинизм, "всепонимающий" прищур. А на самом деле - политический маргинал. Никому не интересный и забытый.

OLEKSANDER | 2008-08-08 20:27

Ми повинні самі неофіційно провести мобілізацію патріотів-професіоналів і спорядити їх на захист єдності Грузії!Це війна не між Україною і Росією ,а за єдину незалежну грузинську державу!А також ще більше Україна має активізувати продаж зброї Грузії!!Я ХОЧА І НЕ ПРОФЕСІЙНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ АЛЕ ЗГОЛОСИВСЯ БИ ВОЮВАТИ ЗА ГРУЗІЮ!!

Стас | 2008-08-08 19:53

Геополітик | 2008-08-08 19:38
Хочу сказати, що нехай там будуть. Ведмедя легше приспати, ніж переконати. Згадайте останню нашу збройну кампанію за якийсь там сраний острівець. Як би Кучма не волів, а наші вояки нв кораблі махали руками на гелікоптер губернатору Краснодадського краю, коли він там літав. Ми ніколи з Росією не воюватимем. І Донські козаки - це наші етнічні люди. Вони кістками ляжуть - але не допустять кровопролиття. Підключаться ще й тюменці, скільки б це їм не коштувало. Але то - наш край. Там наших більше половини. Вони підуть пішака до Москви, аби не дати скривдити своє національне коріння. Сибір на чверть українська, якщо не на половину. Пора це вже збагнути.

Стас | 2008-08-08 19:42

Ще що мене дуже дивує - це надія на інертність російського керівництва :)))). Шановні, це Вам не Афганістан за радянських часів. Ви навіть не можете собі уявити швидкості реакції сучасного російського керівництва на міжнародні події!!!. Та там сидять найкращі військові спеціалісти світу, які пройшли через чеченську кампанію та виграли її. Ви не до кінця розумієте хто такий Путін і хто такий Медвєдєв. Це не пердуни по Брєжнєвському типу, в них реакція миттєва і цілком адекватна ситуації.
Дурість керує грузинським урядом. Америці було насрати як на українських помаранчевих, так і на грузинських. Воювати з Росією заради Грузії зараз жодне НАТО не буде. Та і ні за чим. Збройного вторгнення не відбувається. Загарбання - також. Грузія вже програла. Напишете це на сайті обов*язково. Гадаю, через тиждень або два.

Геополітик | 2008-08-08 19:38

Стас
Згодний з вами що між Росією і Україною немає гарячої війни, а тверезих голів завжди більше. Але чому Росія розв"язала холодну інформаційну війну?
А ця Ваша фраза:
"Нехай собі Росія буде в Севастополі зі своїми кораблями. Ради Бога. Платитиме за інфраструктуру та обслуговування. Чі хто всерйоз готовий збройно боротися? Перестаньте!"
Ви що, не бачите, що там відбувається? Росія готує повну неприсутність України у Криму.
Я теж за мир. Але приказку "Хочеш миру - готуйся до війни" памятати варто!

Стас | 2008-08-08 19:27

Корчинський вперто корчить з себе дещо. Але не розуміє повністю у що вплутується. В міжусобицю певних кланів по розподілу певних шматків. Та Росія грузинські війська зітре з лиця землі вмить, щойно зрозуміє що так треба. Які військові втручання? Ви хоч розумієте, з ким і з чим маєте справу? Та жодне НАТО за Грузинське теперішнє гниле керівництво не вступиться. Тим більшим є абсурдом посилати туди українських вояків.
Нехай собі Росія буде в Севастополі зі своїми кораблями. Ради Бога. Платитиме за інфраструктуру та обслуговування. Чі хто всерйоз готовий збройно боротися? Перестаньте! Між нашими країнами немає протирічч збройного рівня, і переконаний що ніколи не буде. Хоча б тому, що в Росії проживає багаточисельна категорія громадян, яка буквально вболіває за нашу країну та фанатіє від неї. Багато хто має з росіянами дружні та родинні зв*язки. Вони ж і стануть на шляху танків, коли треба буде, якщо політики проявлять свою тупоголовість.
Висновок: Україна з Росією може мати безмежні економічні суперечки, але в жодному разі не дійде до військових дій. Це просто не допустять із жодної з сторін.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новий дім у Німеччині - що українці думають про своїх співвітчизників, які втекли

SVOBODA.FM