Останнє оновлення: 22:00 неділя, 3 листопада
Право
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Друге засідання суду: споживачі проти газового «колгоспу»
Друге засідання суду: споживачі проти газового «колгоспу»

Друге засідання суду: споживачі проти газового «колгоспу»

У Деснянському районному суді Чернігова сьогодні, 10 січня, відбулося друге судове засідання за позовом мешканців Чернігова до ТОВ «Чернігівгаз збут» про захист прав споживачів.

Нагадаємо: 16 листопада 2016 року через відмову від встановлення загальнобудинкового лічильника мешканцям 9-поверхівки на проспекті Перемоги, 143 у Чернігові на шість днів перекрили газ.

«Цілий тиждень 112 квартир нашого будинку було відключено від газу. Пробачте, Ваша честь, я не знаю хто перекрив цей вентиль. Це був якийсь простий робітник, мабуть, якому дали наряд на таку роботу. Я не знаю, мені це невідомо. Але в моїй платіжці, яку я щомісячно отримую, вказано, що я сплачую гроші «Чернігівгаз збуту». Тому я вирішила, що якщо я сплачую гроші «Чернігівгаз збуту», то вони, мабуть, і відключили мені газ», – розповіла у суді мешканка будинку 143 Валентина Шепелюк.

У суді відповідач повідомив, що «Чернігівгаззбут» не є оператором газорозподільної мережі, а є лише постачальником газу.

На переконання представника позивача, юриста Сергія Теплякова, зі слів відповідача зрозуміло, що «Чернігівгаз збут» діє таким чином, аби затягнути розгляд судової справи та заплутати як позивача, так і суддю.

«Вони надають пояснення, що «Чернігівгаз збут» не є оператором газорозподільної мережі, хоча і не повідомляють, хто є. І на судове засідання не з’являються представники Національної комісії регулювання енергетики та комунальних послуг, яка долучена як представник третьої особи. Тому виходить, що знову треба зробити запит, знову переносити судове засідання, щоб установити, хто є належний відповідач. Тому що, з їхніх слів, «Чернігівгаз збут», який збирає кошти за газопостачання, не відключав будинок і не можуть повідомити, хто відключав. Тобто виходить абсурд, який вони самі його створюють штучно», – зазначив Сергій Тепляков.

Розгляд справи за рішенням судді Деснянського районного суду Олександра Супруна перенесено на 31 січня.

Також суддя надав три тижні на те, аби Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг повідомила учасників судового процесу хто ж все-таки є оператором газорозподільної мережі на території Чернігова. Аби визначити, з кого має бути стягнуто штраф за заподіяну моральну шкоду мешканцям багатоповерхівки.

* * *

Як відомо, мешканці багатоповерхового будинку по проспекту Перемоги, 143 у Чернігові звернулися до Деснянського районного суду з позовом на ПАТ «Чернігівгаз» про захист прав споживачів.

На такий крок люди пішли через те, що на шість днів «Чернігівгаз» залишив їхні оселі без газу через відмову від встановлення загальнобудинкового лічильника.

Голова Чернігівської міської парторганізації «Батьківщина» Юрій Власенко надав юридичну допомогу мешканцям будинку у підготовці та поданні позову до судупро захист прав споживачів.

Наразі постачання газу у будинок на проспекті Перемоги, 143 відновлено, а загальнобудинковий лічильник не буде встановлюватися до кінця січня 2017 року. Таку усну угоду у кінці листопада 2016 року уклали мешканці будинку та головний інженер «Чернігівгазу».

* * *

Коментарі (2)

86773 | 2017-01-11 13:34

Можете бути певні - Супруну О.П. занесли... Дивно, як цей хабарник ще досі не те, що не сидить, чому він досі не усунений з посади,? Чому не проводиться рослідування скарг на дії оцього судді? Громадяни! Пишіть скарги на супруна до новоствореної "ради правосуддя", інакше він вам насудить... Досвід життя!

Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-01-10 23:05

Воно б діла скоріш пішли,
Якщо б судді щось занесли.
Що, мешканці святі отці?
Могли б зібрати по сотці.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Історія Чернігова прийшла у Спас

SVOBODA.FM