Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
наші подкасти / Вечеря на Свободі
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Про елекрокари, скутери, самокати, гіроборди і велосипеди – з військовим техніком Віктором Шпічком
Про елекрокари, скутери, самокати, гіроборди і велосипеди – з військовим техніком Віктором Шпічком

Про елекрокари, скутери, самокати, гіроборди і велосипеди – з військовим техніком Віктором Шпічком

На вулицях наших міст дедалі більшає електротранспорту: елекромобілі, скутери, електросамокати, гіроборди, електровелосипеди, моноколеса у найекзотичніших варіаціях...

Це екологічний, зручний і дешевий засіб пересування. Його розвитку сприяє розвиток технології літій-іонних батарей і "зеленої" енергетики.

Тільки в Чернігові на сьогодні зареєстровано 36 "чистих" електромобілів. В наявності близько 10-ти зарядних станцій.

Тож поговоримо сьогодні про практичний бік питання з військовим техніком і колишнім викладачем Чернігівського льотного училища, який вже близько 7-ми років просуває в місті тему розвитку електротранспорту Віктором Шпічком.

Якими будуть перші практичні поради тим, хто захотів завести електричного коня і почати швидко і зручно пересуватися сучасним містом? Що вигідніше? Переобладнати звичайний велосипед під "електро" чи придбати новий? На які параметри потрібно звертати увагу і яким повинен бути акумулятор, щоб задовольнити необхідний мінімум потреб? Якими є вимоги до потужності електросамоката і до культури пересування цим видом транспорту? Ціна питання і собівартість сотні кілометрів для різновидів електротранспорту.

А ще у Віктора Шпічка є мрія – відкриття в Чернігові центру електротранспорту. Однодумців він просить звертатися за телефоном 0679131556!

Слухати запис програми:

Як слухати ефір?

Велика кнопка сайту у правій колонці або:

Плеєр прямої трансляції на сайті Svoboda.FM чи популярний додаток TuneIn – встановлюйте на смартфон і слухайте будь-де! Або встановлюйте додаток Android чи iOSна свій смарт.

Слухати радіо Свобода.ФМ на сервісах:

TuneIn,
Radio.Garden,
OnlineRadioBox,
Radio.i.ua,
BestRadio.FM,
URADIO.COM.UA,
RadioVolna,
Guzei.com,
РадіоДобірка

Всі подкасти програм – за цими посиланнями: сервіс TuneIn, сервіс MixCloud та сервіс Podster.

Ми в телеграмі:
t.me/svobodafm

Отримуйте останні подкасти у месенджері:
m.me/svoboda.fm

Або приєднуйтеся до нашого VIBER-чату і пропонуйте теми програм, ставайте їхніми авторами, ставте запитання гостям студії:

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM