Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Спорт / Україна / Олексій Мочанов: ми повинні бути не гіршими, ніж військові в американській армії
Олексій Мочанов: ми повинні бути не гіршими, ніж військові в американській армії

Олексій Мочанов: ми повинні бути не гіршими, ніж військові в американській армії

Олексій Мочанов – відомий на фронті волонтер, якого добре знають тисячі бійців з різних хвиль мобілізації, зокрема й деякі учасники турніру.

Як виявилось, один із напрямків його волонтерської діяльності співзвучний зі змаганнями.

– У липні 2014 року, напередодні дня ВДВ, я запитав десантників у районі проведення АТО, що можу привезти їм до свята. І мене приємно здивувало їхнє замовлення: то були не бабусині смаколики, а гантелі, гирі, металеві труби для саморобних штанг і турніків. Це нагадало мою строкову, коли ми в колгоспі поряд із заставою в Середній Азії розібрали на саморобний спортінвентар іржавий покинутий трактор. Наші ж хлопці вже влітку 2014-го зрозуміли, що ця війна не на один рік, відсидітись у бліндажах не вийде, тому треба тримати себе у належній фізичній формі. Згодом я возив матеріали для фронтових спортмайданчиків вантажівками. Тож наш, український, військовий кросфіт, започатковувався саме на фронті.

Користуючись нагодою, у перерві між виступами команд, прошу Олексія побажати щось читачам «Народної армії».

– Кросфіт є чудовою можливістю підготувати підрозділи фізично саме до тих завдань, які стоять перед нашими бійцями в бойових умовах. Ми повинні бути не гіршими, ніж військові в американській армії, де, наприклад, офіцер не отримає чергового звання і посади, якщо не складе на «відмінно» залік із фізпідготовки. Не занедбуйте себе, хлопці! У спорті є вислів: порядок б’є клас. Можна давати собі невеликі навантаження, але робити це регулярно. Одне заняття на тиждень вас не врятує. Візьміть за правило щодня потроху збільшувати навантаження, і ви постійно будете у формі. Чули ж бо, мабуть, що спочатку гине агресивний солдат, потім – дурний, а за ними – слабкий. Якщо ти розумний, добрий і сильний, ти – непереможний. Бажаю вашим читачам непереможності!

Видання «Народна армія»,
центральний друкований орган
Міністерства оборони України

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM