Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / США офіційно визнали ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією
США офіційно визнали ПВК Вагнер транснаціональною злочинною організацією

США офіційно визнали ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією

Державний департамент і Міністерство фінансів США оголосили російську ПВК «Вагнер» транснаціональною злочинною організацією, що передбачає запровадження додаткових санкцій.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепу, передає Укрінформ.

«Сьогодні Державний департамент США й Офіс контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) визначили статус групи «Вагнера» як істотної транснаціональної злочинної організації», – зазначається в документі.

У відомстві заявили, що це рішення було ухвалене через істотну злочинну поведінку «Групи Вагнера». Йдеться про жорстоке переслідування журналістів, гуманітарних працівників, представників меншин, а також переслідування, перешкоджання та залякування миротворців ООН у Центральноафриканській Республіці (ЦАР), зґвалтування та вбивства в Малі.

Крім того, ПВК «Вагнер» визнано відповідальним за співучасть або участь у нападах на жінок, дітей, інших цивільних осіб шляхом вчинення актів насильства, викрадення, примусового переміщення. Бойовики російського угруповання також чинили напади на школи, лікарні, релігійні установи та місця для притулку, зокрема, в ЦАР.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM