
Шмигаль направив до Верховної Ради подання про відставку Степанова
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль направив до Верховної Ради подання про відставку Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.
Про це у Facebook повідомила речниця голови Верховної Ради України Ольга Туній.
“Офіційно повідомляю, що до Верховної Ради України надійшло подання Прем’єр-міністра України про відставку Міністра охорони здоров’я Максима Степанова”, - написала Туній.
Нагадаємо, наступного тижня депутати Верховної Ради розглянуть питання звільнення трьох міністрів, зокрема очільника МОЗ Максима Степанова. Новим міністром охорони здоров’я може стати заступник міністра - головний санлікар України Віктор Ляшко.
Раніше перший заступник глави фракції Олександр Корнієнко роозповів, що у понеділок "Слуги народу" обговорюватимуть на засіданні звільнення Степанова.
Питання відставки голови МОЗ укотре постало на тлі не вельми швидкої вакцинації українців від коронавірусу. Про ініціювання його звільнення говорили майже в усіх політсилах. У квітні в парламенті почали збирати підписи за постанову про скликання позачергової сесії для розгляду цього питання.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 2511 |
Додати коментар: