Останнє оновлення: 10:26 вівторок, 26 листопада
Ляпи
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Чехов - великий український поет. ФОТОдоказ
Чехов - великий український поет. ФОТОдоказ

Чехов - великий український поет. ФОТОдоказ

Лідер Партії регіонів, кандидат у Президенти Віктор Янукович назвав письменника Антона Чехова поетом.

Виступаючи в ефірі телемосту "Сімферополь - регіони", політик відповідав на запитання кримчан. На запитання ялтинців про те, що буде з будинком-музеєм Чехова, Янукович відповів, що добре обізнаний, що в Ялті відзначають "150 років творчості Чехова" і зробить все, щоб зберегти пам'ять про "великого українського поета".

Правда, після того як він в перший раз вимовив "український", схоже, йому хтось подав знак і він додав: "український, російський, та і взагалі поет світового значення".

Янукович пообіцяв, що після своєї перемоги підпише указ про святкування ювілею Чехова, "тому що Чехов - це великий і чудовий поет".

Лідер Партії регіонів далеко не вперше опиняється в смішній ситуації. У серпні 2009 року він переплутав Чорногорію з Косово. В 2006 році на мітингу в Одесі він назвав уродженку міста відому поетесу Анну Ахматову Ахметовою.

У березні 2006 року Янукович у Чернівцях на відкритті пам'ятника першому митрополитові Буковини вказав на символічність події, раз вона відбувається "у святий день закінчення Великого посту" (насправді піст тільки починався).

Коментарі (13)

революціонер | 2010-02-01 12:00

ПатриотЧехов родился в Таганроге. Сталин этот город передал от Украины в Россию (Ростовская область), поэтому Янукович ошибся только в одном: Чехов прежде всего писатель, а потом поэт.
ти ба, починаєте згадувати такі речі .... , що Ростовська область була українською, Слава! Слава! нарешті просипається українська свідомість, з такими прихильниками як у проФФесора ми почнемо відновлювати "історічєскую справедлівость", нарешті з"явився "собіратель земель українських", нарешті з"являться українські шовіністи, нарешті ми будемо співати гімн "Ще не вмерла Україна" до кінця, де є слова: -" ..від Сяну до Дону, панувати не дамо нікому..", а я думав, гадав, за кого голосувати,.....ясна річ за Віктора-Москальоборця, а то кацапи вже знахабніли ... " ЧТО ВЗЯТО, ТО СВЯТО" ))))),..... ще помиємо чоботи в Єнісєє, ще поп"ємо з шолома байкальської водиці, і будемо злазити на День незалежності на найвищий пагорб Куріл.. )))))))))
Слава Україні ! Героям Слава !

МАШУНЯ | 2010-01-31 23:01

революціонер
Буду рада знакомству!!!
таких ценных надо ИМЕТЬ сразу
)) у нас много общего - мы также уважаем яныка как в анекдоте
куме, вы мене так хочете, як я вас боюся
)))

АНАРХИСТ | 2010-01-31 18:51

Есть такая супер-пупер демократическая страна Америка, вот был там такой себе президент Дж.Буш младший - политик в четвёртом поколении богатейшей семьи Америки.
Уровень развития у него был ну не совсем, ( как сказали сами американские социологи на уровне общего развития студента-троечника, с самым низким ай-кю среди всех американских президентов)например мог Австралию спутать с Африкой , на официальном приёме короля Испании назвать его превосходительство , ну там срыгнуть на пресконференции, там пообещать уничтожить всех арабов , ну писателей и художников он вообще не знал, что существуют такие.
Ничего, этот так сказать "тупица" в отличие от других умников американских президентов аж на ДВА (!!) срока в Америке избирался и ничего , ну американцам наверное очень нравилось, что у них тупой президент.
Я думаю, что Янукович ну не тупее Буша по развитию, так, что успокойтесь

аспид | 2010-01-31 16:51

М. Боюра Виходить, що цей проФФесор навіть не знав про існування письменника Чехова. Господи, за що така кара на українців? Чим ми так завинили, що маємо обирати між неуком-зеком та університеткою-шахрайкою?
Ну знаете Вы, что Чехов не поэт, а писатель, ну и что? Всё равно толку от Вас ни себе ни государству ни семье. Обожаю неудачников замечающих соломинку в чужом глазу, но не замечающем бревно в своём. Советую поменять псевдоним на "Висасуалий Лоханкин"

РЖЕМ | 2010-01-30 18:27

революціонер
поржали всем офисом (45 живых душ) от души))))
от же ж преФФессора выдвинули региАналы
жуть просто)

М. Боюра | 2010-01-30 14:48

 Виходить, що цей проФФесор навіть не знав про існування письменника Чехова. Господи, за що така кара на українців? Чим ми так завинили, що маємо обирати між неуком-зеком та університеткою-шахрайкою?

Патриот | 2010-01-30 13:34

Чехов родился в Таганроге. Сталин этот город передал от Украины в Россию (Ростовская область), поэтому Янукович ошибся только в одном: Чехов прежде всего писатель, а потом поэт.

відвідувач | 2010-01-30 09:36

революціонер
революшин, тобі оцінка 12 +5 балов, класно сказано ,нічого додати

Коля | 2010-01-30 09:11

 5 лет говорить, говорить, говорить, обещать, и ничего не сделать.
Зато каждый день новое платье!

революціонер | 2010-01-30 08:17

а мені його хід думок подобається ;)))))... про українського!!!! а то москалі кажуть - Гоголь руський, а ми їм раз, ось вам, Чехов українець)))) а чи то він був поетом, письменником чи художником, то так невеличка помилочка, ми йому пробачаємо, як проФФесору звісно... ну а як він буде президентом, то може так якось і натякне кацапам про український Урал, або Сибір :)))))))

Верхоглядь | 2010-01-29 23:00

Є в мене друзяка - місцевий письменник і поет, вештається по місту, обездолений, з похиленою головою. Але він знає, в якому році Шевченко народився. Українофоб хрєнов! То й що, нам на таких рівнятись, за таких голосувати?

Селюк | 2010-01-29 20:25

в селі за таке зачмирять

лео | 2010-01-29 19:55

Ну и что, я бы тоже переплутал, а с меня был бы неплохой президент!!!
закрити