.jpg)
Журналістів дістають «темниками» у Чернігові
"Високий Вал" одержав матеріали прес-конференції, яка ще не відбулася. Перед цим було кілька електронних розсилок, у яких повідомлялися час прес-конференції і обіцянка фуршету.
З рядової події – зняття чиновника з посади - намагаються зробити "вигнання" національного героя чернігівського масштабу. Для цього використовують всі наявні медіа-ресурси та громадські організації.
Свого часу «Цушко спас мир», за тим же сценарієм у Чернігові «Голець врятує місто над Десною». Нижче прес-реліз, який уже розіслали зранку, де «герой» уже все сказав. Нагадуємо, прес-конференція тільки розпочнеться у понеділок, 28 липня, о 15 годині .
"Високий Вал"
ПРЕС-РЕЛІЗ
28 липня відбулася прес-конференція Віталія Гольця за підсумками дострокового припинення повноважень секретаря міської ради.
Віталій Віталійович подякував журналістам за плідну співпрацю під час його роботі на посаді секретаря міської ради та висловив сподівання на те, що вона триватиме і надалі. „Я завжди сприймав вашу критику та намагався на неї реагувати”, – сказав він.
Віталій Голець заявив, що жодної трагедії з рішення депутатів я не робив. „Мені важливіше залишитися самодостатньою особистістю, що не торгує інтересами міста заради лояльності тих чи інших політиків. Я неодноразово вибачався перед тими, кого образив чи начебто образив якимсь жартом. Але посмішка та гумор – це природні риси з дитинства. Я не збираюся не посміхатися лише тому, що комусь це не подобається або проблеми з почуттям гумору.” Віталій Голець заявив, що не шкодує, що так сталося, адже краще втратити посаду. Ніж поступитися власними принципами.
Голець сказав, що зараз веде консультації про написання докторської дисертації. Ще працюючи в міськраді він працював на чверть ставки в ЧДПУ – викладав соціологію. „Думаю, тепер у мене буде більше часу і з нового навчального року буду реалізовувати себе на викладацькій ниві”, - сказав він.
Всім журналістам уже відомо, що ініціатива щодо відставки Гольця виходила від Миколи Рудьковського. „Я не тримаю на нього зла, як і на всіх хто голосував за мою відставку. Миколі Миколайовичу бажаю, щоб він не потрапив до СІЗО та його справа закінчилася позитивно для нього”, – сказав Віталій Віталійович під час прес-конференції.
Віталій Віталійович побажав своєму наступнику, хто б ним не був, плідно працювати на посаді секретаря. Він пообіцяв, що голосуватиме за будь-яку кандидатуру, яку висуне міський голова, адже керується в першу чергу інтересами міста.
Віталій Голець заявив, що працював секретарем саме ЧЕРНІГІВСЬКОЇ міської ради. Він висловив занепокоєння її майбутнім, адже з кожним днем збільшується вплив киян на її роботу, депутати стають менш самостійними та менше працюють на громаду, а більше на свої власні інтереси або своїх керівників. На його думку, це відбувається пропорційно зі збільшенням кількості київських облич на рекламних площах міста.
Він пообіцяв, що не припинятиме активної діяльності і буде продовжувати працювати в інтересах чернігівців. „Я багато чому навчився працюючи на цій посаді. Але багато чого не встиг зробити. Я маю різні пропозиції та вільний у виборі шляхів подальшого продовження своєї діяльності на користь громаді”, – заявив Віталій Голець.
Виступаючи на прес-конференції депутат міської ради Олег Шеремет заявив, що питання полягає в тому, що за відставкою Віталія Гольця стоїть прагнення дестабілізувати ситуацію в місті. Як наслідок ми отримали неспроможність міської ради конструктивно працювати та розглядати важливі для громади питання.
Він наголосив на несамостійності голосування депутатів. „Цей процес був керованим, але не депутатами міської ради. Керманичі цього рішення знаходяться в Києві, а деякі з них приїжджають в Чернігів на вихідних. Крім того, наскільки я знаю, основну роль у відставці Гольця зіграв Микола Рудьковський”.
Шеремет повідомив журналістів, що на нього особисто також були спроби тиснути та мотивували чіткою позицією партії: відставка Гольця. „Але я мав чітку позицію в цьому питанні. Я знаю Віталія Віталійовича особисто. У мене є відношення до цієї людини, яке склалося не за один день. Коли в травні 2006 року Рудьковський втік до Києва, Голець залишився сам на сам з проблемами міста. І в свої 28 років він чудово з ними справився.”
Синхронне голосування БЮТ та Партії регіонів Шеремет оцінює однозначно негативно. „Я впевнений, що найближчим часом вони пожалкують про це.
Впевнений, що це буде предметом внутрішніх розмов партії та розглянуто на раді міської організації”, - сказав член Партії регіонів Олег Шеремет.
На знімку: Віталій Голець та його "піарник" Олександр Ломако.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 9000 |
Коментарі (50)
Стас | 2008-07-30 19:15
Стас | 2008-07-30 16:33
Якщо так відбулося, як Ви описали, то виходить що народ дивиться не по окремій особистості, а по її діях. Так виходить? Цеж верх неупередженості!!! Тобто раніше були погані, але виправилися і стали хороші. Так?
ГОП-ГОП | 2008-07-30 13:47
Згадайте, що зовсім недавно, коли став Лазаренко став політичним трупом, а Юля смерділа як газовий олігарх, що вкрала мільярди, хто б міг подумати, що ті хто її проклинав будуть цілувати її зображення на листівках і плакатах як месію.
Майбутне народжується саме сьогодні.
Тараканова | 2008-07-30 13:30
ревели всем офисом, почитайте
токо комменты не кидайте, бо за пиар Ломаке придется расплатиться
чуть шо
аванс беру сразу)))))
Олександр | 2008-07-30 13:22
Гы... | 2008-07-29 20:51
Хм... | 2008-07-29 20:37
вася | 2008-07-29 17:25
Томенко | 2008-07-29 15:00
Томенко | 2008-07-29 14:55
Сергій Соломаха | 2008-07-29 13:35
Треба шукати більш толерантні способи для ведення дискусій.
гость | 2008-07-29 11:55
Бондарев Олександр | 2008-07-29 11:27
Прес-реліз підготовлений завчасно - професіоналізм команди.
Про темники у мене питання до ВВ : "А, що Ломако займає якусь впливову посаду???".
Як що НІ, то, мабуть, за розміщений "базар" треба вибачатись.
Щодо пресухі, то вона актуальна, час проведення вибраний дуже вдало. Доречи, прес-реліз теж грамотний.
Р.S. У Гольца криві, а у Ломаки волосаті ноги!!!
Очевидець | 2008-07-29 10:26
саша | 2008-07-29 10:12
Експерт | 2008-07-29 09:52
1. Молода зелена політична поросль дуже зарано почала акцентувати на власних персонах. Позитивно те, що нарешті журналісти вчасно починають повертати до тями.
2. Навіювання проблем громаді методом тупого піару, очевидно, перестає працювати, і це також позитивно. Якщо молоді громадські діячі і піарники за сумісництвом зроблять правильні висновки, це їм піде на користь. Інакше вони остаточно заженуть себе у глухий маріонетковий кут й перетворяться на маргіналів.
3. Політикум має піднімати на гора не персоналії, а зрозумілі громаді правила гри, у якій громада є повноправним гравцем. Інакше це буде гірше повторення української політики.
4. ЗМІ в цій ситуції неважливо як називаються. Головне їхня позиція. Чи роздувають вони заштатну подію - зняття чиновника до небес, чи показують ці хитрі прийомчики у всій красі читачам. Хлопцям з цього сайту вже багато років вдається це робити в тій чи іншій мірі. Вони - це переважно незаангажовані ніким естети від журналістики, та й роблять все за власний кошт. Без перебільшення можна сказати, що вони народили й зробили місцевий Інтернет так само, як ЮМС народив мобільний зв'язок, як "Українська правда" задала планку у журналістиці. Тому слава Богу в місцевому Інтернеті завдяки стандартам "ВВ" гра йде в правильному напрямку. Це до уваги Стаса, до речі.
Паша | 2008-07-29 09:33
Не захлинись слиною, ти ж хочеш стати наступним, мариш про сіську!
Не бігай по дівках, бо ноги ненароком зламають.
Виталий | 2008-07-29 08:37
Не захлинись слиною, ти ж хочеш стати наступним, мариш про сіську!
Не бігай по дівках, бо ноги ненароком зламають.
Фахівець | 2008-07-29 07:32
abc | 2008-07-29 03:15
З Гольцем ми друзі, піарником його я ніколи не був. Ще одна свідома підміна понять.
Це ваше право, не буду вступати з вами в дискусію
Один - не думай, роби як усі. Всі пливуть по течії, і я з ними. Куди випливемо байдуже - головне як усі. Думати не потрібно. Прислали - опублікував. Сказали - зробив. Головне - ти в течії, ти в стаді. За тебе вже подумали, за тебе вже вирішили, твою думку тобі вже дали, опублікуй її. Всім присилають, всі публікують, і ти будь як усі... Живи легко!
Є і інший. Але він складний і важкий. Логіка, доцільність, якщо потрібно - проти течії, інколи проти всіх... Інколи всі кажуть що ти не правий. Важко, вгору йти завжди важче...
Петро | 2008-07-29 00:21
Metallist | 2008-07-29 00:14
Автор однозначно прав: с пресс-релизом перегнули палку. Но спорить здесь о чем? Ведь про саму конференцию материала я чего-то не вижу. А было бы интересно узнать, смогли ли присутствующие там журналисты думать не только о фуршете, а поставить и целый ряд неудобных вопросов. Или все прошло гладко и, если хочешь иметь представление о диалоге, смотри пресс-релиз?
ХубаБуба | 2008-07-29 00:05
Читач | 2008-07-28 23:18
Стас | 2008-07-28 23:17
Стас | 2008-07-28 23:05
Будь-ласка, дайте нормальну відповідь, бо це і принципів справедливого обговорення стосується. А також того, наскільки ваш портал достойний того, аби ми витрачали на нього свій час.
SergioP | 2008-07-28 23:04
Влад | 2008-07-28 22:49
Хай нас будь-хто і в будь-чому звинувачують. І будуть звинувачувати. Це - природньо. Але Високий Вал не був і не стане маріонеткою в руках ні чернігівських, ні київських кланів, які атакують редакцію з обох боків та хочуть нас використовувати в своїх авантюрах. Високий Вал був і залишається ЖУРНАЛІСТСЬКИМ сайтом, а не рупором бізнес-інтересів місцевих чи заїжджих грошових мішків.
А з приводу "темників" іще посперечаємось в матеріалах. Звичайно, на все воля Господа, тобто, коли Бог дасть здоров"я, сил і мужності.
Маємо честь,панове. І почуття гумору:)
:)))) | 2008-07-28 22:42
Очевидець | 2008-07-28 22:40
Очевидно і інше, що не помиляється той, хто нічого не робить.
аноним | 2008-07-28 22:40
Если то, что из Гольца делают героя, тогда другое дело. Но ябы это делал за результатами прес-конференции.
Впечатление, что хозяевам сайта просто не нравятся люди на фотографии
Стас | 2008-07-28 22:02
Ану. Хто дасть Стасу парочку цінних порад?
Kuzmenko | 2008-07-28 21:42
З Гольцем ми друзі, піарником його я ніколи не був. Ще одна свідома підміна понять.
Це ваше право, не буду вступати з вами в дискусію
Стас | 2008-07-28 21:34
Відносно Високого Валу, то йому ще дуже далеко до непровінційного погляду. Статті і викладення часто дуже упереджені для стороннього спостерігача, і можна задати одне запитання: невже буде не видно що вони неупереджені, коли вони дуже упереджені? По-друге, автори викладаємих на сайті матеріалів іноді надто багато собі дозволяють. Повірте, це обласний низький рівень викладення. На загальнодержавному, а тим більш міжнародному дуже багато чого, що друкується, неприпустимо в першому ж розгляді. Навіть якщо хтось воліє вбити свого оппонента, то справжній політик публічно і виду не подасть, будучи дуже милим і коректним. На який рівень сприймання розраховуються матеріали?
abc | 2008-07-28 19:39
З Гольцем ми друзі, піарником його я ніколи не був. Ще одна свідома підміна понять.
Це ваше право, не буду вступати з вами в дискусію
Він доречний до якоїсь завершеної дії. Наприклад до заяви (Прес-реліз відносно заяви Гольця та Шеремета з приводу відставки першого). Дія закінчена, прес-реліз формулює позицію авторів заяви. Що тут можна заперечити? Нічого, все вірно.
Чи є такою прес-конференція? Звісно ні, прес-конференція - це те дійство, котре твориться спільними зусиллями її ініціаторів і журналістів. Хід прес-конференції, і висновки по закінченню її роботи дуже сильно залежать від точки зору журналістів, їх запитань. Пригадайте хоча б прес-конференцію ГКЧПістів. Що з ними і їхньою спробою державного перевороту зробили журналісти? Отож. Тому спроба підвести підсумок прес-конференції є вчинком некоректним. З тим же успіхом ще до прес-конференції міг би розповсюдити прес реліз хтось з журналістів, виклавши в ньому свою суб"єктивну точку зору. Це було б так само некрасиво.
Ну а відносно "піарника" - думаю, краще видалити.
Темник | 2008-07-28 19:30
Коло людей, які отримували темники, обмежувалося вищим керівництвом ЗМІ та їх головними редакторами. Безпосередньо до редакторів телевізійних програм та журналістів вказівки ззовні доходили вже в викладенні керівництва.
Виконання «рекомендації» темників забезпечувалося завдяки побоюванням безперервних перевірок з боку держаних органів (напр., податкової адміністрації) та відклику ліцензії на трансляцію. Співробітникам каналів невиконання «рекомендацій» загрожувало пониженням на посаді, скороченням заробітної платні, а то й втратою роботи.
Кuzmenko | 2008-07-28 18:41
колєга | 2008-07-28 17:50
прохожий | 2008-07-28 17:39
Олександр Ломако | 2008-07-28 17:15
З Гольцем ми друзі, піарником його я ніколи не був. Ще одна свідома підміна понять.
Це ваше право, не буду вступати з вами в дискусію
Олександр | 2008-07-28 17:00
пролетарий | 2008-07-28 16:20
довольный местной властью | 2008-07-28 16:15
кузя | 2008-07-28 16:14
Скрудж | 2008-07-28 16:08
Читач | 2008-07-28 15:27
мегатест | 2008-07-28 15:23
abc | 2008-07-28 15:17
А що? Як подали, так і з"їли. : )) )
Уточнення | 2008-07-28 15:05
Як би це була рядова подія, то БЮТ не робило б "бартер" на ганебне голосування по Храму Св.Катерини.
отлично | 2008-07-28 14:56