Медіа-профспілка ініціює публічне обговорення атак на журналістів
Медіа-профспілка занепокоєна загостренням політичної ситуації в Україні, яке призвело до використання журналістів у міжпартійній боротьбі і до численних випадів на адресу працівників ЗМІ.
„Ми будемо ініціювати обговорення атак на журналістів з представниками парламентських фракцій”, - каже голова Незалежної Медіа-профспілки Сергій Гузь, коментуючи слова Володимира Дємьохіна, голови Херсонської облради від „Партії Регіонів”, про те, що деяким журналістам треба „врєзать”.
„Навіть якщо заяви не є прямими погрозами, сказані привселюдно вони провокують прибічників політичних сил на жорстке ставлення до журналістів. Тільки за останній місяць, за даними профспілки, за участі партійних активістів сталося 5 нападів на журналістів”, - зауважує Сергій Гузь.
Медіа-профспілка закликає всіх політиків, особливо представників „Партії регіонів”, стримуватися в публічних закликах до розправи над журналістами. „Ми вже звернулися до голови Комітету з питань свободи слова Андрія Шевченка (фракція БЮТ) та Ганни Герман-Стеців, яка представляє в комітеті Партію Регіонів, з проханням підтримати публічну розмову з цього приводу. Сьогодні багато мітингів та демонстрацій, організованих різними політичними силами. Не можна допустити, щоб напади на журналістів продовжувались. Інакше ми отримаємо ситуацію, коли репортажі будуть готуватись не з місця подій, а в редакційних кабінетах”, - додає голова Медіа-профспілки
Ганна Герман-Стеців у розмові з представниками Медіа-профспілки сказала, що партійці вивчать інформацію про висловлювання Демьохіна. „Якщо це правда, його чекає доля Калашнікова. Це позиція партії”, - стверджує вона, додаючи, що це повинні розуміти представники партії по всій Україні.
Медіа-профспілка буде уважно відстежувати всі випадки погроз на адресу журналістів і давати адекватну відсіч.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5118 |
Додати коментар: