Соціалісти Чернігова “нарубали” дров
Пиляти, рубати і тягати дрова – це напевно те, що заповідав послідовникам соціалізму Володимир Ленін.
Вожді змінювалися, а от їх заповіді залишилися.
Коли почув, що лідер місцевих соціалістів Микола Рудьковський збирається побудувати в окремо взятому Чернігові соціалізм, не повірив. І наврядче коли повірив би, якщо б сам не побачив.
У понеділок 27 лютого проходив я поблизу магазина «Союз», що на перехресті вулиці Бойова і проспект Миру. Дивлюсь, стоїть вантажівка з підйомником. На ній коливається від вітерцю прапор соціалістичної партії, а поруч люди у соціалістичних накидках бензопилою валять дерева.
Підійшов привітатися та запитую: «Чи є це політичною агітацією і за чиєю вказівкою все це відбувається?»
Отримую відповідь: «Ні, це не політична агітація, а все відбувається за розпорядженням ЖЕКа № 7. За планом будемо пиляти цілий день по всьому мікрорайону».
Після вичерпної відповіді я подякував і відійшов. І все то воно нормально, що під вибори всі потроху щось роблять, але у мене, ніби обізнаної людини, одразу виникло декілька запитань.
Якщо акція не політична, а всі політичні атрибути працівників говорять про протилежне, то хто тоді за все це платить і хто відповідає?
Бо випиляти і вивезти одне дерево коштує близько 800 грн. Кошти на це передбачаються з міського бюджету, але сума ця мізерна. Та й випилювання дерев не є справою одного дня. В законодавчому сенсі, як і навколо, необхідно чимало дозволів.
Як я бачив, дерев навалили чимало, отже коштів можливо було витрачено і за весь наступний рік, а може кинуто і з інших напрямків роботи ЖЕКу. Як би там не було, а ці широкі кроки вже давно відомі мешканцям, коли вибори, то все витрачається в один місяць, і тоді до кінця року всі смокчуть лапу.
Судячи з цього виходить, що кошти на все це пішли за рахунок міського бюджету та за сприяння деяких чиновників. Які в свою чергу за рахунок державних коштів ведуть відкриту політичну агітацію в Чернігові.
Отже побудова першого соціалістичного міста в Україні розпочата, як і 100 років тому. З “рубання” дров.
До теми:
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 8430 |
Коментарі (42)
аноним | 2006-03-03 13:30
Сергею-недоумку | 2006-03-03 12:23
Игорь | 2006-03-03 12:01
Сергій | 2006-03-03 09:32
а соціалісти хай би краще сміття під стендами з агітацією вивезли.
EDF | 2006-03-02 19:05
Николай | 2006-03-02 17:23
Вы, вполне вероятно, были рядом с недавно построенным гипермаркетом "Вена". Так скажите мне, пожалуйста, на месте какого КОММУНАЛЬНОГО предприятия построен вышеупомянутый объект? И какое отношение я, рядовой горожанин, могу иметь к растаскиванию имущества и земель "Зеленхоза"? Может кто-то чего-то, как Вы изволите считать откуда-то и тянул. Спорить не буду. Но работая на частном предприятии, которое аккуратно платит налоги, за действия лиц, распорящающихся коммунальной собственностью, ответственности нести не могу. И что если город похож на мусорную свалку, то я в состоянии лишь не мусорить сам и платить подоходный для содержания коммунальных служб.
Остальное забота городских властей, возглавляемых председателем горисполкома. И если бы т.н. социалисты на общественных началах занимались благоустройством улиц не за месяц до выборов, а регулярно - мой голос был бы несомненно за них. А так пусть берут пример ребят из САМ "Ожина", которые несколько лет убирают мусор в Яловщине вместо Соколова.
Антошин В.Л. | 2006-03-02 14:40
bibaloon | 2006-03-02 13:46
Что насчет господина Передни Н.Г. - начальника 7 Жека, то господа. Вы когда-нибудь с ним общались? он уже с 8 утра на работе бывает в не трезвом состоянии. вы не слышали какие он может давать коментарии!!!
Так что давайте, если будете печатать его комментарии, то будете это делать не в редакционном виде... чтоб не было испольхзования его слов в своих целях...
Обычно этот человек не помнит , что говорил через час после разговора...
аноним | 2006-03-02 12:58
bibaloon | 2006-03-02 12:23
Если вы уж проверяете сообщения. то во избежание обвинений в сторону вас о поддержке рассовых неприязней. не допускайте рассисткие высказывания, даже если они адресованны крупным Говн,,,,ам!!!
bibaloon | 2006-03-02 12:10
иль скажете никто ничего не тянул с производства?
Просто одни это сделали в крупных размерах а такие как вы - неудачники (которые теперь жалуются на жизнь вместо того чтоб что-то делать) как карманники воровали по мелочам!!!
bibaloon | 2006-03-02 12:07
Что говорить насчет майдана. то назовите общественности первый пароль для входа в палаточный городок.. а мы и проверим были ли вы там с ПЕРВОГО дня!!! или вы один из тех кто после революции может носить значек я там был а сам у тети или у дяди на троещине отсиживался... :-)
Что касается предвесенней подстрижки деревьев. Давно пора. А то город зарос как в лесу. Вы были за границей? там каждый кустик подстригается все красиво. А у нас пару нижних веточек срезали -Трагедия. И какая разница за какие деньги это делается, за какие деньги фонарики на парадных повесили... Главное наконец это сделали.
И если вашего аналитического ума не хватает придумать другой способ воспротивиться такому пиару СПУ, я б на вашем месте начал бы заново учиться!!!
Станко | 2006-03-02 11:16
виборець | 2006-03-02 11:01
Enemy | 2006-03-02 10:10
А як восени пообпилювали живі дерева вздовж міського саду ніхто і не побачив.А як соціалісти сміття почали вигрібать-гвалт!
Людоньки! Соцалісти це не тідьки Антошин, чи Голець або навіть Рудьківський ,це прості жителі Чернігова які люблять його мабудь більше, чим такі собі писаки!
Артём | 2006-03-01 19:58
"случайный" посетитель | 2006-03-01 19:39
молодые социалисты | 2006-03-01 17:50
Боголюбивым и всепрощающим | 2006-03-01 17:26
Масаны | 2006-03-01 16:48
аноним | 2006-03-01 16:43
Павел | 2006-03-01 16:37
Отец Алексей "Спаско Преображенс | 2006-03-01 16:29
Избиратель | 2006-03-01 16:21
Ремзавод | 2006-03-01 16:16
житель ул.Красногвардейской | 2006-03-01 16:10
Олексій | 2006-03-01 16:07
Правду написав Мирний - фарисеї...
жителі вулиці Волковича. | 2006-03-01 16:03
Гордієнко М.М. | 2006-03-01 15:59
Іванько С.М. | 2006-03-01 15:46
Горком СПУ | 2006-03-01 15:41
DSG | 2006-03-01 15:39
жители улицы 50 лет ВЛКСМ | 2006-03-01 15:34
Луценко | 2006-03-01 14:57
Антошин В.Л. | 2006-03-01 14:28
Николай | 2006-03-01 13:59
Ведь когда то, еще лет 10-15 назад, Чернигов был действительно красивым, уютным и зеленым городом.
А с таким подходом, когда Соколов уничтожил "Зеленхоз", скоро, неудивлюсь, если песками занесет, как в Сахаре.
павло | 2006-03-01 13:54
Степан Мирний | 2006-03-01 12:42
Шановний пане Антошине, якщо Ви знаєте, хто мені замовив цю статтю і за неї заплатив, то будьласка опрелюдніть цю інформацію. А якщо у Вас ні чого не має то і не слід про це казати та поплюжити чесного громадянина.
До Вашого відома, я особисто пробув на майдані від самого початку і до кінця, виборюючи верховенство закону, який ви соціалісти поплюжете. Ні, точніше сказати зневажаєте. Бо вважаєте, що закони не для вас, а для людей.
Така фарисейська позиція і відображається в ваших діях.
Хоч ви певною мірою і робити добрі справи, але ж дотримуйтесь закону.
Чи то правомірно випилювати дерева без будь яких дозволів?
Чи ви не розумієте, що завтра інші почнуть робити те саме і, що з цього вийде - лисе місто. То тоді і в гаслах своїх кажіть правду, що ви за лисе місто.
Ви своїми діями породжуєте хаос, а не добробуд. А за цим всім, як на мена, стоїть ваша не стримна жага до влади.
А, щодо хазяїв, то він у Вас пане Антошин, а не в мене і за ці слова Вам прийдеться вибачитись!
OGGY для Антошина | 2006-03-01 12:29
аноним | 2006-03-01 11:36
У ній глядачі зможуть дізнатися про реальний стан справ у найважливіших сферах життєдіяльності Чернігові, до якого призвела доба градоправительства нинішнього міського голови Олександра Соколова.
Після перегляду цієї програми, підготовленої за сприяння соціалістів, чернігівці більше не тішитимуться ілюзіями щодо справжнього обличчя чернігівського мера і знатимуть правду про його неоціненні «заслуги» перед жителями міста.
Повтор цієї ж програми «Контролер» – в суботу 4 лютого о 7-ій годині ранку на телеканалі «ЕРА» (УТ-1).
Тёмка | 2006-03-01 11:34