Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Чернігівська ТЕЦ перейшла у власність громади міста
Чернігівська ТЕЦ перейшла у власність громади міста

Чернігівська ТЕЦ перейшла у власність громади міста

21 серпня рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено акт приймання-передачі єдиного майнового комплексу КЕП «Чернігівська ТЕЦ», що повернутий з оренди.

У зв’язку із закінченням 20 серпня 2023 договору оренди єдиного майнового комплексу від 25.12.2000, укладеного між фондом комунального майна ЧМР та ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОВА»», 21 серпня 2023 року було підписано акт приймання-передачі ЄМК, що повертається з оренди за даними останньої інвентаризації майна, проведеної за станом на 31 грудня 2022 року.

Тобто, цей єдиний майновий комплекс, після того, як 23 роки знаходився в оренді приватної фірми,  повернувся в управління міста. Господарську діяльність відтепер здійснюватиме міське комунальне підприємство «Теплокомуненерго». Саме воно має забезпечити сталу роботи, підготовку до опалювального періоду 2023/2024,  технічне обслуговування і ремонт потужностей.

— Наше завдання  цей перехідний етап пройти коректно та швидко, в той же час підготуватися до опалювального сезону, який, зрозуміло, не буде простим, — сказав в.о. міського голови Олександр Ломако під час зустрічі з колективом підприємства після засідання виконкому.— Після того, що ми бачили минулого року, розуміємо, що ворог буде продовжувати свої підступні дії. Маємо бути готовими.  Для колективу ТЕЦ цей процес переходу, по суті, нічого не змінює, а навіть покращить стан справ. Буде більше уваги міста, розуміння і  відповідальності, тому що це наш об'єкт і тепер ми зможемо інвестувати сюди кошти. 

В.о. міського голови представив нового керівника — директора КП «Теплокомуненерго» Дмитра Коваленка. Олександр Ломако повідомив про те, як відбуватиметься перехідний процес та пріоритети у роботі. Перш за все, це безпека колективу та підприємства.

— Наші зусилля будуть спрямовані на те, щоб привести до ладу бомбосховища. В одному з них буде облаштовано пункт дистанційного керування, аби у разі тривоги всі могли спуститися в укриття. 

Також Олександр Ломако дав доручення в короткі терміни вивчити стан справ із готовністю комплексу до роботи.

У співробітників 21 серпня був останній робочий день у штаті ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОВА»», а вже з вчорашнього дня їх перевели до штату «Теплокомуненерго». А це близько 280 працівників та працівниць.

— У нас є галузева угода, відповідно до якої ми відрегулюємо рівень заробітної плати співробітників. Вона зросте до 50%. Далі будемо дивитися цифри та можливості, — повідомив колективу Олександр Ломако. 

На фінансування діяльності КП «Теплокомуненерго» з бюджету Чернігівської міської територіальної громади сумарно заплановано спрямувати 56 млн грн. Ці кошти сформують фонд оплати праці, поки підприємство не почне надавати чернігівцям послуги і отримували за них кошти, а також дозволять підготувати комплекс до опалювального сезону та придбати необхідні хімічні реагенти.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM