Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Ліхтарі та біотуалети для найпростіших укриттів Чернігова закупили за кошти міського бюджету
Ліхтарі та біотуалети для найпростіших укриттів Чернігова закупили за кошти міського бюджету

Ліхтарі та біотуалети для найпростіших укриттів Чернігова закупили за кошти міського бюджету

17 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив передачу обладнання для найпростіших укриттів. Йдеться про 507 біотуалетів та 2005 перезарядних ліхтарів, які на сьогоднішньому засіданні члени виконкому погодили передати комунальним підприємствам.

На виконання рішення Чернігівської міської ради від 1 червня 2023 року №32/VIII-2 «Про продовження дії «Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного супротиву на 2022-2023 роки» на 2024-2025 роки управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, в межах головного розпорядника бюджетних коштів, були закуплені біотуалети та ліхтарі для створення належних умов тимчасового перебування в найпростіших укриттях мешканців міста.

Найближчим часом має бути визначений порядок передачі ще 723 ліхтарів та 293 біотуалетів об’єднанню житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова (ОЖБК), приватним управителям, власникам відомчого житлового фонду та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Нагадаємо, в рамках Програми удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки минулого року до укриттів Чернігова було передано 770 генераторів, 637 біотуалетів та 7000 лавок.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM