Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / План порятунку імперії: "харошиє русскіє" придумали як уникнути репарацій та покарання за війну
План порятунку імперії: харошиє русскіє придумали як уникнути репарацій та покарання за війну

План порятунку імперії: "харошиє русскіє" придумали як уникнути репарацій та покарання за війну

Представники так званих «еліт» в Росії бояться за своє майбутнє. Шукають виходи, безумовно. І не лише з Україною. Географія, на якій вони намагаються отримати персональні гарантії безпеки для себе, для своїх статків, для своїх сімей, є досить широкою. Зараз це більшою мірою стосується умовної бізнес-еліти, але є вже також і представники політичного сегмента верхівки мешканців Кремля. Цей процес тільки набиратиме обертів.

Безумовно, не потрібно впадати в ейфорію арєстовщини: через тиждень-два ніхто Путіна не завалить. А може й взагалі ніхто ніколи так і не наважиться підняти табакєрку: принаймні до розгрому армії РФ в Україні мрії про якусь змову безпідставні.

Але навіть ось такі контакти зі спецслужбами для збереження власних шкур та награбованого – це корисні для нас тріщини в моноліті режиму.

"Он – сатана, б**дь… Он не рулевой, он не рулил. Он всегда говорил о том, что ему писали. Он летал туда-сюда. Из него создали медиагероя. А в таких ситуациях он оказался тем, кем он сейчас есть... Пустышка!", - розмова продюсера Іосіфа Прігожіна та олігарха Фархада Ахмедова.

Що ж, саме найбільш цинічні чорти з оточення Путіна ще стануть нам в найбільшій пригоді.

А найбільшими нашими ворогами є російська опозиція, російська еміграція, та російські ліберали загалом, зі своїми планами порятунку Росії.

Знайомтеся, Андрєй Зубов – російський історик, який торік емігрував з Пітера в Прагу, ліберал, опозиціонер, йому б Штірліц не закинув брак патріотизму.

Він щиро хоче врятувати Росію та русскіх від катастрофи, яку самі створили.
Але загалом пітерський професор це збірний образ тих тєрпіл, які врешті збунтувалися проти тоталітарного режиму. І втекли на Захід.
Недавно Андрєй Зубов написав текст в якому обгрунтовує, що Росія не має платити репарацій і навіть має отримати гроші. Інакше русскіє образяться, що їх принижують і за якийсь час оберуть собі нового Гітлера, а ось тоді покажуть світу кузькіну мать.
Можна б було не звертати увагу на таку спробу залякати Захід, який і без того розгублений і не має плану постросійського світу. Але професор – не одинак, він продовжив цілу лінійку подібних текстів, які зараз масово з’являються в західних медіа, аби тиснути на їхні уряди.
Кінцева ціль диригентів цієї кампанії: режим має змінити прапор, але «глибинна держава», еліта яка позбудеться Путіна, повернеться до влади.
Чи можна натягувати історичний досвід міжвоєнної Європи та як протистояти залякуванням "хароших" росіян у матеріалі відомого журналіста-міжнародника Олега Манчури:

Коментарі (1)

Александр | 2023-05-29 01:31

Хорошие руские в понятии украинца это:
мёртвые руские(ибо они не причинят больше вреда)
руские которые воюют на стороне Украины и убивают своих бывших сограждан на поле боя.
Или усиленно финансово поддерживают ЗСУ покупают всё необходимое.зная.что за это им грозит пожизненное на из родине или мучительная смерть под пытками своих же соотечественников.
Иного понятия хорошие руские просто не существует.в природе.Да потому что не существует.А существует очередное фсб-шное ИПСО которое и запустило эту псевдо терминологию! Вся эта братия,что осела по заграницам и робко или наоборот рьяно клеймит своего правителя это ни что иное как троянские кони и кобылы и придёт час Че , когда они снова переобуются в воздухе и они снова заголосят в стиле "вот видите, мы не зря голосили.Вот всё так и произошло .По -нашему" Скажут они.Были бы они хорошими рускими они бы сейчас воевали вместе с нашими воинами на передовой .А сидеть в тёплых уютных квартирках на Западе ,вести свою страницу в разных социальных сетях и свой канал на тьюбе при этом зарабатывая на просмотрах и лайках неплохие деньги и зная,что к ним не прилетит ночью в открытое окно шахед например не говоря об С300, то это большого ума а тем более какого то геройства не нужно.Так что уважаемые люди и тем более представители медиа.Убедительная просьба не следуйте терминологии фсб-ного ИПСО и не употребляйте их придуманные термины.Никакого понятия хорошие руские не существует!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM