Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Міжнародна підтримка
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Прем'єр-міністр Латвії прибув до Києва: ресурс на відновлення інфраструктури на Чернігівщині
Прем'єр-міністр Латвії прибув до Києва: ресурс на відновлення інфраструктури на Чернігівщині

Прем'єр-міністр Латвії прибув до Києва: ресурс на відновлення інфраструктури на Чернігівщині

У четвер до Києва прибув прем'єр-міністр Латвії Кріш'яніс Карініс.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

«Я прибув до Києва, щоб ще раз підкреслити, що Латвія твердо підтримуватиме Україну, доки це буде потрібно. Перемога України дуже важлива для вільної Європи», – написав він.

Кріш'яніс Карініс зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським, Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалісом, щоб обговорити подальшу необхідну підтримку України в боротьбі з російською агресією та зусилля України щодо інтеграції до Європейського Союзу та НАТО, повідомили в Офісі Прем’єр-міністра. інформаційне агентство LETA.

На сьогодні Латвія виділила Україні та її громадянам у Латвії 498 мільйонів євро підтримки, що становить 1,14 відс. валовий внутрішній продукт (ВВП).

Уряд тиждень тому ухвалив рішення направити чергову партію військової допомоги Україні та має намір продовжувати надавати всіляку допомогу в боротьбі з російською агресією. У бюджеті-2023 Латвія передбачила фінансові ресурси для Чернігівської області – на реконструкцію найважливішої інфраструктури та житла.

Під час зустрічі з найвищими українськими посадовцями К.Карініс також висловить рішучу політичну підтримку Латвією України в її євроатлантичних інтеграційних зусиллях. Прем'єр-міністр обговорить з офіційними особами України її прогрес на шляху до членства в ЄС і процес приєднання.

Прем’єр-міністр також відвідає міста Ірпінь та Буча.

Як зазначили в офісі прем'єр-міністра, цей візит підтверджує, що уряд і суспільство Латвії рішуче підтримують боротьбу України з російською агресією.

 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM