Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Для фронту
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / «Зігріємо наших» - чернігівські газовики передають військовим буржуйки
«Зігріємо наших» - чернігівські газовики передають військовим буржуйки

«Зігріємо наших» - чернігівські газовики передають військовим буржуйки

Регіональна газова компанія розпочинає масштабну акцію «Зігріємо наших». Заводи RGC Production виготовлять 800 буржуйок, які передадуть у Збройні сили разом з теплим одягом до Дня захисників та захисниць України.

Потреба військових у пічках-буржуйках зараз колосальна. Про це говорять мобілізовані працівники, з якими компанія підтримує тісний зв’язок.

З початку повномасштабної війни було мобілізовано 1500 працівників компаній, що працюють під брендом РГК. Тому було вирішено терміново запустити їх масове виробництво одразу на трьох заводах RGC Production.

RGC Production підійшла до випуску буржуйок так само технологічно, як підходить до виробництва суперсучасних ШГРП. Розкрій та гнуття матеріалу виконується за допомогою високоточного новітнього обладнання. Корпуси пічок зварюються роботизованими зварювальними комплексами та фарбуються температуростійкою фарбою. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження.

В пічках реалізована можливість регулювання подачі повітря та відводу відпрацьованих газів для контролю інтенсивності горіння. Верхня горизонтальна поверхня призначена для приготування чи підігріву їжі. Також конструктори передбачили додаткові стійки та спиці, на яких бійці зможуть сушити одяг та взуття. Всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками.

Компанії, що працюють під брендом РГК, передадуть на передову 800 пічок, які дозволять зігріти в бліндажах 7-8 тисяч воїнів. На їхнє виробництво піде близько 34 тонн металопродукції. Також мобілізовані працівники та їхні побратими додатково отримають теплі речі.

Ми закликаємо всі інші бізнеси підтримати захисників України! Напередодні зими це буде особливо актуально.

Нагадаємо, що в серпні РГК передала на передову 17 пікапів та вантажівок. В рамках проекту РГК «Підтримаймо ЗСУ» було придбано і відремонтовано 205 автомобілів для військових. Всього за шість місяців загальна сума допомоги ЗСУ склала 125 млн грн.

Волонтерські штаби, створені при регіональних підрозділах, постійно передають бійцям квадрокоптери, технічні засоби та інструмент, амуніцію, маскувальні сітки, медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти. Ми підтримуємо не лише підрозділи, у яких служать наші працівники, але й інші, що потребують допомоги.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – виробничо-технологічна компанія, яка спеціалізується операційних, виробничих, інжинірингових та R&D рішеннях для газорозподілу. Наші проектні центри, виробничі потужності та логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM