Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / 250 дерев висадили одночасно у 25 локаціях міста: у Чернігові пройшла акція з озеленення
250 дерев висадили одночасно у 25 локаціях міста: у Чернігові пройшла акція з озеленення

250 дерев висадили одночасно у 25 локаціях міста: у Чернігові пройшла акція з озеленення

250 молодих дерев висадили сьогодні у Чернігові. Акцію провела громадська організація "Еко Місто". Дерева – клени гостролисті об 11:00 саджали одночасно у 25 локаціях міста. Таким, чином організатори хотіли об’єднати місцевих жителів спільною доброю справою.

7 травня біля чернігівської школи №30 пройшла акція з озеленення.

Дерев висадили зо три десятки. Вчителі, випускники, учні та їхні батьки, – за словами координаторки акції Лариси Кирюші, людей прийшло стільки, що на всіх охочих не вистачало інвентарю.

"Наша школа за ці два місяці була прихистком для жителів мікрорайону, а також для тих людей, в яких на Бобровиці розбили житло. І в ці дні жили до 250 людей у нашому шкільному підвалі, деякі люди не покидали його взагалі цілодобово. Дехто приходив тільки ночувати. І тепер, те що наша школа зібрала людей у такому мирному ділі, це надзвичайно приємно".

Випускниця школи №30 Наталія порівнює висадку дерев з відродженням.

"Це як відродження. Відродження нашого міста. Це символ того, що ми вистояли, що ми будемо на зло усім найгарнішим містом України. І Україна буде все".

А це двір багатоповерхівки на вулиці Стрілецькій – інша частина Чернігова.

Саджати дерева окрім жителів мікрорайону сюди приїхали представники місцевої ІТ-компанії. Вони ж транспортували саджанці з Києва. Акція пройшла по всьому місту – об 11:00 одночасно у 25 локаціях Чернігова місцеві жителі висадили понад 250 дерев.

Організатор акції – громадська організація "Еко Місто". За словами керівника "Еко Місто" Сергія Безбородька, у суспільстві відчувається енергія та воля діяти, людям просто треба підказати, куди її направити.

"І ось ці ось горизонтальні зв’язки: сусід для сусіда, свій за свого – це дуже важливо, і те, що відрізняє українців від більшості східноєвропейських країн. І саме це зараз є запорукою нашого фронту, нашого тилу. Люди мають один одного знати, у них має бути позитивний спільний досвід. І ось посадка дерев спільна, на мою думку – це найкращий позитивний досвід для сусідів, мешканців району, тощо".

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM