Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Британський лікар-волонтер привіз у Чернігів реанімобіль від футболіста Андрія Ярмоленка
Британський лікар-волонтер привіз у Чернігів реанімобіль від футболіста Андрія Ярмоленка

Британський лікар-волонтер привіз у Чернігів реанімобіль від футболіста Андрія Ярмоленка

Третього травня до Чернігова доставили новий реанімобіль. Таку благодійну допомогу від британського та українського фонду отримала третя міська лікарня. Головним ініціатором та спонсором закупки автівки став чернігівець, футболіст Андрій Ярмоленко.

"Багато хто знає мене як спортсмена, що захищає честь країни на футбольному полі. Але перед усім, я громадянин держави, що боронить зараз свою незалежність у цей не простий час. І мені не байдужа доля своїх співвітчизників. Моє дитинство проходило в рідному Чернігові, саме там і розпочиналася моя кар’єра. Зараз місто напівзруйноване, у стані гуманітарної катастрофи. Багато чернігівців досі потребують нашої з вами допомоги".

Голова благодійного фонду "Це моє місто" Олександр Пуськов зазначив, що їх фонд відповідав за логістику і зв'язок з лікарнею.

"Вже британський фонд, який заснували вихідці з України та Чернігова, вони як раз займалися закупівлею цієї машини".

Автомобіль суттєво відрізняється від того медичного транспорту, який лікарня вже мала, каже генеральний директор Віктор Янголь.

"І площадка підйомна, укомплектована носилками різного плану, для наших пацієнтів це дуже класно".

У лікарню №3 за час бойових дій тричі прилітали снаряди від росіян. Через обстріл медичний заклад втратив комп’ютерний томограф.

"Ми вимушені пацієнтів возити в інші заклади. Там, де є це обстеження, сподіваємося найближчим часом, теж з допомогою волонтерів, ми відновимо, і все буде на місці робитися в лікарні".

До міста автівку доставив британський лікар Алед Джонс. Зізнається, дорога була важкою.

"Коли ти їдеш з Лондона до Європи – це дуже легко. Коли потрапляєш до України – це трішки складніше. Тому що і дороги погані, деякі мости були знищені. І ще однією проблемою було знайти дизель".

Британець Алед тим часом залишається у Чернігові на тиждень. Він має 15-річний досвід роботи лікарем-хірургом, тому хоче стати корисним для чернігівських лікарів хірургічного відділення другої міської лікарні.

"Він зможе асистувати на оперативних втручаннях, виконувати перев’язки, брати участь в обходах, у приймальному відділенні він зможе бути присутнім, на консультаціях в інших відділеннях роботи у нас багато. Хворих достатньо", – говорить лікар-хірург Ярослав Глушак.

 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM