Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
армія
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/society/272650.html
Для контрактників танкової бригади збудували два гуртожитки поліпшеного планування

Для контрактників танкової бригади збудували два гуртожитки поліпшеного планування

Окрема танкова бригада Збройних Сил України отримала нові гуртожитки для контрактників – у пункті постійної дислокації завершено будівництво двох таких будівель.

 Про це повідомляє пресслужба частини у Facebook.

За інформацією бригади, кожна з казарм поліпшеного планування розрахована на проживання 125 військовослужбовців.
На кожному з двох поверхів є кухні, кімнати для відпочинку та прання. до речі, кімнати для проживання блочного типу – на дві з них окремий санвузол та душові.
Новітні кухні оснащені варочними поверхнями, духовою шафою, системою вентилювання, безперебійним постачанням холодної і гарячої води та всіма необхідними для кухні меблями.
Кімнати відпочинку облаштовані зручними системами зберігання особистих речей та ліжком. Місця індивідуальної гігієни зведені з дотриманням усіх санітарно-епідемілогічних норм.
Кімнати побуту облаштовані пральними та сушильними машинами.

Як кажуть у бригаді, такий домашній затишок буде сприяти яісному відпочинку нашим бійцям.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Чернігів 1948-49 років: Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM