У Брянську будують міст через Десну і зливають в річку нечистоти
У Брянську компанія «Орёлдорстрой» здійснює будівництво нового залізобетонного моста на набережній. Роботи ведуться в рамках федерального проекту «Безпечні якісні дороги».
На споруджуваному об'єкті триває в'язка арматурних каркасів і підготовка до бетонування. Щодня на об'єкті працює близько 50 мостобудівників і 20 одиниць техніки.
Протяжність чотирьохсмугового моста складе 270 метрів, повідомляє сайт "Брянская губерния".
Тим часом місцевий блогер Олександр Чернов повідомляє, що будівельники моста на Набережній в Брянську зливають лайно просто в Десну.
"Екологічну катастрофу, яка ще більше вбиває головну водну артерію Брянська і області - річку Десну, влаштували серед білого дня в історичному центрі міста мостобудівники з Орла. Якась коричнева рідина з моторошним запахом зливається у понтонного моста на набережній Десни в Радянському районі Брянська. Незрозумілі стоки надходять з будівельного майданчика, де багато різної техніки, по товстому гофрованому шлангу. Просто в річку", - пише блогер.
"По весні вже повідомлялося про подібне головотяпство і неповагу до брянської природи з боку в тому числі орловської містобудівельної організації при реконструкції Ливарного мосту в Бежицкого районі міста. Зараз рибалки, що нзнаходяться на березі поблизу, в шоці. Вони і надіслали фотографії і відео, на яких зафіксована нова екологічна катастрофа. Що вони, будівельники ллють від себе, незрозуміло. У рідини стійкий відштовхуючий запах", - додає блогер і вимагає від мера Брянська , обласного департаменту екології та природних ресурсів і Брянської природоохоронної прокуратури негайно відреагувати на це екологічне варварство і притягнути до відповідальності винних.
Раніше Свобода.ФМ повідомляла про розчищення річища Десни у Брянську, а також про дикунські пропозиції перегородити Десну на території РФ на знак протесту проти "відключення" води окупантам у Криму.
Також це не перший випадок, коли Брянськ скидає невстановлені нечистоти і шкодить екології річки Десна.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5175 |
Додати коментар: