Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Влада і Церква
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Новий голова Чернігівської ОДА закликав представникiв Церков до об’єднання

Новий голова Чернігівської ОДА закликав представникiв Церков до об’єднання

Новопризначений голова Чернiгiвської ОДА Микола Лаврик 22 грудня зустрiвся iз представниками Церков i релiгiйних конфесiй областi. Він запропонував присутнiм розповiсти про проблеми церковного життя й уважно вислухав усi пропозицiї, – повідомляє прес-служба УПЦ (МП).

„Я прийшов на цю посаду з чистим, щирим серцем i без намiрiв посягати на чийсь бізнес, – сказав він. – У нас спiльна мета – йти до людей, щоб разом вiдбудовувати справжнє життя, i насамперед у духовному напрямку”.

Пiд час зустрiчi Голова ОДА неодноразово пiдкреслював, що буде однаково ставитися до всiх релiгiйних органiзацiй, бо „серед нас немає кращих i гірших”, й однаково допомагати громадам вирiшувати наболiлi питання. Вiн закликав вiдкинути всi непорозумiння й конфлiкти мiж Церквами, щоб спiльно працювати на користь країни.

Представники Церков привiтали Миколу Лаврика з призначенням на Чернiгiвську землю, яка має славетну духовну iсторiю, багато стародавнiх храмiв i дiючих монастирiв.

Коментарі (1)

Василь Чепурний | 2005-12-29 16:25

Влада кучмівська все сприяла одній церкві -- Московського патріархату і плювати їм було на закон. Влада на чолі з Атрошенком просто боялася навести лад у церковній сфері, якої і не розуміла. Якщо ж і команда Лаврика буде так само заглядати в рота церковникам, які служать Москві і Мамоні, агітуючи за Симоненка, Януковича і Російську імперію, то... результат буде відомий. Незалежність держави не може бути стабільною, якщо нема незалежності духовної (релігійної).
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM