Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Влада і громада
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чи виставить губернатор ЛАВРИК “МОГОРИЧ” депутату СТУПАКУ?

Чи виставить губернатор ЛАВРИК “МОГОРИЧ” депутату СТУПАКУ?

СтупакВчителі і медики Чернігівщини, зокрема, могли залишитися без зарплат за грудень: бюджет був в нашій області був сформований з прихованим дефіцитом і забезпечував видатки на зарплату лише на 10,9 місяця.

Не вистачало 26,8 мільйона гривень. Треба віддати належне і попередньому голові обласної державної адміністрації, і керівництву її фінансового управління – вони вчасно піднімали тривогу.

Справа зрушила з мертвої точки після запиту депутата Верховної Ради Володимира Ступака на ім’я прем’єр-міністра Юрія Єханурова стосовно недостатнього забезпечення місцевих бюджетів Чернігівської області.

Ще один депутат – земляк, заступник голови бюджетного комітету парламенту Валерій Асадчев особисто „проштовхував” вирішення проблеми. І гроші вже надійшли до чернігівської обласної скарбниці.

Тож бюджетники Сіверського краю, ставлячи шампанське на святковий новорічний стіл, резонно можуть запитати – а чи виставить „могорич” голова обласної державної адміністрації Микола Лаврик чернігівському депутату Верховної Ради Володимиру Ступаку, адже велика і болюча проблема звалилася з його плечей.

На знімку: депутат Верховної Ради Володимир Ступак в роздумах – що б іще таке гарне зробити для Чернігівщини?

Коментарі (16)

wind | 2006-01-05 15:29

Смотрю на ваш сайт и сливаю кипяток. УНП наверное только и читает его.

Наверное ребятам больше нечем заниматься и они в интернете шарятся и гонят поганки на всех, кроме себя любимых. Ох народ и опустит этих украинских народников после выборов. Опят попадут на 10 лет в задницу.

Еще бы и социалистов опустили за денежное мотовство и наглость - туда бы им и дорога была бы. Они достойны друг друга - одни - сумасшедшим патриотизмом, а другие сорением бабок и сумасшедшим беспределом, когда плюют на все законы.

Mr.Y | 2006-01-05 12:13

Ну що ж, все ясно! Поки Рудьковський бігає і тринькає шалені гроші на свою рекламу інші за нього роблять гарні справи у парламенті. Поясніть хто-небуль КОЛІ що народ у нас не такий вже й дурний як він думає. Хай дослухається до звичайної істини: люди судять не по словах а по ділах!!! А то він спить і бачить як кинути чернігівців, навішуючи їм лапшу на вуха про те який він буде гарний мер! Аж смішно. Хто-небудь може собі уявити, що Рудьковський покине депутатство у ВР, затишну, комфортну київську квартиру і переїде в Чернігів? Та і дороги тут такі, що для його Астона Мартіна навряд чи підійдуть. А от Ступак, до речі, живе в Чернігові, тому й працює на благо свого регіону, чого тут дивуватися.

аноним | 2006-01-03 23:06

Це все нормально, коли так багато різних думок. Але потрібно знати людину, щоб говорити про нього щось добре чи погане. Знаю Володимира Ступака більше десяти років як професійного політика, як справжнього патріота України, чого, на жаль, не скажеш про сотні депутатів у Верховній раді. І це зовсім не лобізм для Чернігівщини, пан Ступак піднімав це питання перед прем"єром за все укаїнське вчительство. І якщо на Чернігівщині це вдалося зробити обласним керівникам краще, то це і їх заслуга. Хай краще так, ніж бігати з біло-голубими прапорами і кричати гвалт про знищення російської мови на Україні або волати про реставрацію Союзу нерушимого.

Успіхів йому в роботі. І побільше таких Ступаків у парламент!

Вася | 2005-12-30 17:41

Молодець сТупак! Завдяки йому і вода прозора и трава зелена. І в загалі крім сТупака в Верховній раді ні хто більше не працює. сТупак самий єдиний та не повторний, чарівний та красивий.

однополчанин из Хабаровска | 2005-12-29 21:59

Володя,так тримай! Я пам"ятаю тебе як чесну,принципову людину.

аноним | 2005-12-29 18:04

Да більшість з них взагалі нічого не робить.

аноним | 2005-12-29 16:25

Депутат це по-перше представник народу та своїх виборців. Виборцями Володимира Федоровича певною мірою є чергігівці.

В регіоналному лобізмі НІЧОГО поганого немає, якщо це робиться для людей. В США, наприклад, парлементраі діють у білшості випадків насамперед в інтрересах своїх виборців, навіть в супереч інтересам власної політичної партії чи президента-однопартійця.

Щодо зороших законів. То хіба їх в нас мало? Думаю більше нід достатньо.

Знаючи Ступака майже 10 років можна сказати, що він виконує свою роботу завжди сумлінно та чесно. Якби мати таких депутатів та посадовців. До речі 1 січня у нього День народження. Тож щиро вітаю

Я | 2005-12-29 14:28

Дякуєм пану Ступаку.

Як би не він то і промисловість не працювала б, і податки не сплачувались би. Йго завдання як депутата, щоб законодавство працювало, бюджет наповнювався знизу догори, а не навпаки.

М.Боюра | 2005-12-29 08:44

    Дуже добре, що п.Ступак переймається проблемами Чернігівщини й так напружено і плідно працює. Він - перший представник національно-патріотичних сил Чернігова у ВР за всі роки незалежності.ПЕРШИЙ. А не були б ми дурнями 10-12 років тому? На жаль, питання риторичне,-

а чи порозумніли ми зараз?

Alex | 2005-12-29 01:58

Самое интересное, что будущий год с каждого спросит... Говорят, что на Ющенко летом будет покушение... Говорят, что опять выживет... И только после этого поймёт, что стране нужна Европейская Конституция, которую примут аж в 2008 году...

Перехожий | 2005-12-28 17:59

Що кому не подобається? Ну, добре діло люди зробили. Не подобається реклама УНП? Кому не подобається - насолоджуйтесь рекламою БЛЯ по телебаченню.

Олексій Дашевський | 2005-12-28 17:35

Сергію, як на мене все воно повинно бути разом: законодавча робота і захист інтересів виборців в першу чергу свого регіону. Да Ви і самі це розумієте раз переймаєтесь тим, щоб Чернігівщина була предствалена в парламенті земляками.

А ось, що тут дійсно зайве, так це розмова про "могорич".

сергей | 2005-12-28 15:23

Дожилися... "зразок нормальної депутатської роботи"... та ви нарешті Конституцію прочитаєте, пани від політики??? Нормальна робота - по Кабміну субсидії, субвенції і дотації вибивати??? Може варто нарешті панам депутатам навчитися писати та приймати нормальні закони та стабільний і збалансований бюджет, а не займатися регіональним лоббізмом? А то тут ще один гарний депутат є, землячок (по Шевченку) Плющ. Той теж гарними ділами займався будучи Головою ВР - декілька сіл газифікував! О як гарно! От молодець! Оце і є рівень вашої роботи??? Побудуєш з вами нормальну країну, дідька лисого!! Ідіть краще сараї чистить - користі буде більше... як не вміли нічого робити окрім язиком мести - так і не навчилися...

Василь Чепурний-- Валерію | 2005-12-28 15:06

Може, кому й бридко, але це якраз зразок нормальної депутатської роботи. Може, ви назвете подібні приклади про роботу інших депутатів -- Ярославського, Шпига, Мельничука і К? Шкода тільки, що депутату доводиться "підтирати" результати діяльності виконавчої влади...

Валерій | 2005-12-28 10:35

ого-го))чесно кажучи, навіть бридко читати про всі ці заслуги Ступака. Перебір, панове, перебір!

аноним | 2005-12-28 10:29

Ступак хороший депутат. Таких мало.
закрити