Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
ФУТБОЛ
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/182263.html

В українському футболі був жіночий день

ЛегендаІ емоцій у матчі за Кубок України, було не менше ніж у відбірних іграх Чемпіонату світу.

У фінальному матчі за Кубок України з футболу зійшлися харківський «Арсенал» і чернігівська «Легенда». Бажання перемогти мали обидві команди, однак погрози воротам суперника краще виходили у харків’янок. На 31 хвилині зустрічі єдину реальну нагоду забити мали дівчата з Чернігова. І вони нею скористалися сповна. Юлія Корнієвець не розгубилася і змінила нудні нулі на користь «Легенди».

За сім хвилин та ж Корнієвець могла ще раз відзначитися, але з близької відстані поцілила повз ворота. Наступна зміна у рахунки прийшлася на другий тайм. За грубість у воротарській зоні чернігівчанок покарала Наталія Жданова. Нічия у матчі протрималася аж до серії після матчевих пенальті. Де спортивне щастя було на боці «Легенди». 4:3 і Кубок України повезли до Чернігова.

Дар’я Мильчевська:
"Столько емоций. Не передать. Спортивные победы всегда важны".

Понад дві години ігрового часу увінчали чемпіонським фото.

Сергій Умен, головний тренер «Легенди»:
"То, что наметили мы выполнили. Харьков посильне исполнителями, но мы вышли на характере. Нам этого хотелось и мы этого добились".

Для чернігівської «Легенди» це третій завойований Кубок України.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM