Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
коронавірус
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/medicine/272863.html
Ліки проти коронавірусу: у ВООЗ заявили про науковий прорив

Ліки проти коронавірусу: у ВООЗ заявили про науковий прорив

Всесвітня організація охорони здоров’я привітала результати дослідження Дексаметазону оксфордських науковців, що може допомогти у лікуванні пацієнтів зі складною формою коронавірусу.

 Про це повідомляє DW.

Згідно з висновками дослідження, вживання Дексаметазону сприяло зменшенню смертності приблизно на третину серед людей на ШВЛ, а також на одну п'яту серед осіб, що потребують кисневої підтримки. 

«Це чудова новина, і я вітаю уряд Великобританії, Оксфордський університет, а також багато лікарень та пацієнтів у Великобританії, які зробили свій внесок у цей важливий науковий прорив», – заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Вчені ж стверджують, що ліки можуть виявитися «напрочуд дешевим» засобом з пандемією COVID-19.

Дексаметазон з 1950-х років використовують для лікування ревматоїдного артриту, астми, запалення очей і лікування пацієнтів із набряком мозку.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Чернігів 1948-49 років: Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM