Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Чернігів
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Арешт спонсорки МП із "Чернігівгазу", застава - 110 мільйонів гривень
Арешт спонсорки МП із Чернігівгазу, застава - 110 мільйонів гривень

Арешт спонсорки МП із "Чернігівгазу", застава - 110 мільйонів гривень

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишній керівниці АТ "Чернігівгаз" Аллі Яровій: арешт та застава в сумі 110 мільйонів гривень. Наразі вона перебуває у Київському слідчому ізоляторі.

За матеріалами СБУ її звинувачують за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.
СБУ та БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми Дмитра Фірташа та його ставлеників. Керівникам 11 облгазів, які були у власності олігарха, висунуті подібні звинувачення. За інформацією, посадовці розкрадали понад 70% коштів, які передбачалися на закупівлю газу.
Не тільки відмивання майна: Алла Ярова є активною спонсоркою Російської православної церкви в Україні. За даними редактора "Сіверщини" Василя Чепурного, вона побудувала храм для Московського патріархату в Михайло-Коцюбинському (колишнє містечко Козел). До того ж підозрювана у корупції громадянка, щоб уникнути відповідальності, мобілізувалсь на бухгалтерську посаду в ЗСУ. Відомим прибічником Московського патріархату є і один із власників облгазів в Україні Дмитро Фірташ, який зараз переховується в Австрії від американського правосуддя.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM