Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Пам'ять
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/262532.html
Чернігів вшанував жертв Голодомору. Молодіжний центр відкрив фотовиставку до річниці трагедії

Чернігів вшанував жертв Голодомору. Молодіжний центр відкрив фотовиставку до річниці трагедії

Відкриття виставки “Україна 1932-1933: геноцид голодом” відбулося сьогодні в “Обласному молодіжному центрі” по вулиці Магістратській у Чернігові.

Історик Українського інституту національної пам'яті Сергій Горобець навів присутній на відкритті виставки молоді вражаючі статистичні цифри страшної трагедії. Зокрема, цифри стосувалися головного провайдера геноциду - "української" комуністичної партії, яка складалася на 53% з росіян і лише на 23% з українців.

На майданчику біля П’ятницької церкви відбувся Меморіальний захід з оголошенням загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва міста і області.

Промовці звернули увагу, що винуватцем є не абстрактний "режим" чи "система", а конкретні імена і прізвища. І до цих імен і прізвищ напряму причетна нинішня країна-агресор як непокараний спадкоємець злочину. Натомість країна-агресор вустами своїх "духовних департаментів" відчайдушно намагаються нав'язати українцям комплекс, нібито вони самі собі влаштували геноцид. Хоча прізвища комісарів і командирів продзагонів говорять про протилежне. А на державах, що відмовляються визнати трагедію геноцидом українського народу, і "шапка горить".



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM