Бистров - жертва гамбіту Давиденка під назвою: «Ложь, галдёж и провокация»
Жодне видання Чернігова, поки що, не вказало справжніх причин втрати «Нашим краєм» посади заступника у Чернігівській міській раді.
Після несподіваної, як здавалося, постановки на порядок денний питання про звільнення секретаря міськради Віктора Бистрова, зчинився ґвалт.
Мовляв, Бистрова зняли за голосування фракції «Нашого краю» проти будівництва дороги на Береговій. Маячня піар-технологів.
Бо за їх версією та прес-служби «Нашаго краю», тільки Бистров, як неперевершений фінансист тільки те й робить, що сидить з рахівницею і клацає кісточками та не дає красти Атрошенку.
Благородні депутати від «Нашого краю» не брали участі в «антидемократичному шабаші», «вакханалії». А ось 23 «дикуни», проголосували «за» зняття повноважень з Бистрова. І тільки 4 «нормальні пацани» були «проти».
А заступник діючого мера Олександр Атрощенко, який справляє враження адекватної людини, навіть благородно написав заяву про відставку.
От така фігня, малята.
Але це казочки, які розповіли журналістам сам Бистров, прес-служба «Нашого краю» та деякі депутати, щоб показати «благородство» цієї політичної сили.
Все складніше. І більшість депутатів «Нашого краю» це знають. Спростуємо ці казочки.
Хто заступом відкопав томагавк війни
Складно зрозуміти, чому жоден депутат, який голосував за відставку Бистрова, не озвучив спражню причину? А вони її знають.
Невже чернігівські журналісти про це також не питали? Чи їх не підпускають до «таємниць мадридського двору» з його чернігівським «імператором»?
Тепер запитання до вас, шановні: у кого на Чернігівщині чи не найбільші політичні амбіції?
Хто успішно йде на виборах в ОТГ області, організовує екзит поли від «ЧЕline»?
Хто вів на Чернігівщині «Заступ», а зараз перебуває у фракції Петра Порошенка у Верховній Раді України і одночасно є куратором проекту «Наш край» в області? І влаштовує гамбіти (тобто підніжки) також прошенківцю - чернігівському меру Владиславу Атрошенку?
Не знаєте? Тоді підказка у цьому сюжеті на 1:50.
Уже всі лідери політичних сил, знають, що нестабільність у Чернігівській міській раді прородив сам Бистров, дезінформуючи свого шефа - нардепа Давиденка і довів до того, що той заявив про ультиматум перейти в опозицію, якщо не задовольнять його амбіції .
Чого вимагає? Розставити більше своїх кадрів і впливати на політичні та бізнесові питання. Поясню. Можете і ви перевірити у депутатів міськради.
Доля навухо-доносора
Після появи у чернігівській пресі матеріалу «Про підпільного Корейка-Бистрова замовимо слово. Як майно переписати на котика» навіть більшість депутатів зрозуміли, що то є правда. Вони знали про Бистрова те, про що сказали з Києва.
«Горячі голови» - учасники АТО на сесії іще в квітні вимагали від депутатів відхреститися від Бистрова та зняти його з посади.
Деякі депутати хотіли показати, що вони чесні і не дозволять, людині, яка користуючись моментом, перебуваючи при владі, знайшла шляхи зробити власність міста добром своєї сім’ї . Тобто переписати майно на «котика»-дружину і фіктивно розлучитися.
Це до слова, бо прес-служба «Нашого краю» нам розповідає, що Бистров - «фахово протидіяв незаконним схемам».
Тоді (ще до ультиматуму Давиденка) ваш мер Атрошенко, напевне, не підозроював: у що може вилитись таке звільнення. І, мабуть, побоюючись нестабільності у Чернігові, мер «загладив» питання і Бистров залишився на посаді.
А от коли всі депутати після травневих свят дізналися, що поліція уже розслідує «непевні» земельні справи з «конфліктом інтересів» Бистрова з 29 вересня 2016 року, то всі «пазли» склалися.
Всі зрозуміли, чому Бистров так «авторитетно» надуває щоки, сховавшись за спину Давиденка нашіптує на вухо, що його тут "притісняюють", "Наш край" стогне під ігом "іммператора". А сам тим часом закинув справи та займається своїм ділом.
Живі шахи
Живі фігури, тобто депутати чернігівської міської ради, як ніхто інший, напевне, бачили і розуміли , що відбувається насправді. Зверхність Бистрова почала зашкалювати.
Хоча саме він мав сприяти їх роботі і об’єднувати навколо питань порядку денного, вести переговори і шукати голоси для ухвалення питань для розвитку міста, а не показувати свої політичний норов.
Депутати, по суті, не бачили особливої різниці між «порошенківцем» Владиславом Атрошенком і «порошенківцем» Валерієм Давиденком. Останній чомусь залякував переходом фракцію «Нашого краю» в «опозицію» у міській раді, якщо йому не дадуть більше «пирога» у виконкомі та доступ до комунальних підприємств через постановку там своїх кадрів.
І Бистров сам потрапив у гамбіт Давиденка, якого дезінформував. Тепер він сам це розуміє у відпустці і думає, як викручуватися.
Блеф Берегової
А тепер про «принциповіть» секретаря міської ради Віктора Бистрова щодо голосування по проекту дороги по вулиці Береговій.
Він, як секретар міськради під час виконкому особисто підтримав будівництво дороги на Береговій. Більше того - проголосував «за» нього. Бо прекрасно бачив, цифри і знав вартість робіт та вважав їх прийнятними.
Це під тиском дезінформованого київського «порошенківця» разом із фракцією «Нашого краю», хотів загнати в пат чернігівського мера Атрошенка. А ось Атрошенко, як «імператор» міськради, показав, що не сприймає мову ультиматумів «заступного» депутата.
Так колись у Чернігові з Києва за допомогою своїх депутатів намагалися керувати і Микола Рудьковський, і Валерій Дубіль, та й сам Владислав Атрошенко. Але влада мера у всіх випадках була сильнішою.
Як кажуть японці, ближній сусід краще за далекого родича.
Чи готові депутати «Нашого краю» до опозиції?
Поки що депутати «Нашого краю» в роздумах. Джерело нестібільності цієї фракції - Бистров - пішов у відпустку. Депутати ж, люди відомі в Чернігові, міркують, як їм бути.
Нашокраївські міські перевізники поки що одержали перспективу на нові тарифи і контракти та мають жовті жилети, як у дорожньої поліції.
Будівельники з фракції мають підряди від міської влади на ремонтні роботи з міського бюджету. Їх проекти, крім законних зауважень, не мають проблем із проходженням у рішеннях міськвиконкому і ради.
Депутати-бюджетники «Нашого краю» спокійно (якщо можна так висловитися у наш час) працюють у системі міської влади, як Ганна Якубова чи Вікторія Овчаренко. Цар Атрошенко досі не звільнив Володимира Хольченкова з посади начальника комунального підприємства за те, що він чоловік чарівної депутатки «Нашого краю» Наталії Хольченкової.
… А Микола Миргородський, до речі, повернувся до Чернігова...
Отакі «пироги».
Постскриптум при ясній пам’яті
Ще перечитав заяву прес-служби «Нашого краю» після сесії з прощальним дефіле Бистрова. Особливо сподобалися звинувачення, що при голосуванні за його відставку проголосували колишні «регіонали» і «імператор» злигався з ними.
Тю, зовсім подуріли! Думають, що зробили хід конем і ми, безголові, не пам’ятаємо, що «Наш край» - це колишні регіонали. Знайшли у чому звинувачувати.
Може б краще чимось помірялися іншим – у кого менший «регіонал».
Побачимо, що ви заспіваєте під час продовження сесії міськради.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7643 |
Посилання до теми:
31.10.2016 Секретар міськради Бистров має коштовні монети й позичив батьку 10 тисяч доларів
11.12.2015 Обрали нового секретаря міськради
20.12.2010 На зарплату чернігівським медикам і вчителям в бюджеті немає коштів
12.04.2017 Про підпільного Корейка-Бистрова замовимо слово. Як майно переписати на котика
Коментарі (7)
Дохтор Більжо | 2017-05-31 14:00
Владік | 2017-05-30 11:37
я | 2017-05-29 14:10
Ольга М. | 2017-05-29 12:32
Юрко | 2017-05-29 12:12
І хто такий в Чернігові Бистров і Соколов ми самі знаємо. Знайшли мля рятівників міста з Нашого краю.
1 | 2017-05-29 12:00
вася | 2017-05-29 10:43