
У Чернігові створили муніципальну «поліцію»
Депутати Чернігівської міськради під час засідання 13-ї сесії 30 листопада ухвалили рішення про створення муніципальної поліції.
Довго про це депутати не балакали й із загального числа 42 за таке рішення проголосували 38 обранців.
Муніципальна поліція – це таке комунальне підприємство, яке не має стосунку до правоохоронних органів.
Фінансування, згідно з проектом, передбачене в обсязі 3,8 мільйона на рік. За це гроші планується придбати три авто та інше.
Джерелом фінансування передбачається міський бюджет та ймовірні власні надходження, наприклад, від надання послуг з охорони.
Планується отримання деяких ліцензій. Зокрема щоб користуватися спецзасобами.
Керівник цього комунального підприємства (КП) має призначатися за результатами конкурсу, який проводитиме комісія з питань регламенту.
Колись начальник охорони Атрошенка Віталій Хрустицький сказав у коментарі виданню Svoboda.FM, що він не знає, хто буде начальником новоствореного КП, проте сам готовий його очолити.
Владислав Атрошенко згадав незлим тихим словом якісь інсинуації та завіряв, що це комунальне підприємство не буде його особистою чи охороною міської ради. Натомість воно боротиметься зі стихійною торгівлею, незаконними МАФами тощо.
Також КП планує залучати громадськість, чи, як казали раніше – дружинників. Наприклад, з числа колишніх співробітників міліції та учасників АТО.
* * *
Раніше чернігівці вже відреагували зокрема й жартами на ідею муніципальної поліції, та ще й з охоронцем Атрошенка на чолі:
сесія13
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 12020 |
Посилання до теми:
29.11.2016 13 сесія Чернігівської міськради: бюджет, оренда ТЕЦ, «Мунполіція» та сміттєпереробний завод
21.11.2016 «И мы не понимаем, папа….» Нужна ли Чернигову муниципальная полиция? - Мысли вслух
21.11.2016 «Муніципальна поліція» коштуватиме Чернігову 3,8 мільйонів гривень
18.11.2016 Питання на 13 сесію Чернігівської міськради 30 листопада
20.09.2016 Альохін про муніципальну поліцію у Чернігові: «Можна назвати її хоч ФБР. Суть від цього не зміниться
19.09.2016 Сказане, недосказане і навіть не сказане – у фотожартах
16.09.2016 «Муніципальна поліція» охоронятиме Атрошенка й боротиметься зі стихійною торгівлею
16.08.2016 Чернігівці долучаються до створення муніципальної поліції
Коментарі (1)
титушки | 2016-12-02 06:48