Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Вибори / округ 205
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Депутат заявляє про арешт 30-ти людей

Депутат заявляє про арешт 30-ти людей

Міліція Чернігова масово заарештовує членів команди одного з кандидатів. На даний момент, за повідомленням народного депутата Андрія Денисенка, заарештовано понад 30 осіб - це спостерігачі, стримери, інтерв'юери. 5 осіб - побиті.

- Людей упаковують із застосуванням сили під різними приводами: хтось нібито подзвонив, що ці люди поводяться підозріло, до з'ясування автентичності посвідчень та інше. Доказів, що сигнали дійсно надходили немає, - каже депутат.

За його словами, це робиться за безпосередньою вказівкою влади:

- В іншому випадку ми б почули офіційні заяви від представників МВС України в Чернігові. Міліція тим часом заявляє про те, що все в місті проходить спокійно і ніяких порушень не виявлено. Це цькування владою кандидата і спроба оголити виборчі дільниці, щоб організувати вкидання бюлетенів за *** кандидата. По всьому місту готуються провокації і фальсифікації результатів. Про це неодноразово говорили ще задовго до дня виборів незалежні політологи. Неодноразово попереджали, що за місце в парламенті провладний кандидат будуть боротися будь-якими способами. Це ж вигідно і президенту, який планує поставити його під голову фракції. Влада, відчуваючи свою поразку, перейшла в стан дикої агонії і передсмертних судом, - каже Денисенко.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM