Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівська молодь важка на підйом
Чернігівська молодь важка на підйом

Чернігівська молодь важка на підйом

«Чернігів вставай» скандували вчора чернігівські студенти.

Проте сотня молодих людей не змогла зрушити ні на крок тих, хто приїхав до обласного центру за знаннями.

Відео телеканалу «Дитинець».

Викладачі виявились міцного радянського загартування – навчання важливіше подій у країні. Слухняні юнаки та дівчата пішли гризти граніт науки далі.

- Ніхто забороняти студентам не буде. Ми тільки хочемо вберегти студентів від того, щоб вони не стали заручниками гри дорослих дядьків, які, не дай Боже, молодих людей в черговий раз разміняють, - каже проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ЧНПУ ім.. Т. Г. Шевченка Анатолій Тимошенко розуміє права молоді.

Коментарі (4)

qwe | 2013-12-04 10:29

А чому мовчить ректор ЧНПУ Носко? Як завжди переводить стрілки на деканів та проректорів, а потім з них "спитає"? З певних джерел відомо,що в понеділок на ректораті прийнято рішення максимально обмежити доступ студентів та викладачів до ЕвроМАЙДАНУ!

Любомир | 2013-12-04 08:52

Такі викладачі можуть добре навчити лише того, як стати покірною бездумною овечкою. Ганьба проректору ЧНПУ! Слава ректору педуніверситету Грінченка!

Аква | 2013-12-03 15:42

Ден Браун в передмові до «Інферно» згадав слова Данте Аліг’єрі : «Найбільш моторошні місця в пеклі приберігаються для тих. хто залишається байдужим під час моральної кризи».

Н | 2013-12-03 09:32

як зміниться влада, то треба тих викладачів і керівництво коліном під ж*пу! нехай вдома сидять і вчать права людини!
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM