Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
свято
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Громадськість закликала політиків до соборності в діях (відео, фоторепортаж)
Громадськість закликала політиків до соборності в діях (відео, фоторепортаж)

Громадськість закликала політиків до соборності в діях (відео, фоторепортаж)

Лейтмотивом святкування Дня Соборності у Чернігові став заклик громадськості до політиків проявити соборність і єднання у своїх діях.

З такими словами під час громадського святкування Дня Соборності України 22 січня звернувся до політиків і присутніх активіст і співорганізатор заходу Олександр Ясенчук.

- День Соборності для мене - це символічне свято. Але від імені громадськості хотів би закликати представників усіх політичних сил до єднання. Об'єднуйтесь в душах, у парламенті і в своїх діях, - сказав він.

Участь у заході взяли більше 200 жителів міста, міські і обласні організації Української народної партії, ВО "Батьківщина", Всеукраїнського об'єднання "Свобода", партії "Удар", "Фронту змін", інша опозиційні політичні сили та громадські діячі.

До присутніх звернулися від своїх політичних сил такі відомі політики як Володимир Ступак, народний депутат Сергій Аверченко, голова обласного осередку "Батьківщини" Олександр Кодола, очільник обласного осередку "Фронту змін" Олександр Нерета, отець Євген (Українська православна церква Київського патріархату). Не обійшлося без народного фольклору (див. відео).

Народний депутат Сергій Аверченко зізнався, що Україна гине і йому гидко знаходитися у парламенті через цинізм і зневагу до українських інтересів. А представник "Фронту змін" за дорученням Арсенія Яценюка зачитав звернення, у якому наголошувалося на необхідності негайного звільнення і повній реабілітації політв'язнів.


День Соборності по svoboda-fm

Дивитися відео на YouTube

Володимир Ступак і отець Євген вдалися до історичного екскурсу і паралелей. Отець Євген нагадав, що Соборність - це також єдність з тими етнічними землями, що перебувають зараз у складі інших держав.

Учасники акції утворили живий ланцюг навколо пам'ятника гетьману Богданові Хмельницькому, що символізувало об'єднання сходу й заходу України, півдня і півночі держави. Чернігівці спільно виконали Державний Гімн, який традиційно супроводжувався залпом із козацької гармати.

Коментарі (10)

Ксю | 2013-04-06 03:11

Як гарно Нерета все з листочка прочитав!!!)))

Сергій Соломаха | 2013-01-24 15:50

Федьо, Петлюру і усіх Соломах дійсно щось об"єднує.
А Сталін відроджував Російську імперію, використовуючи українців(як і всі інші народи!) і їх віковічну мрію жити в своїй державі.
Тож не морочте людям мізки.

Сергій Соломаха | 2013-01-24 15:44

Аватара
Аваторо, невже достатньо лише парламентської опозиції щоб перемогти цей злочинний режим?

федя | 2013-01-24 14:03

Після розгляду фото складається враження, що "найбільш національно свідомі" це якась дуже вибрана еліта. Аж кола круга Богдана створить не змогла. Оце її і вся дієвість і здатність щось робити. Мабуть населення до їх рівня не доросло. Чи може знайти памятник Сталіну, який на відміну від супер свідомих типу п.п. петлюри, соломахи тощо, об"єднав Україну в єдину державу? Не хотілося б...

Пакуль | 2013-01-24 08:06

Читач
"Ты видно не месный.:)))".За отця Євгена можеш відповісти...це не погроза:))

admin | 2013-01-23 23:38

Читач
Той, хто любить розписуватися за всіх, отримує зазвичай останнє попередження.

Читач | 2013-01-23 21:19

ну, прослухав мову цього попа... він, взагалі, адекватний? піп, який має пропагувати добро, розпалює міждержавний конфлікт!!!!!!! і воно ще попреться малювати карту УНР!!!! а потім волають: чого *** проти київського патріархату!!!! ось воно, *** церкви()))))))

Аватара | 2013-01-23 15:47

Не зрозумів месиджа п. Сергія С.
Як мінімум того дня у Чернігові відбувся ще один захід, де була представлена позапарламентські партії - біля Катеринки. А ще є Наша Україна, УРП, Собор і т. д. Вони що, не українці. Це я так розумію, черговий проект УНП (рейтинг якої близький до нуля) - створення позапарламентської опозиції.

Сергій Соломаха | 2013-01-23 12:44

Головний месидж цього заходу: громадське відзначення Дня Соборності в Чернігові об"єднало усю українську патріотичну опозиції як парламентську, так і позапарламентську.

666 | 2013-01-22 23:56

Одні слова,всі продажні в одному місці зібрались=)
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM