
Чернігів: Ліві святкували Першотравень. Під гармошку з оркестром. ФОТОрепортаж
Близько 200 людей переважно похилого віку, представники поглядів КПУ, СПУ та ПСПУ пройшли традиційним першотравневим маршем від видавничого комплексу «Деснянська правда» до Красної площі під супровід духового оркестру.
Цього року до мітингу на головній площі міста доєдналися профспілки.
Присутні тримали та виголошували антинатівські гасла, надували кульки, співали частівки під гармошку.
Масові акції до Дня солідарності трудящих відбулися у Чернігові мирно, без жодних провокацій та заворушень.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7645 |
Коментарі (16)
Руся | 2008-05-05 12:18
Костян | 2008-05-04 19:35
+++
Ваше место у польских или португальских нужников, умник..
Фюрер | 2008-05-04 17:35
Костян | 2008-05-03 17:35
+++
Ага , лучше попасть под другой "перегиб"- под колеса какого-нибудь мажора или умереть от наркомании где-нибудь в подворотне..
Да , и если служба конвоиром дает мне, моей семье и обществу в котором я живу уверенность в будущем и перспективы, я согласен быть и конвоиром..
Гість | 2008-05-03 11:29
+++
Ага, а вы наверное застали?..
ИВС оставил лично для себя одну штопанную шинельку, страна же победила в войне, подняла индустрию и была готова для прорыва..
Нонешние же правители оставят лично вам штопанную шинельку, неуверенность в будущем, а все вокруг , что имеет какую-либо ценность заберут себе.
не пенсионер | 2008-05-03 10:27
пенсионер | 2008-05-03 09:59
BOSS | 2008-05-03 00:40
Олег | 2008-05-02 14:50
Костян | 2008-05-02 11:52
+++
Ага, а вы наверное застали?..
ИВС оставил лично для себя одну штопанную шинельку, страна же победила в войне, подняла индустрию и была готова для прорыва..
Нонешние же правители оставят лично вам штопанную шинельку, неуверенность в будущем, а все вокруг , что имеет какую-либо ценность заберут себе.
Дем*ян | 2008-05-02 11:25
Між іншим воно з'явилось виключно завдяки жертовності американських анархістів.
Анархісти, єднаймося! Давайте нарешті слідувати заповідям батька Махна, застосовуючи їх до наших реалій: бити лівих поки не поправішають, бити правих поки не полівішають
Гість | 2008-05-02 10:25
Oper | 2008-05-02 10:19
Ну що вдієш... Кореспондент фіксує факти, а не створює їх! З цими претензіями - до зазначених там партій. Спитай - де ваша молодь? ;) А тут як було - так і написано :)
"Повторите пожалуйста демонстрацию и пошлите туда матёрого."
А жарт я оцінив :)
.
Бачу на фото відносно не стара жінка тримає портрет Джугашвіллі. Якого біса? Сама не застала мабутть, то чого пхатися з ним на демонстрації? Фу. Хоч би вже встромили в руки тому хто жив у той час.
Гість | 2008-05-02 10:00
Sirko | 2008-05-02 09:16
Это плохой тон, так начинать информацию. Это штамп дурного вкуса. Такого же типа как и "тырло в Сеньковке".
Савенка пошлите. Он правильно напишет, хоть и не левый.
"співали частівки під гармошку". Вот он бы и частушку привёл и ещё чего-то словесное уловил бы.
Повторите пожалуйста демонстрацию и пошлите туда матёрого.
Гість | 2008-05-01 23:33