Чернігівські ґендерні проблеми обговорені та «обсемінарені»
Семінар, присвячений питанню виконання Закону України «Про забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків» проходив у Методичному центрі підвищення кваліфікації працівників профспілок.
Брали участь жінки-керівники підприємств, голови профспілок, бізнес-структур, громадських організацій тощо. Проводила захід голова обласної організації «Спілка жінок України» Ірина Дорожкіна.
Про це повідомляє Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради.
Ірина Василівна розповіла присутнім про зародження та активізацію жіночого руху в Україні і на Чернігівщині.
Вона відзначила, що у період відродження демократичних традицій в Українській державі водночас відбувається і прагнення жінки розширити власні можливості в суспільно-політичній діяльності та сімейному житті, і вже досягнуто значного прогресу у вивченні й осмисленні жіночої проблематики та розв’язанні ґендерних проблем.
Заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз зазначила, що питання про ґендерну рівність, порушені на семінарі, надзвичайно важливі сьогодні, адже всі глобальні проблеми нашого суспільства, зокрема: добробут і здоров’я населення, демографічна криза, безробіття, участь жінок в громадсько-політичному житті і місцевому самоврядуванні безпосередньо проектуються на статус жінки.
Оксана Володимирівна наголосила, що такі питання, як покращення медичного обслуговування населення, особливо в області педіатрії (де працює 60 % спеціалістів пенсійного віку), підвищення рівня освіти та виховання підростаючого покоління, організації змістовного дозвілля дітей та молоді в позаурочний час за місцем проживання лежать в площині ґендерної рівності.
Тож належить створити такі умови, щоб жінки були економічно незалежними, могли поєднувати роботу та кар’єру з сімейними обов’язками, а також, мали рівні права з чоловіками на просування по службі, - зауважила вона.
Питання Високго Валу
Чи є одними з найважливіших проблем чернігівського сьогодення так звані «ґендерні прпоблеми»? А чи є вони як такі?
До теми:
- Як убити право на житло. За Конституцією
- «Горсад» – під забудову?!
- Як крали Ялівщину! І знов хочуть красти!
- Під гриф «ЦІЛКОМ ТАЄМНО» від чернігівців заховали землю
- Мер Соколов налаштований мирно. Але парк «треба освоювати»
- Чернігів втрачає ще одну зелену зону
- Чернігівський костолом продовжить «вправляти мізки» мирним мешканцям
- Українських школярів навчатимуть любити темношкірих і геїв
- Толєрастія: Вбивати українців можна!
- Чернігів: «Ты тудой не ходи!» ФОТОрепортаж для начальника ЖКГ
- За що ми платимо?
- Чернігів. Сміття. Показники найгірші
- Допоможіть ЖРЕД працювати!
- ХТО ВИРУБУЄ ЧЕРНІГІВ?
- У Чернігові – 600 проривів трубопроводу!
- Беркут передає міську лікарню Прилук у приватні руки
- Чернігів: Кому віддають привабливі ділянки землі у центрі?
- Чернігівці повстали проти забудовників
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 10754 |
Коментарі (6)
Грамотєй | 2008-03-12 20:34
Відразу видно, що запитання від Високого Валу поставив чоловік, та ще й безграмотний. Бо сжоже не бачить різниці між питанням і запитанням.
ПИТАННЯ, -я, с. 1. Звертання до кого-небудь, яке потребує відповіді, роз'яснення і т. ін. Задавати питання. Піднімати питання. Ставити питання. ** Знак питання – розділовий знак, який застосовується на письмі для вираження запитання, сумніву, вагання. 2. яке, про кого – що. Положення, справа, предмет, які вимагають розв'язання, обговорення, уваги і т. ін. Болюче питання. Гостре питання. 3. чого. Справа чи обставина, що стосується чого-небудь або залежить від чогось.
Operator | 2008-02-26 17:15
жінка | 2008-02-26 16:09
Люди, чому у нас в крахні все не як у людей???
Oper | 2008-02-26 11:01
Наприклад: "Свіжі трупи".
Або "Уплотнєніє: Дерибан нашої земельки".
Гендерний піар | 2008-02-26 10:34
Ксена | 2008-02-26 10:14
Відразу видно, що запитання від Високого Валу поставив чоловік, та ще й безграмотний. Бо сжоже не бачить різниці між питанням і запитанням.