Останнє оновлення: 10:13 четвер, 24 липня
SOS! Проблема!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Бізнесу не треба ні мистецтво, ні діти, ні виховання. Тільки гроші!?

Бізнесу не треба ні мистецтво, ні діти, ні виховання. Тільки гроші!?

чиновникБатьки учнів Чернігівської Школи мистецтв по вул.Молодчого,1 звертаються до Високого Валу .

Видання не боїться публікувати правду, і, може бути, після публікації щось удасться змінити або хоча б зупинити.

Справа в тому, що з 2007 року приміщення в будинку школи поступово віддаються іншої організації, класів для занять дітей стає менше й менше, незабаром їх не буде зовсім.

Якщо в школи відберуть приміщення, діти будуть не мають змоги займатися, тому що спеціалізовані приміщення для занять музикою й танцями знайти не так-то просто. А школа дуже потрібна.

Це, напевно, єдиний заклад у Чернігові, де за помірну плату (30грн.) діти одержують всебічне естетичне виховання.

Школярі, що вчаться тут, перемагають на багатьох конкурсах і фестивалях. Навчання проводить професійні викладачі.

Буде дуже шкода, якщо на догоду чиїмось амбіціям і бізнес-планам,  дітей знову викинуть на вулицю…

ДОПОМОЖІТЬ!!!

Коментар «Високого Валу». Редакція простить чернігівців і всіх відвідувачів нашого сайту висловитися з цього приводу. Що ви думаєте? Як оцінюєте лист і проблему?

ситуація

Коментарі (12)

Для інфо | 2008-01-13 10:48

Прошу звернути увагу, що даний заклад має підпорядкування до Обласного управління культури. Це говорить про те, що всі питання, щодо долі цього закладу вирішуються на рівні вище зазначегоно обласного управління. Прошу не плутати з містом. Соколов має з цього приводу свою думку, але це питання не його компатенції. Дякую за увагу!!!

abc | 2008-01-13 09:36

2 Ггг

=Детективне агенство "Високий Вал". На громадських засадах, ггг...=

=============================

Приблизно вірно. Але краще сказати так:

"Високий Вал" на захисті прав та інтересів чернігівців.

Звісно без ггг...

abc | 2008-01-13 09:20

2 Спілка націонал-анархістів (махновців) ім. Ф.Щуся

=============================

Це ви про що?

Маєте на увазі :"Смерть націонал-анархістів (махновців) ім. Ф.Щуся"?

Краще б похмелилися, перед тим як такі коменти писати...

Спілка націонал-анархістів (махн | 2008-01-13 00:22

Спілка націонал-анархістів (махновців) ім. Ф.Щуся заявляє, що анархія забезпечить всебічний розвиток підростаючого покоління. Як відомо, одне з гасел батька Махна було таке: Смерть всім, хто стоїть на заваді щастя трудового народу. Від себе в конкретній ситуації додамо: смерть всім, хто стоїть на заваді щастя трудового народу І ЙОГО ДІТЕЙ!

Олег (не Обушний) | 2008-01-12 13:59

Ситуація катастрофічна.

 Якщо громада не перешкодить знищенню центру естетичного виховання, то можна взагалі голови заховати, як страуси і чекати, поки "демократи" не загарбають навіть повітря у свою власність.

Цікава думка Соколова та інших , хто голову морочать про розквіт міста і вболівання за справи громади.

abc | 2008-01-12 10:25

Operator правий. Повну інформацію не надали.

Як я зрозумів, мова йде зовсім не про бізнесові структури. Корінне питання про те, хто є власником, хто за хабарі роздає ці приміщення, хто має контролювати. Мабуть батькам незручно говорито про це прямолінійно, от і переводять стрілки на бізнес. А справжні "герої" нашого часу, це п"ята колона продажних чиновників, котрі розпродують суспільне майно значно дешевше чим за 30 срібників. А з чийого мовчазного потурання це робиться? Правильно, керівництва виконавчої і правоохоронної влади області.

До речі, що з Ладанкою? Поговорили для годиться... і віддали?

Ггг | 2008-01-11 20:35

Детективне агенство "Високий Вал". На громадських засадах, ггг...

Operator | 2008-01-11 19:55

Оо, батькі учнів...

Те що у статті - це все, чи як розуміти?

Чому батькі не можуть чи не хочуть дати більше інформації?

Олексій | 2008-01-11 18:07

Так, я пишу картини.

Михайло | 2008-01-11 17:24

Ви Олексію наче все життя цим займалися)))

Алексей | 2008-01-11 16:26

Скорей всего этото безобразие связано с застройкой этого района. Нужно срочно обращатся в нужные инстанции, если конешно, это поможет.



И ёщё бы коментарии того кому пренадлежит здание услишать что бы полностю в ситуации разобратся

Олексій | 2008-01-11 16:09

Ганебна ситуація для міста (обласного центра).

1. Звернення до Соколова.

2. Звернення до депутатів.

Акція протесту.

Нехай діти перед міською радою - спалять, зламають витвори своєї мистецької дяльності.

Винести плакати з назвами фірм, які окупували приміщення.



.....
закрити