Бізнесу не треба ні мистецтво, ні діти, ні виховання. Тільки гроші!?
Батьки учнів Чернігівської Школи мистецтв по вул.Молодчого,1 звертаються до Високого Валу .
Видання не боїться публікувати правду, і, може бути, після публікації щось удасться змінити або хоча б зупинити.
Справа в тому, що з 2007 року приміщення в будинку школи поступово віддаються іншої організації, класів для занять дітей стає менше й менше, незабаром їх не буде зовсім.
Якщо в школи відберуть приміщення, діти будуть не мають змоги займатися, тому що спеціалізовані приміщення для занять музикою й танцями знайти не так-то просто. А школа дуже потрібна.
Це, напевно, єдиний заклад у Чернігові, де за помірну плату (30грн.) діти одержують всебічне естетичне виховання.
Школярі, що вчаться тут, перемагають на багатьох конкурсах і фестивалях. Навчання проводить професійні викладачі.
Буде дуже шкода, якщо на догоду чиїмось амбіціям і бізнес-планам, дітей знову викинуть на вулицю…
ДОПОМОЖІТЬ!!!
Коментар «Високого Валу». Редакція простить чернігівців і всіх відвідувачів нашого сайту висловитися з цього приводу. Що ви думаєте? Як оцінюєте лист і проблему?
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4633 |
Коментарі (12)
Для інфо | 2008-01-13 10:48
abc | 2008-01-13 09:36
=Детективне агенство "Високий Вал". На громадських засадах, ггг...=
=============================
Приблизно вірно. Але краще сказати так:
"Високий Вал" на захисті прав та інтересів чернігівців.
Звісно без ггг...
abc | 2008-01-13 09:20
=============================
Це ви про що?
Маєте на увазі :"Смерть націонал-анархістів (махновців) ім. Ф.Щуся"?
Краще б похмелилися, перед тим як такі коменти писати...
Спілка націонал-анархістів (махн | 2008-01-13 00:22
Олег (не Обушний) | 2008-01-12 13:59
Якщо громада не перешкодить знищенню центру естетичного виховання, то можна взагалі голови заховати, як страуси і чекати, поки "демократи" не загарбають навіть повітря у свою власність.
Цікава думка Соколова та інших , хто голову морочать про розквіт міста і вболівання за справи громади.
abc | 2008-01-12 10:25
Як я зрозумів, мова йде зовсім не про бізнесові структури. Корінне питання про те, хто є власником, хто за хабарі роздає ці приміщення, хто має контролювати. Мабуть батькам незручно говорито про це прямолінійно, от і переводять стрілки на бізнес. А справжні "герої" нашого часу, це п"ята колона продажних чиновників, котрі розпродують суспільне майно значно дешевше чим за 30 срібників. А з чийого мовчазного потурання це робиться? Правильно, керівництва виконавчої і правоохоронної влади області.
До речі, що з Ладанкою? Поговорили для годиться... і віддали?
Ггг | 2008-01-11 20:35
Operator | 2008-01-11 19:55
Те що у статті - це все, чи як розуміти?
Чому батькі не можуть чи не хочуть дати більше інформації?
Олексій | 2008-01-11 18:07
Михайло | 2008-01-11 17:24
Алексей | 2008-01-11 16:26
И ёщё бы коментарии того кому пренадлежит здание услишать что бы полностю в ситуации разобратся
Олексій | 2008-01-11 16:09
1. Звернення до Соколова.
2. Звернення до депутатів.
Акція протесту.
Нехай діти перед міською радою - спалять, зламають витвори своєї мистецької дяльності.
Винести плакати з назвами фірм, які окупували приміщення.
.....