Чернігів: Відділ туризму хоче спустити в унітази мільйон гривень!
Геніальна фраза про туалети прозвучала на увесь Чернігів по радіо. І вимовила її не хто-небудь, а жінка-держслужбовець, особа відповідальна за розвиток туризму у нашому місті – Тетяна Коржинська.
Почути таке зранку та ще й за сніданком – не для слабких нервів. То я ось про що…
У випуску новин розповідали взагалі-то про залучення інвестицій та майбутній розвиток Чернігова. Гарно розповідали. І ось дійшла черга до відділу туризму.
Тут Тетяна Коржинська і сказала свою геніальну фразу. Мовляв, театр починається з вішалки, а наш чудовий старовинний Чернігів-град – із туалетів.
Визнаю, ці громадські місця у нас занедбані до неможливості. Туристи, що приїздять до Чернігова запам’ятовують їх, мабуть, на все життя.
Гроші на реставрацію туалетів виділяти потрібно. Але сума, яку назвала пані Тетяна, ледь не викликала у мене гикавку.
Мільйон гривень! Втім, до мене доходили чутки, що ця сума ще більша. І це лише на два туалети на Валу.
Порадувала Тетяна Коржинська хіба що тим, що 750 тисяч вона сподівається отримати із держбюджету.
Але ж це теж гроші! Хіба не потрібні вони на облаштування тих же сувенірних кіосків? Чи, можливо, у галузі туризму більше взагалі нікуди гроші витратити?
Це ж які „бабки” просто змиваються в унітаз!
А якщо гарненько подумати, це гарний спосіб частково перерозподілити гроші між своїми. Ніхто ж не зможе прослідкувати, куди, скільки і чого пішло.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4478 |
Коментарі (29)
Савенок - Аркаше: | 2006-10-02 13:12
Ми граєм за чесними правилами. Ти ж - анонім - друкуєшся, ще й хочеш усіх строїти.
Не варто, не тужся, це - вільний інтернет, але й у ньому є закони етики. Ти їх не знаєш, на жаль.
Аркаша | 2006-10-02 12:41
Что-то не верится мне, что каждый житель города у которого "наболело" может тут у вас свои диферамбы печатать??? Просто до немогу, услышал возмутился поведал народу, как в светлом будущем которое так и не постоили :-)
Вася | 2006-09-29 19:22
Савенок - Аркаше | 2006-09-29 18:52
Автор Знаменський до журналістів не має ніякого відношення. Людині накипіло на душі.
Шкода, що я на тому заході не був. Аудіофайайл би уже висів.
Аркаша | 2006-09-29 17:31
Якщо знаєте хто і що розкрадав то чогож мовчки мов риби сиділи. Не брешіть повилазили перед виборами, на гроші які на ось такому низькоякісному продукту заробити можна. А про суд Ми від пана Ющенка вже наслухалися та від нашого міністра внутрішніх справ також, в них теж все суд вирішую. Ставлю вам 2. Ганьба таким журналістам!!!
Аркаша | 2006-09-29 17:21
Шановний містер "Х" що до вашого знайомого будівельника, то він мабудь такий же віртуальний як і той матеріал, що Ви ніби-то почули по радіо. Що до кахелю, то за 40 грн. м. кв. Я б вдома на підлогу побоявся класти і дуже б засумнівався в його якості, а казати про міську вбиральню і годі. Туди не в кімнатних тапочках приходити будуть а у взуті, і на каблуках. Що до сантехніки то варто враховувати вандальні нахили більшості мешканців нашого міста (дуже шкода що таке є) і тому й підбір матеріалів для роботи буде відповідний мені здається.
туалет | 2006-09-29 15:04
Знаменський | 2006-09-29 14:48
Аркаша | 2006-09-29 14:13
Дорогенький нашим вандалам не золотые унитазы, а не знаю что надо, а строительство начиная от проектных работ и заканчивая материалами и самими работами стоят ой как дорого, и смотри чтоб еще хватило этих нещастных денег. А ругать каждый может.
Виталий | 2006-09-29 12:01
считаю что наши общественные туалеты надо отдать в частные руки - пусть берут по 50 коп, будет красиво и чисто.
отремонтируют за свои, а не бюджетные деньги в необходимом и достаточном количестве.
Виталий | 2006-09-29 11:46
считаю что наши общественные туалеты надо отдать в частные руки - пусть берут по 50 коп, будет красиво и чисто.
отремонтируют за свои, а не бюджетные деньги в необходимом и достаточном количестве.
Аркаша | 2006-09-29 11:10
Проходя мимо | 2006-09-29 10:44
Інна | 2006-09-29 08:30
Ганні Травінцевій, з повагою - дуже хотілося б побачити від Вас обгрунтований сюжет із думкою будівельників, міськради та всіх інших.
КУК - Аркаше | 2006-09-28 19:18
Аркаша | 2006-09-28 18:03
Вибачте ала знайшли мені авторитет, підтверджують кілька журналістів, хай вони про це напишуть у своїх газетах тоді й поговоримо. А я ось кажу що такого не чув !!!
Аркаша | 2006-09-28 17:36
Шановний, якщо Ви всі тут такі умні, чтого ж такі бідні??? Чого ніхто не запропонує альтернативу?? Критикувати без альтернативниго рішення це справа пустословів. І доречі самі "нову владу" обирали :-)
Денис | 2006-09-28 17:17
Патріоту (відвертому): коли посилаєтесь на те, що ЩОСЬ ВСЕ ЗНАЮТЬ, невже Ви вважаєте, що це серйозно?
(Це як у тому анекдоті: хочеш, куме, зганьблю тебе? давай! (голосно) а твоя дочка шльондра! та в мене ж нема дочки... та то байдуже, всі вже чули :-). Факти давайте.
Відвертий патріот | 2006-09-28 16:46
Анна Травинцева | 2006-09-28 16:30
Иванов | 2006-09-28 16:20
А вообще, это пока дележ шкуры неубитого медведя - речь то шла о ПРОЕКТЕ, если кто не заметил.
Frendly | 2006-09-28 15:34
Сходите в туалет на ВАЛу и посмотрите на состояние техники, а потом зайдите в ВЕНУ и посмотрите на цены.
А надо сделать несколько приличных туалетов.
Хто может всятся тому и миллион в руки, а потом почуствуйте много это или мало.
Хотя проект предусматриваеи ещё много вещей неоходимых для города, но вам они не надо.Лиш бы покричать держи вора!
Дилетанты!
А про Соколова забудте!
КУК | 2006-09-28 15:04
Депутат міськради Лебідь іще з цього приводу перепитав цифру. Корижинська підвердила.
Це називаєтться прозорість влади, а не мочилово, Аркаша.
Аркаша | 2006-09-28 14:10