Чернігів: Микола Рудьковський викликав Соколова на публічні теледебати
Під час «Параду кандидатів на посаду міського голови», який пройшов 1 березня у незалежному прес-центрі «Вибори-2006» і був проігнорований мером О. Соколовим, у присутності багатьох представників місцевих і центральних засобів масової інформації Микола Рудьковський, як кандидат на посаду міського голови Чернігова, зокрема заявив, що викликає О. Соколова на публічні теледебати, які відбудуться в суботу 11 березня 2006 року о 19 годині 30 хвилин в студії міського телебачення ТРК «Новий Чернігів».
Вони транслюватимуться у прямому ефірі.
«Я звернувся до керівництва міського телебачення з проханням виділити час для публічних дебатів 11 березня на 19:30 і запрошую Олександра Володимировича взяти участь у цих публічних теледебатах. – зазначив Микола Рудьковський.
- Щоб він вже після робочого дня зміг у прямому ефірі перед тисячами чернігівців дати відповіді на мої запитання, запитання журналістів і жителів міста.
У мене є до пана Соколова декілька запитаннь. Наприклад, про те, що за останні чотири роки ситуація у місті лише погіршилася і люди не відчули обіцяного Соколовим покращення життя у Чернігові. Чому ж тоді він знову балотується на посаду мера, обіцяючи те, що обіцяв і чотири роки тому?»
Суботу, 11 березня Миколою Рудьковським було обрано для теледебатів тому що минулої середи О. Соколов відмовився від участі в «Параді кандидатів», посилаючись на те, що під час робочого дня агітувати за себе йому, як міському голові, не дозволяє чинне законодавство. Проте, така законослухняність не заважає О. Соколову у робочі дні проводити зустрічі із трудовими колективами підприємств і установ Чернігова, під час яких він охоче розповідає присутнім про свої здобутки та передвиборчу програму.
Усі бажаючі можуть попередньо поставити запитання обом учасникам теледебатів у коментарях до цієї публікації.
За інформацією:
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6456 |


































Коментарі (35)
аноним | 2006-03-13 15:35
МСП | 2006-03-13 15:31
Шульга Т.М. | 2006-03-13 15:25
Вася | 2006-03-13 15:24
Игорь | 2006-03-13 15:21
Tasha | 2006-03-13 15:06
а теперь нужен еще и Чернигов .
Перехожий | 2006-03-13 14:59
Горожанин | 2006-03-13 13:44
сама | 2006-03-12 13:22
Люся | 2006-03-12 10:57
Игорь | 2006-03-12 08:39
Костя | 2006-03-11 22:46
Муся | 2006-03-11 11:12
І чи не зробитесь Ви відразу ж паном Рудьковським, як тільки попадете в крісло мера?
Це ж, мабуть, і Вас має на увазі Мороз, коли каже, що в Україні багато чесних людей?
Z-et | 2006-03-10 22:03
меня интересует, почему в вашей партии начальство очень тормозит. Голец вечно всем недоволен и делает все в последний момент. Леонид Сенченко вообще никогда вовремя ничего не делает. Таких тормозов я еще не видел. В вашей партии уважения заслуживает только Славик Пискун, который на себе тянет весь Горком пока остальные Члены вашей партии отдыхают с вами в Мама-Миа.
P.S. половину партийных членов давно пора убрать из состава черниговской СПУ и тогда, возможно, вы наберете большее кол-во процентов
Евгеній | 2006-03-10 17:46
Дядя Витя | 2006-03-10 12:31
Который уже год проходят слухи, что Ваш дедушка во время войны был полицаем в Козелецком районе, а потом ушел вместе с немцами и осел в Австрии. Вот поэтому Вы и смогли попасть в 1990 году в Австрию и начать там свои первые "бизнес-шаги". Прошу документально подтвердить или опровергнуть эту информацию.
Соколову | 2006-03-09 20:23
Александр | 2006-03-09 17:02
OGGY | 2006-03-08 12:58
OGGY | 2006-03-08 12:53
хто буде обіймати посади Ваших заступників?
масяня | 2006-03-08 12:43
Пацаны с МАСАНОВ | 2006-03-08 12:39
Правда ли, что после первого срока за хулиганство у вас была кличка Никола Полтавский ?
Абрам Пирог | 2006-03-08 12:28
ГОТОВІ ВИ ПІДТВЕРДИТИ СВОЇ СЛОВА, ЩО У РАЗІ ПЕРЕМОГИ НА ВИБОРАХ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВИ НАДАСТЕ ГАЗ З ВЛАСНИХ СВЕРДЛОВИН ДЛЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА ЧЕРНІГІВ ЗА ЦІНОЮ ВДВІЧІ МЕНЬШОЮ ЗА НИНІШНЮ?
Оля | 2006-03-08 11:00
Олег | 2006-03-08 09:55
Бывший студент | 2006-03-07 23:03
И второй вопрос вытекающий из первого. Как преодолеть безработицу и стремление активных людей уехать из этого города? Спасибо.
черниговчанин | 2006-03-07 22:45
Галина | 2006-03-07 22:24
Когда Вас выбирали, Вы обещали помогать диабетикам инсулином. Не могли бы вы выделять средства не только на инсулин, но и на таблетки, которые забирают значительную часть пенсии?
Вам, мужчинам, не кажется, что лучшей хозяйкой нашего города могла бы стать женщина?
От молодежи | 2006-03-07 17:04
Хотелось бы слышать мнения действующего мэра и кандидата на этот пост Рудьковского.
Заранее спасибо за ответ.
Житель Чернігова | 2006-03-07 16:57
Якими будуть ваші перші кроки у напрямку того, щоб освічена молодь не тікала з нашого міста у столицю?
Станко | 2006-03-06 12:07
Юрий | 2006-03-06 12:03
" Кстати, социалисты после кронирования деревьев мусор за собой убирать собираются? А то у нас во дворе до этой акции-показухи чище было!" - так ты бы вышел на улицу - да и поприбирал бы в своем дворе, чем за компьютером штаны просиживать.
Вредина | 2006-03-06 10:56