
Українські роботодавці не бажають оплачувати працю
Те, що на переважній більшості підприємств і організацій нашої країни працівники отримують злиденну заробітну плату, ні для кого не є секретом.
Але скільки ж врешті-решт ми маємо отримувати, аби хоча б мінімально задовольняти свої потреби, відновлювати робочу силу та утримувати неповнолітніх членів родин?
Відповідь на це запитання дає заступник голови федерації профспілок України Сергій Кондрюк.
– Як не дивно, в Україні ніколи не підраховували вартість години праці найманого робітника, ми цього напевно не знаємо, – відзначає пан Кондрюк. – Але те, що в нашій країні найнесправедливіший розподіл доходів у Європі чи навіть в усьому цивілізованому світі – це факт. На зарплату працівникам у структурі доходів у нас закладено всього 8%, а в Європі цей показник становить від 30 до 60%.
Роботодавці часто нарікають, що ефективність праці робітника в Україні – в два-три рази менша, ніж деінде. Але зарплата навіть за таку ефективність у нас вдвічі менша, ніж в Європі, – переконаний мій співрозмовник.
Тож федерація профспілок України виносить пропозицію щодо збільшення частини зарплати в собівартості будь-якого товару щонайменше вдвічі.
Крім того, йде мова про зменшення розмірів оподаткування заробітної плати в Україні. Все це, на думку Сергія Кондрюка, призведе до реального зростання доходів найманих працівників.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5952 |
Посилання до теми:
19.10.2010 Криве дзеркало: Швейцарський банк назвав Україну найбіднішою в Європі. ВІДЕО
7.05.2009 Зажрались? Найбільше дітей - у найбідніших
17.08.2010 Китай став другою економікою в світі
21.01.2008 Один радянський рубль проти семи українських гривень
4.08.2008 І вовки цілі, і вівці ситі
21.12.2009 Сьогодні 130 років з дня народження Йосипа Сталіна
Коментарі (1)
зворотній бік | 2010-11-24 12:37