Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Книговидання / "Анонс"
Ви знаходитесь: Культура / Література / Літературний Чернігів / Книга Сергія Колесника шукає видавця
Книга Сергія Колесника шукає видавця

Книга Сергія Колесника шукає видавця

Книга чернігівського журналіста Сергія Колісника, відомого по численних краєзнавчих публікаціях у місцевій пресі й у газеті “День”, одного з авторів збірки “Чернігівщина incognita”, не є науковою монографією.

Її можна охарактеризувати як своєрідний “гід” по історичних місцях Чернігова, одному з найважливіших центрів східноєвропейської цивілізації, по його визначним пам'яткам.

Новизна майбутнього видання в тім, що об'єкти історії і культури висвітлюються у взаємодії з іншими об'єктами, подіями, учинками людей, знаннями, що існують поза людською свідомістю, і іншими різноманітними факторами.

Автор звертається не тільки до матеріальних артефактів давньої сіверської культури, але і до легенд, переказів, міфопоетичного матеріалу.

До збірки ввійшли як уже відомі читачам (але цього разу детально перероблені і доповнені) публікації: "Чернігівський Звір поза часом і простором", "Князь Мстислав і Золота Доба Чернігова", так і абсолютно нові. Всього 14 окремих історичних сюжетів про дохристиянські і християнські періоди існування міста, а також загальні відомості про місто, його назву та історію.

Книжка написана живою доступною мовою, місцями навіть з почуттям делікатного гумору, має цікаві ілюстрації. Вона буде корисною як ченігівцям, так і гостям міста, особливо туристам як теоретичне доповнення до путівників по окремих маршрутах.

Книжка буде двомовна, на українській і російській мовах, що становить додатковий інтерес як для українсько- так і для російськомовного читача. Загальний обсяг - 196 стор.

Якщо Ви хочете взяти участь у виданні книги (бути спонсором, інвестором або благодійником), а також одержати більш докладну інформацію про майбутнє видання, Ви можете зв'язатися з автором за адресою: estakol@ukr.net

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM