«Парад колясок» у Чернігові – море позитиву. ФОТОрепортаж (оновлено)
Дюймовочки, Попелюшка, Квіточки, Наречені, Відьмочка, Русалочка, Сонечко, Ельфи, Козаки, Пілоти, Танкісти, Снігова королева і багато інших симпатичних і кумедних образів втілили 23 серпня учасники «Параду колясок-2010» у Чернігові.
Один з малюків «прилетів» на це свято на гвинтокрилі, інший – на літачку, ще один – на бебі-таксі, декілька – на танках, на які перетворилися їхні коляски завдяки батькам.
Були тут також і «весільні карети», і «підводне царство», і телевізор, і навіть одна з башт московського Кремля.
Ой, і нелегко ж було членам журі визначити переможців! Практично всі батьки чи бабусі-дідусі підійшли до участі в конкурсі відповідально та з фантазією.
Було витрачено чимало зусиль, аби звичайна коляска перетворилася на унікальний пересувний засіб для малят. Симпатично виглядало, коли вбрання малюка стилістично відповідало створеному образу. Члени журі та глядачі відзначали також, якщо мама чи мама разом з татом доповнювали задум своїми костюмами. А таких було чимало!
Наприклад, мама маленького Танкіста була вдягнена у камуфляж, а батьки маленького Пілота прийшли в образах льотчика та стюардеси. Усім сподобалися також батьки маленького Ельфа, які вдягнули відповідні костюми і доповнили свій образ симпатичними вухами. З’явилася на парад і родина Зайців – звісно, з вушками. Деякі маленькі учасники дуже гарно виглядали у національному вбранні. Тільки уявіть собі малесенькі віночки, вишиваночки, плахточки, сорочечки, шаровари!
Тож, напевно, «Парад колясок-2010» подарував масу позитиву як самим учасникам, так і численним глядачам. Багато молодих батьків прийшли до світломузичного фонтану підтримати своїх друзів, кумів чи просто подивитися на цей яскравий творчий конкурс для немовлят та їх рідних. До речі, цього року географія «Параду» трохи розширилася. Так, один з учасників приїхав з сусідньої Білорусі. Ну, а колиска у вигляді Кремлівської башти, напевне, символізувала Росію.
Це яскраве свято проходило в Чернігові вдруге за ініціативою Центру усвідомленого батьківства «Азбука для батьків». Організатори підготували всім учасникам чудові призи.
Малюк та його батьки отримали на згадку про цей день яскраві фото. А переможці конкурсу - подарункові сертифікати на суму 700, 500 і 300 грн. Вони зможуть купити все потрібне в магазинах іграшок та товарів для дітей, а також консультації батькам, який підтримав «Парад колясок-2010».
Коментарі організаторів
Любов Колонтай, керівник Центру "Абетка для батьків":
- Ідея виникла минулого року. Хотілося просто красиво відзначити день народження Центру так, щоби взяли участь і діти, і батьки. Минулого року було прохолодно. Цього року ми перенесли і зробили до Дня Незалежності своєрідне свято для дітей і батьків. Думаю, що воно буде вдалим.
Тетяна БОЙКО, "Prime Media":
- Ми будемо робити це свято щороку. Минулого року воно зібрало близько сорока колясок. Це більше, ніж аналогічні заходи в Україні і Росії. Цьогоріч вже зареєструвалося 45 колясок, люди ще підходять. Якщо минулорічна ситуація повториться, ми будемо подавати заявку до книгу рекордів України. Хочемо зробити це заходом всеукраїнського масштабу, щоб навіть туристи їхали подивитися на наш парад.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 15912 |
Посилання до теми:
20.08.2010 «Серпневий зорепад» перенесено на завтра – суботу 21 серпня
18.08.2010 Фестивалі «Поліське коло» і «Київська Русь» відбудуться 24 і 28 серпня. АНОНС
13.08.2010 Чернігівська письменниця видала нову книжку для дітлахів про дружбу
12.08.2010 Чернігову бракує 60 дитячих лікарів!
5.08.2010 «Благодійність – справа достойних»
7.07.2010 Малечі бажано рости в одному домі
5.07.2010 У Чернігівську обласну дитячу лікарню прийшла хірургія майбутнього
21.06.2010 Розмалювати стіну з балончика можна... легально. АНОНС
































Коментарі (7)
Юрій Ткач | 2010-08-29 22:20
Нема чого вибачатись, подружжя може й мало гарні мотиви, але треба думати про те, як все виглядає. По-моєму були й інші гарні претенденти на перемогу.
Сергей | 2010-08-26 13:21
Дід Степан | 2010-08-26 13:10
Я так розумію молода сім"я хотіла відобразити Fokker Dr.I.,Ма́нфреда А́льбрехта фрайхерр фон Рихтго́фена " Красный барон" який був кращим асом першої світової війни (80 збитих літаків), бо лише він літав на червоному літаку. Доречі Рихтго́фен був благороним офіцером його вороги на його могилі зробили надпис "Нашему сильному и благородному противнику" Тому про фашизм, позор, поліцаїв Ви не праві, вивчайте історію. І напевно потрібно вибачиться перед подружжям.
гость | 2010-08-26 09:52
007 | 2010-08-25 15:36
5 | 2010-08-25 10:10
таким розумним "письменницям" не до того...
суржик чи?.. | 2010-08-23 22:40
Шановні, слово "коляска" пишеться через літеру О.
А ще є гарне українське слово "візочок".