Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
цивілізація і цивілізованість
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Гасло XXI століття: «Оголошення в Інтернеті врятує стовп!». ФОТОвихованння
Гасло XXI століття: «Оголошення в Інтернеті врятує стовп!». ФОТОвихованння

Гасло XXI століття: «Оголошення в Інтернеті врятує стовп!». ФОТОвихованння

Ми вже звикли до свого міста, до його вигляду. І вже, навіть, не помічаємо наскільки воно у нас брудне. Ось подивіться тільки на стовпи? Та вони майже повністю обклеєні різнорідними оголошеннями, часто-густо у десять шарів. І що подумають гості міста? Що Ми скажемо дітям за бруднючі такі стовпи?

Ось так і живемо — смітимо у себе під носом. В п’ятницю молода жінка потрапила до фотооб’єктиву нашого фотографа під час скоєння злочину. Так, злочину, адже відповідно до закону «Про благоустрій населених пунктів», згідно з 152 розклеювання оголошень на стовпах є адміністративним правопорушенням.

Діяльність з розклеювання оголошень, інформаційно—агітаційних плакатів, реклам та листівок передбачає накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. А це від 340 до 1460 грн.

Для іншої категорії громадян — суб’єктів підприємницької діяльності та посадових осіб розклеювання оголошень у непередбачених законом місцях карається штрафом від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 850 до 1700 гривень.

І що ми бачимо — в місті повно обклеєних стовпів, і чистішими вони не стають.
Цікавим є факт «засмічування» стовпів своєю рекламною продукцією багатьма організаціями, які в свою чергу голосно піарять свою екологічну спрямованість.
 
І тільки 1 раз на рік для стовпів можливе свято, коли на міському суботнику до них підійде гарна дівчина в рукавичках і, ні, не наклеїть ще одне оголошення, а почистить від паперу та клею його поверхню.
 
Тож давайте дбати про вигляд свого рідного міста. А для реклами в нашому місті вдосталь рекламних щитів, біг-бордів, інтернет-оголошень і т.д. Не треба бігти за зекономленою копійчиною, бо чистка одного стовпа обходиться місту в 550 грн. А це ж ваші кошти, внесені до бюджету. Вони б краще пішли на ремонт каналізації чи побудову нового дитсадка.
 
За радянських часів були лозунги: «Листок паперу врятує дерево!», зараз необхідно пропагувати: «Оголошення в Інтернеті врятує стовп!».

Коментарі (10)

Павел | 2010-07-20 17:32

Автору статьи – 17 необлагаемых минимумов – это не 1460, а 1360.
А вообще статья, на мой личный взгляд, правильная. Законы у нас есть и хорошие, только вот никто не следит за их выполнением. Когда ввели запрет на распитие пива в общественных местах, милиция месяц ходила, штрафовала. Сейчас её уже всё равно. Тоже самое и с объявлениями.

иван | 2010-07-20 15:40

Правдоруб("Глибокий рів")
Учитывая веяния нового времени, сейчас на заборе это самое слово из трех букв модно стало писать с приставкой ЕВРО...))

Правдоруб("Глибокий рів") | 2010-07-20 12:46

Іду, читаю, на заборі- --й,
Повезло, думаю, соплів не жуй.
Мерщій підбігла, опа-на,
Ніякого там --я і нема.
Який же це, шановні, жарт,
Так може статися інфаркт.
На кол садила б я таких бл---й,
Щоб так не кепкували із людей!

Tolik | 2010-07-19 23:52

Tolik
иван
Он воно як! Тоді залишається лише самим ловити розклеювачів і роздавати "таблетки"... У нас зараз діля під'їзду діти граються майже постійно. То вони розповідали, що одна тітка підійшла й наліпила на двері якусь цидулку. Діти зробили їй зауваження, щоб не паплюжила дверей у нашому будинку. А вона їм у відповідь: "Так це ж я для вас стараюся, важливу інформацію наклеїла". Волосся по 500 грн. - дуже важлива інформація))))
А взагалі, Верховна Рада при бажанні могла б внести поправки у закон, щоб відповідальність ніс замовник оголошення.
Цікаво, а чому на двох останніх фото "Високого Валу" морда дівчини, що ліпить оголошення, прикрита білим квадратом? Це як розуміти? Схоже на укривання злочину...

Николай | 2010-07-19 19:11

Граждане берут пример с властей, расклеивающих объявления на стенах лифтов, им не принадлежащих (в кооперативных домах).

иван | 2010-07-19 18:21

Tolik
Был у меня такой случай. Обращался я к участковому с подобным предложением. Проблема в данном случае в невозможности установить виновную сторону. Начнут ныть, мол я не я и хата не моя. Самым эффективным средством, увы, остается вовремя выданная пилюлина. Ну или прилепило Вам какое мерзкое агентство объявление куплю мол Вашу квартиру на подъезд -- наклейте по указанному в объявлении адресу десяток своих, про то, какие жлобы в этой конторе работают. Мне как-то помогло на время. Клеили объявления на липкие полоски такие. Но все равно, пилюлина лучше...

Tolik | 2010-07-19 15:18

Вихід є:
1) Міська влада має встановити спеціально обладнані стенди для оголошень;
2) Міліція має штрафувати як розклеювачів оголошень у невстановлених місцях, так і їх замовників. Це ж дуже просто! Підійшов наряд міліції до стовпа, обліпленого оголошеннями, почитали, виписали координати, куди звертатися. І вперед на побачення із замовником оголошення. Адже як правило, оголошення якась організація виготовляє, потім наймають якогось лайдака, щоб той обліпив ними стовти, паркани і стіни будинків. От хто оголошення замовляв, нехай і штраф платить))) Крім того, від штрафів різко зросте наповнюваність державного бюджету!

иван | 2010-07-19 14:40

Авторы! Пишите афоризмами. Берегите природу!)))
К слову, еще одна проблема -- объявления возле и на дверях подъездов. Единственный способ борьбы с такой рекламой -- ловить мерзавцев на месте и наклеивать ейную рекламу прямо на лоб... Городские власти ничего сделать не могут.

Філософ | 2010-07-19 14:06

ну це ж не вихід....

Ггг | 2010-07-19 13:17

****ошин стенды на остановках забабахал - пущай клеют! Што, висит газета ЖКГ? Дак вы поверх, поверх клейте!
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM