
Поразка в місті Овідія: "Дністер" (Овідіополь) - "Десна" - 2:1
23 вересня відбулися матчі 11-го туру футбольного чемпіонату України у першій лізі. Чернігівська "Десна" грала на виїзді з овідіопольським "Дністром".
В Овідіополі - місті, названому на честь останнього з поетів "золотої доби" римської літератури Публія Овідія Назона (у 8 році н.е. він був вигнаний з Рима у Причорномор’я імператором Августом), стояла літня спека - плюс 27 градусів.
Будній день і ранній початок гри не сприяли великій кількості глядачів на місцевому стадіоні - їх прийшло близько 300 чоловік. Серед них було й кілька фанатів "Десни", які діставалися до "місця події" хто чим міг - поїздом або автостопом.
Перед звітним матчем історія взаємовідносин між "Десною" і "Дністром" свідчила про перевагу господарів поля: на рахунку овідіопольської команди було 3 перемоги при одній поразці і різниці м’ячів 6-2 на користь "Дністра". На жаль, не зламав неприємної традиції поразок в Овідіополі і даний поєдинок.
Навряд чи можна сказати, що "Дністер" володів ініціативою (боротьба здебільшого точилася в центрі поля), але на перерву господарі пішли, ведучи в рахунку - 1:0. На 36-й хвилині відзначився 18-річний Сергій Платунов. Цей м’яч став 300-м, забитим "Дністром" за час виступів у першій лізі.
Деснянці начебто на рівних грали із суперником, але не було головного - гострих моментів і ударів по воротах. "Дністер" же своїх можливостей не марнував і на 63-й хвилині Олег Кошка закріплює перевагу господарів - 2:0. Лише наприкінці гри, на 80-й хвилині рахунок "розмочив" чернігівець Денис Анеліков.
А під завісу матчу врятувати гру міг Роман Войнаровський, коли пробиваючи штрафний удар, спрямував м’яча точнісінько у "дев’ятку" воріт "Дністра". Та голкіпер Овідіополя виявився у цьому моменті на висоті.
Отже, 2:1 на користь "Дністра". Після 11-го туру таблиця чемпіонату набула такого вигляду:
- 1 - "Севастополь" - 26 очок
- 2 - "Геліос" - 24 очка
- 3 - "Волинь" - 20 очок
- 4 - "Кримтеплиця" - 18 очок
- 5 - "Львів" - 17 очок
- 6 - "Олександрія" - 15 очок
- 7 - "Динамо-2" - 15 очок
- 8 - "Десна" - 15 очок
- 9 - "Арсенал" - 15 очок
- 10 - "Сталь" - 14 очок
- 11 - "Зірка" - 14 очок
- 12 - "Енергетик" - 14 очок
- 13 - "Дністер" - 12 очок
- 14 - "Нафтовик" - 9 очок
- 15 - "Фенікс" - 8 очок
- 16 - "Прикарпаття" - 8 очок
- 17 - "Нива" - 8 очок
- 18 - "ФК Харків" - 1 очко
Склад "Десни" у грі з "Дністром" був таким:
Яковець (дебют у складі "Десни"), Боровков, Євстафієв (Єлісєєв, 86), Анеліков, Стоян, Кобець (Кандауров, 65), Поспєлов, Войнаровський, Єрмоленко (Старенький, 63), Грибанов (Кожем'яченко, 78), Ільяшов (Мостовий, 46)
У наступному турі "Десна" прийматиме луцьку "Волинь" - суперника, з яким деснянці мають досить унікальну в українському футболі особливість взаємостосунків: упродовж трьох сезонів поспіль "Десна" незмінно виграє в Луцьку, а "Волинь" - у Чернігові.
Олександр ВОЛОЩУК, Овідіополь - Чернігів
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 8103 |
Посилання до теми:
19.09.2009 Виграє той, хто забиває: ДЕСНА – ОЛЕКСАНДРІЯ – 2:1. ФОТОрепортаж
12.09.2009 Перемога на останніх хвилинах: „Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – „Десна” – 0:1
31.08.2009 Футбол: "АРСЕНАЛ" (Біла Церква) - "ДЕСНА" - 2:2. Скоріше втратили, ніж здобули
24.08.2009 Футбол: "Десна" - "Зірка" - 2:1. ФОТО
Коментарі (1)
Дощ | 2009-09-26 08:50