
Податківці об’єднали сили – Бразилія нехай відпочине
Як звісно, 12 червня в Бразилії стартував Кубок світу з футболу.
За крок від участі в ньому зупинилася збірна України.
Але життя триває і Чернігів залишається містом, де футбол шанують - і гравці, і вболівальники.
Тож 21 червня завдяки підтримці міської громади був організований футбольний турнір “LESCOVICA CUP –
У ньому взяли участь п’ять аматорських футбольних колективів міста, а саме місцеві команди: два склади «Урагану» - дорослий (минулорічний півфіналіст чернігівської міської першої ліги) та молодіжний, «Лісковиця», «Політех», а також вперше - команда ДПІ у місті Чернігові на чолі з капітаном Віталієм Петрищевим.
Судив матчі провідний фахівець чернігівської федерації футболу Олексій Скрипка.
Змагання пройшли за коловою системою, що визначило напругу та непередбачуваність боротьби.
Однак податківці були, як кажуть, на висоті. Захист команди не пропустив жодного м‘яча, а форвард Олександр Крупко, забивши чотири голи, допоміг команді здобути звання віце-чемпіонів та срібні нагороди.
Але найголовніше, що футбол – це командна гра, яка об’єднує і згуртовує, допомагає підтримувати чудову спортивну форму і вести здоровий спосіб життя.
Ігор Закружний, голова спортивної комісії Чернігівської обласної Ради Всеукраїнської профспілки працівників органів Міністерства доходів і зборів України
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4934 |
Додати коментар: