Турнір з риболовлі серед інвалідів відбудеться на Чернігівщині
Турнір з рибної ловлі серед інвалідів «Ветерани та інваліди за майбутнє України» відбудеться у передмісті Батуріна - селі Піски Бахмацького району на Чернігівщині.
3 вересня 2009 року відбудеться заїзд учасників (понад 50 чоловік) і гостей турніру.
4 вересня з 8:00 до 12:00 години ранку триватимуть змагання.
Ці змагання пройдуть за Міжнародними правилами спортивної рибалки, а суддівська колегія буде складатись зі спеціалістів високого рівня. Ветерани та інваліди на візках (30 спортсменів) будуть змагатися за перемогу.
Цей захід зі спортивної рибалки не тільки змагання, алє і пропаганда здорового способу життя та бережливого ставлення до природи.
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ТУРНІР
Організатори: Українська Спілка Ветеранів Афганістану, Громадська організація інвалідів «Планета сильних», «Школа милосердя».
За підтримки: Заступника Київського міського голови Голиці Михайла Миколайовича, директора ПСП «Пісківське» Колоши Валерія Петровича, Голови Борзнянської райдержадміністрації Биковича Володимира Миколайовича, Голови Борзнянської райради Хавило Анатолія Петровича.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6722 |






















Коментарі (3)
Редактор новин | 2009-09-01 14:19
За повідомлкенням Української спілки ветеранів Афганістану - у передмісті Батуріна - Чернігівська область, Бахмацький район, с. Піски.
За повідомленням анонімної Ольги в коментарях - у Плисках Борзнянського.
Знайшов на карті і те, й інше. За якою ознакою визначати де ж насправді - не знаю. Можливо, організатори все ж були більш точними у написанні?
хочу побувати | 2009-09-01 13:58
Ольга | 2009-09-01 12:49