Останнє оновлення: 10:32 п'ятниця, 20 червня
Футбол / Інтенрв'ю
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Денис Фаворов з «Десни» – кращий футболіст 3 туру
Денис Фаворов з «Десни» – кращий футболіст 3 туру

Денис Фаворов з «Десни» – кращий футболіст 3 туру

В 3-му турі команда ФК «Десна» впевнено переграла «Рух» з Винників завдяки голам Андрія Мостового та Дениса Фаворова.

Причому правий захисник нашого клубу офрмив дубль, тому не двивно, що його вклад в кінцевий результат оцінили і експерти: Дениса Фаворова визнали кращим гравцем туру.

Про це повідомляє прес-служба чернігівського футбольного клубу «Десна».

Крайній захисник Десни Денис Фаворов вражає: він забиває вже в третьому поспіль матчі і з 4 голами в 4 матчах у всіх турнірах є найкращим бомбардиром своєї команди.

При цьому він встигає займатися і «чорновою роботою», виконуючи свої безпосередні функції правого захисника, а за необхідності маючи можливість зіграти і на інших позиціях – опорника, центрбека. Саме таким повинен бути гравець з розумінням сучасного футболу.

А ще два роки тому старший брат знаходився в тіні молодшого Артема, який, до речі, недавно повернувся в Зірку, де і продовжує свою кар’єру після вояжу в Данію. Зараз же захисник Десни Денис Фаворов є лідером, завжди на виду в кожному турі нового сезону.

У важливому матчі з «Рухом» Фаворов зумів відзначитися двома красивими голами, зумовивши кінцевий результат матчу, хоча суперник був дуже амбітний і непростий. Як це вдалося йому і його команді?

В інтерв’ю він розповів про свої голи, форму Картушова і привітав Мостового.

– Денис, здається, що популярність тільки робить вас сильніше в ігровому плані. Або втомилися від уваги ЗМІ?

– Приємно, звичайно, коли цінують старання, праця. Якщо зірку ловити на цьому рівні, тоді не знаю що робити в Прем’єр-лізі, – з посмішкою сказав Денис Фаворов Sport Arena.

– Ви регулярно забиваєте. Напевно, якщо захисник відрізняється голами в третьому поспіль матчі, є спокуса спробувати себе і на позиції атакуючого гравця?

– Я граю там, де граю. Добре, що виходить забивати, але я все сили направляю на оборону, а голи – бонус.

– У Кубку, якщо не помиляюся, ви грали опорного півзахисника?

– Так. Трохи незвично, адже стільки вже граю праворуч в обороні.

– Напевно, самі не очікували, що з Рухом виграєте розгромно? Адже у них в складі багато досвідчених футболістів.

– Вже точно не очікували трьох голів у першому таймі. Так з боку здається, що було просто. Ми забили швидкі м’ячі і грали по рахунку в другому таймі.

– Ви забили два красивих м’ячі. Який вам більше сподобався?

– Перший м’яч, звичайно.

– Єгор Картушов в обох випадках вам асистував, та й Мостовому допоміг забити. Він зараз у відмінній формі?

– Він завжди в хорошій формі, хороший футболіст. Він завжди бере участь в гольовому епізоді, комфортно з ним на одному фланзі грати.

– На ваш погляд, чий забитий м’яч красивіше – ваш перший або Андрія Мостового?

– Я вітаю Андрія з красивим виконанням. Це його дебютний гол за нашу команду і для нього він важливіше.

– Приємно, що ваш дальній удар потрапив у ТОП-5 на думку програми ПФЛ України футбольна?

– Мені приємно, що його відзначили. Другий гол? Теж хороший, але приємно, що відзначили перший з м’ячів.

– З урахуванням амбітних завдань Десни, для вас кожен матч, немов останній бій?

– Звичайно, складніше нам, тим не менш, цим і цікавіше. Зараз всі команди одного рівня, немає такого, як у минулому сезоні, коли Маріуполь практично всіх обігравав. Або таких, що можуть і не грати, але потраплять у Вищу лігу. Але ще все тільки починається. Зараз боротьба буде захоплююча, команди знизу таблиці ще наберуть своє. Думаю, пройде 10-12 турів, і можна буде бачити загальну картинку.

– Наступний у вас Гірник-Спорт. Знаєте щось про суперника?

– Наочно знаємо, у нас ще буде теорія, вкажуть сильні і слабкі сторони, і будемо готуватися. У Горішньому Плавнях просто не буде.

«Бліц»:

  • Я народився в місті Київ
  • Вихованець ФК Динамо (Київ)
  • Мої перші тренери – Олександр Васильович Леонідов і Леонід Альфонсович Островський
  • Улюблена європейська команда – Ювентус
  • Улюблені футболісти – Павло Недвед і Андреа Пірло
  • Футбольна мрія – грати разом з братом Артемом в команді топ-рівня
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Порох замість вина!

SVOBODA.FM