
VII Чемпіонат з рукопашного бою серед силових структур. ФОТОрепортаж
У Чернігові на базі Чернігівського юридичного коледжу відбувся VII Чемпіонат з рукопашного бою серед силових структур.
Як зазначив інспектор змагань від державного департаменту України з питань виконання покарань, підполковник внутрішньою служби С. Мацько:
- Це традиційні змагання, розпочалися у 2001 році і кожного разу проводяться на базі нашого училища.
Змагання з рукопашного бою – прекладний вид спорту, який відбувається у всіх силових структурах під егідою товариства "Динамо" та Федерації рукопашного бою України.
- Команди-переможниці ми направляємо на Всеукраїнські змагання силових структур.
На відміну від інших силових структур в Держдепартаменті немає спортивних команд.
Минулого року на змаганнях силових структур у Феодосії ми заняли почесне 2-ге місце. При цьому перемогли штатні команди.
На сьогоднішній день на змагання приїхали 140 учасників з усіх без винятку обласей України.
Вік - від 18 до 40 років. Є і постійні учасники. Наприклад, 7 років поспіль із Запорізької області, - зазначив С. Мацько.
За його словами, слабка стать у змаганнях участі не приймає.
Кожен учасник змагань отримав футболку з логотипом "Динамо". Наразі готується наказ стосовно грошових премій.
Чемпіонат з рукопашного бою триватимуть 2 дні. Вчора відбувся підготовчий етап змагань.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 10519 |
Додати коментар: