Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / "Це тридцять врятованих життів": новгород-сіверці купили військовим дрон з тепловізором
Це тридцять врятованих життів: новгород-сіверці купили військовим дрон з тепловізором

"Це тридцять врятованих життів": новгород-сіверці купили військовим дрон з тепловізором

Дрон з тепловізором передали жителі Новгорода-Сіверського оборонцям північних кордонів Чернігівщини. Прилади передала військовим місцева жителька Наталія Сергієнко. Вона разом зі своїми двома друзями за три тижні зібрала 210 тисяч гривень через соціальні мережі. Дівчина каже: переживала, що не зберуть повну суму, бо мають мало підписників.

"Це перший збір і він не маленький. Я дуже переживала, щоб ми взагалі його закрили, бо більше довіри до людей, котрі постійно організовують збори, і в них вже є звіти, і тим людям більше довіряють".

Жителька Новгорода-Сіверського Наталія Сергієнко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як розповів начальник групи цивільно-військового співробітництва Євгеній Китрар, дрон з тепловізором необхідна річ у роботі військових.

"Це дрон з тепловізійною камерою, яка відпрацьовує як вдень, так і вночі, тобто вона бачить температуру тіла людини. Це дуже класна річ, це класна штука".

Один дрон на кордоні та ще й на північному, де скрізь ліс, може врятувати як мінімум 10 військових, каже Євген, дрон з тепловізором – це тридцять врятованих життів.

"Дрони – це розхідники, і їх потрібно багато, різних. Тому, що дрон – це розвідка, дрон – це зброя, яка захищає і зберігає життя".

За словами Наталії, гроші на дрон скинули до півтори тисячі людей. Донати були від п'яти гривень і до 12 тисяч.

"Були різні донати: як по п'ять гривень, так і по тисячі та більше. Маленьких донатів не буває, всі вони дуже важливі. Тому хочеться просити людей долучатися до зборів, хоча б по копійці. Це принесе результат".

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM