
Білорусь звинуватила Україну у підготовці удару: у МЗС відповіли
Міністерство закордонних справ Білорусі вручило дипломатичну ноту послу України в Мінську Ігорю Кизимі. У ній стверджується про те, що Україна нібито планує “завдати удар” по території Білорусі.
Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.
"Ввечері 8 жовтня до МЗС Білорусі було запрошено посла України в Мінську Ігоря Кизима, якому була вручена дипломатична нота. В ноті білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує завдати удару по території Білорусі”, – заявив Ніколенко.
Водночас Ніколенко зазначив, що така інформація є неправдивою. Він додав, що Україна ніколи не зазіхала на чужі території й дотримується основоположних норм і принципів міжнародного права та Статуту ООН.
“Ми категорично відкидаємо чергові інсинуації білоруського режиму. Не виключаємо, що вручення дипломатичної ноти може бути частиною плану РФ щодо здійснення провокації та подальшого звинувачення України”, — написав Ніколенко.
У МЗС України закликали білоруський народ не піддаватися на провокації.
"Влада в Білорусі має перестати виконувати забаганки кремля та негайно припинити надавати підтримку Росії у здійсненні її агресії проти України”, — резюмував Ніколенко.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 1826 |
Додати коментар: