Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
кадри вирішують
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/228940.html
Ляшко планує окреме Віче? Може одразу у Криму?!

Ляшко планує окреме Віче? Може одразу у Криму?!

Інформація про приготування головним радикалом країни Олегом Ляшком свого окремого Віче у Чернігові під час фактичної анексії Криму Росією неабияк здивувала редакцію «ВВ» і втаємничених жителів обласного центру.

Так, завтра о 12-й годині Ляшко планує провести альтернативні народні збори, на яких хочуть висунути кандидатури від Радикальної партії: Василя Амельченка – у крісло голови ОДА, Олега Купрієнка – на посаду прокурора.

Говорять і про інші, насамперед кадрові, сюрпризи.

Дійство мають підтримати київські телевізійні канали. Про це «Високому Валу» повідомили у чернігівському обласному штабі національного спротиву і уточнили, що не допустять провокацій і рекомендують Ляшку реалізувати свій радикалізм на Півдні країни.

Але схоже на те, що чим гарячіше на Півдні, тим інтенсивніше ділитимуть портфелі на Півночі?

Нагадаємо, провести загальне міське віче у Чернігові 2-го березня на 12:00 було заплановано ще минулого тижня.

А тим часом інформсайти повідомляють про проросійські мітинги у Донецьку. Виключно з російськими прапорами. Подібні мітинги поширилися на Миколаїв і Херсон.

Отже, пропозиція обласного штабу національного спротиву до Олега Ляшка очолити Південний фронт стає доречною.

Коментарі (10)

чернігівець | 2014-03-03 08:18

Василь Амельченко
Пора поставити всі крапки над і, поки пан Льовочкін сидів у Адміністрації Президента його не було ніде, а тільки звільнився зразу Ляшко виліз на Майдані, а де був до цього часу? Та нехай подивиться по районах всі зеки повилазили під лозунгами радикальної партії, оце дослужився.

Патріот | 2014-03-02 00:40

ПаліюУже задовбав своєю славою. Вже країна розлазиться по шматкам, а ти все не заспокоїшся своєю славою. Потрібно думати, що перш за все писати, потрібно думати, що Україна багатонаціональна країна і не всім ці заклики подобаються. Довели до краю країну вже нові демократи своїми необдуманими кроками, штурмами приміщень, озброєними загонами і т.д. і в тому числі відміною Закону про мови. А зараз попробуй загаси цей вогонь.
Семен ПалійЯкий ти дурень. "Довели до краю країну" твої януки. А Слава не моя, а нашої рідної України. Але я розумію, що вам русофобам таке не до вподоби.
  Слава Україні!
Дурень не я, а ти, якщо не розумієш, що Україна різна. І за таких дурнів як ти у владі і розпочинаються розбрат серед українців.

Правда | 2014-03-01 21:36

Хай Ляшко поїде в Крим з вилами , порядок там наведе. А то, коли останній раз приїжжав до Чернігова, то в місті почалися погроми та безлад.

Семен Палій | 2014-03-01 19:01

ПаліюУже задовбав своєю славою. Вже країна розлазиться по шматкам, а ти все не заспокоїшся своєю славою. Потрібно думати, що перш за все писати, потрібно думати, що Україна багатонаціональна країна і не всім ці заклики подобаються. Довели до краю країну вже нові демократи своїми необдуманими кроками, штурмами приміщень, озброєними загонами і т.д. і в тому числі відміною Закону про мови. А зараз попробуй загаси цей вогонь.
Який ти дурень. "Довели до краю країну" твої януки. А Слава не моя, а нашої рідної України. Але я розумію, що вам русофобам таке не до вподоби.
  Слава Україні!

Василь Амельченко | 2014-03-01 18:51

Друзі, шановні українці! Після оголошення президентської виборчої кампанії, ще декілька днів тому ми запланували у неділю проведення VII З'їзду Радикальної партії Олега Ляшка, на якій має бути висунутий кандидатом на пост Президента України на земляк Олег Ляшко. А я, Василь Амельченко і Олег Купрієнко мали бути призначені керівниками виборчої кампанії- я по області, а Купрієнко по Україні. Тому "слухи о нашей смерти оказались сильно преувеличены". Але після сьогоднішніх подій, всі ми підемо воювати в партизани проти "свого стратегічного партнеру на чолі із путіковичем"

НеМаша | 2014-03-01 17:56

Ростовчанин Краснодар Russian FeІР 95.139.16.207 Россия с Армией а Украина с вилами. Ждем весной - будете у нас на дачах копать своими вилами огороды - за баланду. Украинский майдан развалил страну - вот и жрите свое дерьмо
Мы еще накормим тебя твоим дерьмом!!!
Слава націїї!!!
Смерть ворогам!!!!!!!!!!!!

Ростовчанин Краснодар Russian Fe | 2014-03-01 17:13

ІР 95.139.16.207 Россия с Армией а Украина с вилами. Ждем весной - будете у нас на дачах копать своими вилами огороды - за баланду. Украинский майдан развалил страну - вот и жрите свое дерьмо

правдивець | 2014-03-01 17:12

Люди схамениться Куприенка тильки в тюрму.Згадайте як вин розводив людей у Бюти.

Палію | 2014-03-01 16:35

Уже задовбав своєю славою. Вже країна розлазиться по шматкам, а ти все не заспокоїшся своєю славою. Потрібно думати, що перш за все писати, потрібно думати, що Україна багатонаціональна країна і не всім ці заклики подобаються. Довели до краю країну вже нові демократи своїми необдуманими кроками, штурмами приміщень, озброєними загонами і т.д. і в тому числі відміною Закону про мови. А зараз попробуй загаси цей вогонь.

Семен Палій | 2014-03-01 15:21

Ляшко у Києві, і їхати в Чернігів не планує.
"Про це «Високому Валу» повідомили у чернігівському обласному штабі національного спротиву" - прохання, тим жто подав таку, вибачититсь перед читачами сайту через ВВ.
 Слава Україні!


































































































































закрити