
МВС активно "воює" на боці "Регіонів", звітуючи про 4 тис. опозиціонерів проти 43 тис. антифашистів
Управління зв'язків з громадськістю МВС України поспішило поширити інформацію про чисельність учасників різнобарвних акцій у столиці.
Як і слід було очікувати, МВС поширило інформацію про "4 тисячі опозиціонерів" і "43 тисячі" антифашистів.
"За даними Міністерства внутрішніх справ України станом на 11.30 ранку на Європейській площі у Києві формується колона учасників акції опозиційних сил чисельністю 4 тис. осіб, які в подальшому будуть рухатися до Софіївської Площі. В районі Парку Слави та Музею ВВВ сформувалася колона учасників акції «У Європу – без фашистів» чисельністю 43 тисячі осіб, яка направляється до Європейської площі.
Для підтвердження масштабності забезпеченої адмінресурсом "антифашистської" симуляції подана картинка з верхніх поверхів готелю "Салют" (див. фото).
Безпеку громадян під час цих акцій, згідно отриманого "Високим Валом" офіційного повідомлення, забезпечують чотири тисячі правоохоронців.
Нагадаємо, опозиція повідомила про 30-тисячну колону учасників своєї акції, яка рушила від Європейської площі до софіївського майдану.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4992 |
Посилання до теми:
18.05.2013 У Києві розпочалась 30-тисячна акція протесту «Вставай, Україно!» (фото)
18.05.2013 Акція "Вставай, Україно!" у столиці: Хроніка протесту, блокування транспорту і погроз активістам
18.05.2013 До Києва виїхати неможливо – ДАІ влаштувало перевізникам «профілактику аварійності»
18.05.2013 ДАІ контролює виїзд «політічєскіх» із Чернігова
18.05.2013 18 травня маршрутки з Чернігова на Київ до 15 години не їздитимуть?
18.05.2013 З Західної України в столицю йдуть порожні потяги
17.05.2013 Міліція брутально витягла з потяга тридцятьох свободівців, які їхали в столицю на акцію
Додати коментар: