Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Політичні розклади
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Кучма піде до Верховної Ради від нас? І Рудьковський
Кучма піде до Верховної Ради від нас? І Рудьковський

Кучма піде до Верховної Ради від нас? І Рудьковський

Про можливі наміри екс-Президента України нашого земляка Леоніда Кучми піти до Верховної Ради України повідомила газета «Сегодня». Видання наводить розмову з Леонідом Даниловичем.

Його недавні візити на Чернігівщину можуть нам видаватися розвідками боєм і намаганням нагадати про себе, та провести після цього так звані соціальні заміри та опитування.

Втім , ось що пише газета «Сегодня»

Втім , ось що пише  газета  «Сегодня»

«Не виключив повернення у Верховну Раду 18 років через екс-президент Леонід Кучма. «Мені навіть показували результати опитувань імовірності мого проходження в парламент по деяких мажоритарних округах. Дуже непогані. Тому відповім так: «Не зарікайся». Як говорять дипломати: «Ніколи не говори ніколи», — сказав він журналістам.

 Згадує газета ще одного нашого земляка, екс мера-Чернігова та ту людину, яка уже пула свого часу депутатом парламенту від  Чернігівщини:

«Від Чернігівської області може пройти Микола Рудьковский, більш того, по моїй інформації, він уже працює там з одним з округів. Якщо не буде протидії влади і якщо є запал і гроші, виграє округ Олександр Волков — досвіду йому не займати.»

На фото "Високого Валу": Леонід Кучма під час візиту на Чернігівщину  31 жовтня 2004 року перед президентськими виборами. На передньому плані крайня зліва чернігівська журналіста Олена Чижова.

Коментарі (3)

П.Іванов | 2011-11-29 10:12

Ніхто їх просто не обиратиме.

Николай | 2011-11-28 20:31

Ну, если пройдет кто-то из этих ублюдков, тогда жителям Чернигова и области смело можно лбами двери открывать, не беспокоясь сотрясения мозга.

М. Боюра | 2011-11-28 11:01

 Невже ми знову проголосуємо за бувших? Ми що - не знаємо на що вони спроможні? Якби ми пішли на вибори з гаслом "Жодного голосу бувшим!", то можна б на щось розраховувати, а так знову в болото на десятиріччя. Колись же маємо вибиратися з цього смердючого багна.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM